Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaka Navi do 500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kolegów, jaką navi polecacie (nowa, używana) do 500 zł z dożywotnia aktualizacją map. Navi potrzebna głównie do wyjazdów na wakacje, Chorwacja, Grecja itp.

Poczytałem trochę fora i głównie polecane są:

Tom Tom Start 25M

Tom Tom Start 60 Europa

Garmin Drive 50 LMT

Garmin nüvi 57LMT

Vordon 7 HD Europa

GARMIN NUVI 3597 LMT - używka trochę droższa, może warto dopłacić.

Jeśli polecacie jakieś inne navi to napiszcie co jest godne uwagi. :)

 

Opublikowano

Nie prościej ściągnąć coś na smartfona?  ściągasz coś of line i po problemie. Droga na Chorwacja jest tak prosta ze każda navi sobie poradzi. Wejdź na forum Chorwacji tam nasz od,a do z odnośnie nawigacji objazdu Słowenii itd. Według mnie wydać 500zl na używanie raz w roku bez sensu. 

Ja na Chorwacja jezdzilem z automapa ostatnio byłem z mapami nokii offline i zero problemu ładnie prowadziła. 

Opublikowano

mam navman niestety teraz Ci nie podam jaki to model dokladnie, ale kupowalem dla siebie na trasy między innymi holandia, anglia i jest to obszerna mapa. To była jedyna navi do 400zl w ktorej byla cala mapa z róznych krajow bo reszta navi to byla tylko Polska. Navi kupowałem pół roku temu chyba w media markt.

Jak coś to daj znać to poszukam jaka to byla dokladnie. Podlaczam pod kompa wybieram kraj i update.

Pozdro

Zawartość dodana 3 minutes later
3 minuty temu, .Pablo. napisał:

Nie prościej ściągnąć coś na smartfona?  ściągasz coś of line i po problemie. Droga na Chorwacja jest tak prosta ze każda navi sobie poradzi. Wejdź na forum Chorwacji tam nasz od,a do z odnośnie nawigacji objazdu Słowenii itd. Według mnie wydać 500zl na używanie raz w roku bez sensu. 

Ja na Chorwacja jezdzilem z automapa ostatnio byłem z mapami nokii offline i zero problemu ładnie prowadziła. 

a to nie jest przypadkiem tak, że jest offline ale gps musi pobierać sygnał i trzeba włączyć 'pobieranie danych' w tel? pytam z ciekawości bo wydaje mi sie że jak kupie sobie starter za 5zl do tel i przykladowo wszystko wydzwonie do zera to te mapy 'offline' mi nie zadzialają. ?

Opublikowano
14 minut temu, ffi napisał:

jest offline ale gps musi pobierać sygnał i trzeba włączyć 'pobieranie danych' w tel?

gps a przesył danych to co innego, automapa itp po pobraniu danych działa normalnie w trybie offline i wystarczy tylko gps

Opublikowano
  • Autor

W grę wchodzą też inne państwa :). Byłem tez w Chorwacji i miałem jakąś navi w telefonie i jakoś dojechałem.

Jest kasa, było polecenie żeby kupić i nie ja decyduję o tym bo w sumie nie dla mnie. Najważniejsze, żeby był asystent pasa ruchu. W telefonie tego nie ma, przynajmniej off-line. Chyba, że się mylę.

 

Opublikowano

A po co asystent pasa ruchu,  drogi są ładnie oznaczone wystarczy na znaki patrzeć :decayed: no ale jak chcesz kupić navi to koledzy na pewno doradza 

Opublikowano

Ja mogę polecić tom tom start 25. Kupiłem używek za 250zl na gwarancji:)
Ma dożywotnią aktualizację map, jedyny minus według mnie to fotoradary:/ 100 zł na 1.5 roku.

Opublikowano
22 godziny temu, cabanmat napisał:

Kiedyś chwalili nawigację MODECOM MX3 - MX4, rzucić w to AutoMape EU i hajda :thumbup1:

https://www.morele.net/nawigacja-gps-modecom-freeway-mx4-hd-nav-freewaymx4hd-764133/

Automapa w Europie jest delikanie mówiąc .... słaba , będąc na Korfu sprawdziła mi się bardziej Here Maps Offlinie 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.