Skocz do zawartości
IGNOROWANY

audi a4b7


skorzany20

Rekomendowane odpowiedzi

panowie mam pytanie mam problem padł mi silnik BRD i mam pytanko czy mogę ten silnik zamienic na inny kod tylko chodzi mi o goły słupek podpowie ktos cos bo silniki BRD jest mega ciezko dostac

Zawartość dodana 3 minutes later

miał moze ktoś taki problem kiedyś da sie to zrobic czy musi byc ten sam kod silnika

 

Zawartość dodana 20 minutes later

podpowie ktoś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że się różnią tłokami 

Z zewnatrz wyglądają Praktycznie tak samo...  Na olx są brd 

Jutro zadzwonię w 2 miejsca zapytam się czy mają coś na skladzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja bym chciał kupic silnik tak aby sie dało go odpalic a nie tak jak na olx skąd wiem czy on chodzi wiesz ile teraz jest oszustów ma rynku kupię a tu nie działa i co ja ztym zrobię  i dlatego mysle o innym kodzie silnika czy to spasuje czy nie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle to wiem na drugiej stronie polski ja potrzebuje info czy to sie da zmontowac z innym kodem a na olx wiem ze jest pare

Zawartość dodana 20 minutes later

panowie padł mi silnik brd jechałem  trasom ruszałem ze swiateł i tak pociągłem ja na 3000 i tys i nagle turbo odpusciło tak na 3 sekundy i nagle spowrotem zasała i pociągła i zaczeło mega kopcic na siwo szok i mega wysokie obroty cały silnik wył i mechanik mi pow zw dwa tłoki są o 2 mm cofnięte  i nie opłaca sie robic mlepiej kupic a na dodatek miałem w oleju ropę i razem było 7 litrów płynów w silniku czy ktos miał takie cos kiedys bo niewiem co robic juz załamka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześci robota - trzeba przekalkulowac koszta - reanimacji silnika z robotą a  kupno drugiego słupa i przezbrojenie/wymiana...

Żeby był to BPW to już byś 1,9 pakował... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propoo mam BPW i multitronic jakiś magik mi powie czy da się to zgrac? Czy lepiej kupić drugi BPW?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczyłem juz i nie opłaca sie  naprawiac bo to wyjdzie drozej i chciałem inny goły słupek wstawic ale nie wiem czy wpasuje sie i datego pytam czy tak juz ktos robił i czy to bedzie chodzic no i jaki kod moge wstawic za brd to jest teraz pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz dużo nieuzbrojonych na alledrogo

ceny od 3000  a uzbrojony kupisz za 5tyś

niektóre ogłoszenia są nawet z montażem i gwarancją poszukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mało który jest w samochodzie.
Ogłoszenie na OLX (w cenie 5900) jest moje.  Gdybyś chciał zawsze można się dogadać.

 

Edytowane przez kuba84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 3900 mam BRE jak by pasowal przebieg 95tys mil nie kręcony ale jest już wyjęty. Recze za niego i daje dw nawet na papierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki panowie ale czy inny kod bedzie pasował czy musze tylko wstawic brd nie wiem tego własnie 

Zawartość dodana 3 minutes later

moze i bym wpadł ale daleko mam do ciebie bardzo wiec musze sie ratowac jakos a po prostu mysle inny kod wstawić bo jest ich więcej i mam z tym tylko proble czy bedzię wszystko grac

Zawartość dodana 40 minutes later

podpowie mi ktoś może co zrobić doradzicie mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...