Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Czy VAG z B6 pasuje do B7 ?


ALBINEK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich miłośników tej marki!!! Mam pytanie dotyczące Vag-a .koleś ma B6 i kupił sobie Vag-a ja mam B7 z 2005 czy jego urządzeniem można sprawdzić i wykasować kontrolke Air Bag bo właśnie mi się zaświeciła.Z góry dziekuję za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli interfejs nie jest HEX-CAN to nie można.

VAG to oprogramowanie diagnostyczne i nie ma tu nic do pasowania - wszystko opiera się o odpowiedni interfejs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli interfejs nie jest HEX-CAN to nie można.

VAG to oprogramowanie diagnostyczne i nie ma tu nic do pasowania - wszystko opiera się o odpowiedni interfejs.

zwykłym VAGiem 311 czy cos tam za 100 zł nie da sie w B7 zrobic prawie nic :( tak samo w nowym passacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników tej marki!!! Mam pytanie dotyczące Vag-a .koleś ma B6 i kupił sobie Vag-a ja mam B7 z 2005 czy jego urządzeniem można sprawdzić i wykasować kontrolke Air Bag bo właśnie mi się zaświeciła.Z góry dziekuję za podpowiedzi.

Prawdopodobnie koleś kupił tani interfejs, który w zupełności wystarczy do obsługi B6, ale od modelu B7 niestety mamy już do czynienia ze standardem HEX-CAN i ni chuchu. Musisz sobie kupić interface obsługujący HEX-CAN, a najtańsze tego typu to koszt od 500 zł wzyż o ile się orientuję. Na forum Passata (forum.vw-passat.pl) jest uzytkownik o nicku Yassek. Podobno on ma (robi) kabelki pod HEX-CAN w fajnych cenach. Spróbuj się z nim skontaktować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za podpowiedzi,były trafne w 100%.Nie można nic zrobić 311-tką.Jedne doświadczenie więcej.Właśnie jestem po próbach podłączenia się bez skutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety koszty interfejsu są spore - sam układ EL327, na którym opiera się kabel, kosztował mojego kumpla swego czasu 150zł - teraz nie wiem, jak z tym jest;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na Allegro pasujący do B7 ,piszą że jest do 2008r.Koszt 599zł.Byłem wczoraj wykasować błąd,jest już ok.Nie mam pojęcia dlaczego się Air Bag zaświecił.Sprawdziłem kostki i niby wszystko ok.[br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 12:44_________________________________________________Jego nazwa to VAG -CAN profesional.Do aut z listwą CAN ,jest tam wyszczególnione do jakich aut pasuje :Audi ,VW,Skoda,Seat podane są modele i roczniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yassek nie robi sam, chyba że się coś zmieniło.

I w Hex Can- USB nie ma żadnego układu ELM.

A bynajmniej nie zauważyłem podczas wielokrotnego rozbierania :evil:

A Vag-Can Professional zdiagnozuje to co jest na CAN-ie, a jak coś się trafi, co gada po linii K, to klapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś używa (ł) tego Vag-a Can Profesional i może wyrazić swoją opinie na jego temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś używa (ł) tego Vag-a Can Profesional i może wyrazić swoją opinie na jego temat?

Szogun napisał jak to działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...