Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moje A4 AllRoad :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moja perełka:

DSC07741_vkwadrat.jpgDSC07740.jpgDSC07736.jpgDSC07683.jpgDSC07675.jpgDSC07715.jpgDSC07717.jpgDSC07720.jpgDSC07735.jpgDSC07745.jpg

Opublikowano

Bardzo ładna :) 

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, snajper92 napisał:

Bardzo ładna :) 

Dzięki :thumbup1:

Opublikowano

Fura ładna, zdjęcia też kozak ;>

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, MikelA4 napisał:

Fura ładna, zdjęcia też kozak ;>

Znajomy mi robił :) ... ma chłopak zdolności ... fotkę z testem zegarów składał z dwóch :kox:

Opublikowano

Wpadaj na spota we wtorek to obejrzymy ;) Bardzo ładny allroad.

PS opisz ją troszkę.. jakie wyposażenie, co planujesz itd itp 

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano

Planuje ją sprzedać, bo jest w dziale sprzedam :whistling:

Założył w jednym czasie dwa tematy w dziale Sprzedam auto i Moje auto. Ciekawe posuniecie.

Opublikowano
1 minutę temu, chudineze napisał:

Planuje ją sprzedać, bo jest w dziale sprzedam :whistling:

Założył w jednym czasie dwa tematy w dziale Sprzedam auto i Moje auto. Ciekawe posuniecie.

Aha.. ale jest na forum od 2014 wiec moze nie handlarz ;)

Opublikowano
  • Autor
27 minut temu, Kosmita napisał:

Wpadaj na spota we wtorek to obejrzymy ;) Bardzo ładny allroad.

PS opisz ją troszkę.. jakie wyposażenie, co planujesz itd itp 

Dzięki ... a gdzie robicie spota ? 

Tak jak kolega wspomniał, niestety planuję sprzedaż, ale znajomy mi takie ładne fotki porobił, że przynajmniej nie ma wstydu żeby je tutaj wstawić :kox:

Zawartość dodana 1 minute later
16 minut temu, chudineze napisał:

Planuje ją sprzedać, bo jest w dziale sprzedam :whistling:

Założył w jednym czasie dwa tematy w dziale Sprzedam auto i Moje auto. Ciekawe posuniecie.

To przypadek, że założyłem dwa tematy ... Kolega starał się porobić ładne fotki, a tę z zegarami sklejał z dwóch chyba z godzinę :) ... więc to też ukłon w jego stronę, bo cały czas się pyta, czy zdjęcia mi się podobają:drinks:

Ogólnie to plan jest, żeby zmienić na nowy model :) 

 

Edytowane przez dembu19

Opublikowano

Kolego, podjedź we wtorek na 19 do Arkadii. Tu masz info - 

 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Kosmita napisał:

Kolego, podjedź we wtorek na 19 do Arkadii. Tu masz info - 

 

Dzięki za info :) :thumbup1:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Oooo! Obserwowałem tego Allroada na allegro jak przymierzałem się do kupna mojego! Jak się sprawuje? Jakieś plany rozwojowe czy seria?

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, MattA4 napisał:

Oooo! Obserwowałem tego Allroada na allegro jak przymierzałem się do kupna mojego! Jak się sprawuje? Jakieś plany rozwojowe czy seria?

 

Autko sprzedałem i planuję kupić jakiegoś polifta :drunk:

Opublikowano
Dnia 16.05.2017 o 23:11, dembu19 napisał:

 

Autko sprzedałem i planuję kupić jakiegoś polifta :drunk:

Też allroad czy zwykła A4?

Opublikowano
  • Autor
52 minuty temu, MattA4 napisał:

Też allroad czy zwykła A4?

Zależy co się trafi :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.