Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klima się na załącza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jak w temacie nie załącza mi się klima ;/ ale sprawdziłem czujnik temperatury zewnętrznej w climatroniku pokazuję:

http://www.fotosik.pl/zdjecie/8960b57b0e2d0e29

a na dworze jest ok 14*C

Czujnik temperatury zewnętrznej do wymiany??

Edytowane przez Marcinlbn24

Opublikowano

Temat wałkowany niejednokrotnie. Poszukaj bo nawet o takim samym tytule były.

 

Skoro widzi -7*C a klima nie włączy się poniżej +5*C to?

Edytowane przez soulmaster3m

Opublikowano

Poczytaj:

 

Opublikowano
  • Autor

witam chciałem  wymienić ten czujnik :

http://www.fotosik.pl/zdjecie/73f31b20664e22c2

http://www.fotosik.pl/zdjecie/f4c13e4416176e7e

czy on odpowiada za temperaturę na fis? i czy jak pokazuje -14*C to przez niego klima się nie włącza?

(temperatury zewnętrznej bo klima się nie włącza pokazuje temperaturę minusową;/)  :

 

i kupiłem ten czujnik : http://www.fotosik.pl/zdjecie/8a6377931a12cab4

lecz ten jest odpinany a ten co jest u mnie przed chłodnicą jest w całości z całym kablem o co tu chodzi?

Edytowane przez Marcinlbn24

Opublikowano
4 godziny temu, Marcinlbn24 napisał:

 

witam chciałem  wymienić ten czujnik :

http://www.fotosik.pl/zdjecie/73f31b20664e22c2

http://www.fotosik.pl/zdjecie/f4c13e4416176e7e

czy on odpowiada za temperaturę na fis? i czy jak pokazuje -14*C to przez niego klima się nie włącza?

(temperatury zewnętrznej bo klima się nie włącza pokazuje temperaturę minusową;/)  :

 

i kupiłem ten czujnik : http://www.fotosik.pl/zdjecie/8a6377931a12cab4

lecz ten jest odpinany a ten co jest u mnie przed chłodnicą jest w całości z całym kablem o co tu chodzi?

 

Przeczytałeś post powyżej? 

 

Opublikowano
  • Autor

czytałem ale dalej nie rozumiem za schowkiem nie mam nic tylko to:

http://www.fotosik.pl/zdjecie/d65c5e8c85893767

a w nadszybiu od filtra powietrza mam taki chyba czujnik biały:

http://www.fotosik.pl/zdjecie/c4c53e2fe054d2c6

ruszałem tym białym czujnikiem i nic;/

a ten od chłodnicy czujnik za co odpowiada ?

Edytowane przez Marcinlbn24

Opublikowano

I o tego białego pindolka pod filtrem chodzi :) 

Jest między grodzią a wentylatorem, przekręcasz 90 stopni i wysuwasz.

Poczytaj jak i sprawdź temperatury na klimatroniku albo vcdsem i będziesz wiedział, który szwankuje. 

 

Opublikowano
  • Autor

55 Temperatura zewnętrzna (otoczenia), w oC lub oF potwierdzona na panelu sterownika klimatyzacji ( u mnie pokazuje -14*c )

56 Temperatura w oC, z wewnętrznego czujnika temperatury, w podsufitce (G 86)   -------->   (+25*C)

57 Temperatura w oC, z wewnętrznego czujnika temperatury, desce rozdzielczej (G 56)  ------> (+33*c)

58 Temperatura w oC, z czujnika temperatury w kanale świeżego powietrza, (G 89)    ------->(+33*c)

59 Temperatura w oC, z zewnętrznego czujnika temperatury (G 17), przód   --------> (-8*c)

60 Temperatura w oC, z czujnika temperatury otoczenia, dmuchawa świeżego powietrza (G 109)  -------->   (+33*c)

i co z tym dalej??

 

 

Opublikowano

G17 czujnik pomiędzy zderzakiem a chłodnicą, zobacz czy na wtyczce się nie poluzował albo czy woda się nie dostała albo wymień - kilka złotych nie majątek.  

G89 obserwuj czy po wymianie temperatura nie będzie dalej szwankowała. 

Teraz doczytałem - ten czujnik przy chłodnicy jakiś polutowany masz? nie wypina się?

 

Edytowane przez maciucha512

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.