Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Nie działają kierunki, wycieraczki, el. szyby, el. lusterka, klakson


LeonMP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w Nowym Roku i pozdrawiam! Problem jak w temacie. Kumpel ma A4 Quattro 2.5 tdi 2001. Nie działają kierunki, wycieraczki, el. szyby, el. lusterka, klakson, sterowanie radia z kierownicy i centralny z pilota. Co dziwne przez kilka dni nie działały potem się wszystko włączyło i znowu po kilku dniach padło. Dziwna sprawa. Może koledzy macie jakieś sugestie co do przyczyny problemu? Chciałbym kumplowi pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moduł komfortu odpowiada za te wszystkie elementy? Mnie pachnie jakby brakowało jakiegoś zasilania. Tylko gdzie? cholercia.[br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 15:12_________________________________________________Kumpel był w jakims warsztaciku i podobno nie ma żadnych usterek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to posprawdzajcie bezpieczniki moze :)

ale w warsztaciku go podpieli

moze sie nie mogli z modułem komfortu połączyc bo słabe kabelki tego nie mogą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dziwne :(

bo wydaje mi sie ze nic nie sprawdził bo takie rzeczy na VAGu wychodza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...

mi ostatnio auto zgasło podczas jazdy i udało się odpalić (bo zdechł na skrzyżowaniu gdy czekałem na zielone). Podjechałem do domu i podpjąłem się ale vag nic nie pokazał tak że może nic nie pokazać ;(

Napisz jeszcze czy to wszystko tak samo zachowuje się przed i po odpaleniu czy tylko przed odpaleniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co leonie udalo ci sie to naprawic sasiad ma ten sam przypadek [br]Dopisany: 26 Październik 2010, 19:24_________________________________________________halo no nikt niewie co moze byc powodem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może warto by było przyjrzeć się modułowi centralnej elektryki? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam podobny problem tylko u mnie wszystkie te objawy wyskakują jak dodaje gazu podczas jazdy(gdy jadę cały czas na tym samym gazie to nie ma problemu) wyłączają się długie, wyświetlacz od ogrzewania, przygasa środkowa kontrolka na liczniku tam gdzie wyskakuje radio, nie ma kierunków, klakson też nie działa również takie objawy występują na postoju do tego dochodzi taki dźwięk jakby centralny się zamykał i otwierał.

Umówiłem już się do elektryka może coś pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam ten sam problem. Moje pomysly i kolegow z forum sie skonczyly. Co dalej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam ten sam problem. Moje pomysly i kolegow z forum sie skonczyly. Co dalej ?

..podpinałeś kompa???? opisz co dokładnie nie działa :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komp nic nie pokazal szczegolnego. Pomodzilem przy akumulatorze i jest wszystko ok. CIekawe na jak dlugo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...