Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B5 96r] 1.8 125KM Sedan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! :banan:

Moją :a4fan: zakupiłem we wrześniu tamtego roku. Dużo za nią nie dałem, aczkolwiek jestem zadowolony, a to chyba najważniejsze prawda? :D 
Jest to mój pierwszy samochód, ale długo go nie zamienię na żaden inny. :)

Dane:
Pojemność: 1.8
Moc: 125 KM
Rok: 1996


Wyposażenie:
- Klimatronik
- 2 elektryczne szyby
- 2 poduszki powietrzne
- Elektryczne lusterka
- ABS
- Wspomaganie kierownicy
- Regulacja kierownicy
 

Instalacja LPG:
- STAG Q-BOX
- Wtryskiwacze Hana

Plany:
- Swap na 1.8t
- Przedni zderzak z S4
- Malowanie na czarno
- Felgi 17"
- Zawieszenie gwint
- Lampy przód II lift
- Lampy tył lift
- Grill II lift/S4
- Porządne Car Audio
- Zamek z pilota
- Licznik pełny FIS
- Dystanse przód i tył
- Lusterka lift
- Klamki lift
- Nowy wydech
- Kierownica lift
- Nowe fotele

Najprędzej wlecą nowe lusterka, felgi razem z oponami i przednie lampy, bo już w te wakacje. Resztę mam nadzieję, że też uda się dość szybko ogarnąć. :whistling:
A tu kilka zdjęć mojej ślicznotki. :wink:


MucuEMX.jpg

dIVKHWM.jpg

sEdbMfO.jpg

wueTTW5.jpg

hwXWGUr.jpg

b9EbgXi.jpg

yWi2fDi.jpg

Opublikowano

Skromna..powodzenia w modzeniu.

 

Opublikowano

Po co chcesz malowac? Taki zly stan lakieru jest?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, OficeR napisał:

Po co chcesz malowac? Taki zly stan lakieru jest?

Niee, chce po prostu zmienić kolor na czarny,  ale to na końcu modzenia :)

Opublikowano

Jest sens malować całego przedlifta? Przecież to wyjdzie jak drugie auto :decayed: Wolałbym sprzedać, dozbierać i szukać lifta ;)

Opublikowano
  • Autor
18 godzin temu, enczu napisał:

Jest sens malować całego przedlifta? Przecież to wyjdzie jak drugie auto :decayed: Wolałbym sprzedać, dozbierać i szukać lifta ;)

W przedlifcie jest więcej do malowania, czy o co chodzi dokładnie? Nie zagłębiałem się w sumie dokładnie w ten temat :decayed:

Opublikowano

Jesli buda ta sama to tyle samo do malowania. Chodzi o to ze wyjdzie drogo malowanie calego auta, ponad 4 tys jak nie lepiej. Chyba ze masz jakiegos Mirka co pod chmurka opierdzieli auto za 1.5 tys. Ale to zawsze ryzyko. Lepiej te pieniadze przeznaczyc na inne rzeczy, czyli naprawy mechaniczne, drobne wizualne mody jak gwint, felgi itp

Opublikowano

Dokładnie o to mi chodzi. Mi najtaniej krzyknął znajomy ojca za 3,5 tyś.  Fakt oddałem mu dla testu zderzak i ćwiartke. Do malowania spoko gość, ładnie maluje ale do zaprawek itd raczej oddałbym dalej. Więc licz te 4 tyś lekko. Sprzedając swojego powiedzmy za 3-4tyś masz już lifta.. A jak dobrze poszukasz to już pakiet startowy w cenie będziesz miał, a potem tylko modzić, jeśli będzie ochota ;) Mnie by takie coś dyktował zdrowy rozsądek, bo pakować kase w lifta, to trochę inaczej niż  przedlifta, auto które już 2 z przodu ma niestety.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.