Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jak uruchomić kanały TV przez RNS-E


wentyl

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie na temat RNS-E jestem blady i nie bardzo sie znam ,ale pomóżcie mi co trzeba zrobic żeby odbierało kanały TV u mnie w aucie bo nie wiem ,.Jeden koleś ma a6 i mowił mi ze u niego TV zaczęło dzielac jak jakis facio złamał mu kody.Podpowiedzcie mi czy to prawda i gdzie to moge ewentualnie zrobic i jak sie do tego zabrac. :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba wcisnąć przycisk tv :)

mam nadzieję, że masz tv-tuner ?

Jeden koleś ma a6 i ma zapewne taki, a chodziło o uruchomienie tv "podczas jazdy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba wcisnąć przycisk tv :)

mam nadzieję, że masz tv-tuner ?

Jeden koleś ma a6 i ma zapewne taki, a chodziło o uruchomienie tv "podczas jazdy"

mam przycisk CD/TV ale wduszam inic może nie ma tunera ,podpowiedzcie bo chyba skoro jest taki przycisk to powinien być
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RNS-E może sterować tunerem TV. Sama nim nie jest :)

U Ciebie zapewne nie ma takowego tunera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używany tuner TV do RNS-E to koszt rzędu 1200-1500PLN. Zależy jak trafisz.

Do tego dochodzi specjalny kabel, ktoóry można dostać np. w Naviku - koszt ~200PLN oraz 4 anteny TV - koszt ~200PLN.

Anteny wymagają lekkiej modyfikacji, tak żeby ich wzmacniacze nie ciągneły zasilania kiedy tuner nie jest używany.

Dochodzi jeszcze koszt montażu. Odbiór TV jest w miarę OK ale tylko w większych miastach.

Moim zdaniem lepiej zamontować DVD oraz adapter multimedialny :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki panowie ze odgrzebuje temat, ale gdzie takowy tuner siedzi jak sprwdzic czy go posiadam. Wczesniejszy wlasciciel mowi ze mu wczesniej dzialala tv ale cos sie stalo i nie ma, co moze byc przyczyna?[br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 22:27_________________________________________________Po glebszym przeszukaniu forum wiem ze mam tuner tv, jest to ta czarna skrzynka.

Pytanie czy ten tuner odbiera tv cyfrowa, co zrobic aby odbieral? Przebywam w Norwegi tu nie ma tv analogowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki panowie ze odgrzebuje temat, ale gdzie takowy tuner siedzi jak sprwdzic czy go posiadam. Wczesniejszy wlasciciel mowi ze mu wczesniej dzialala tv ale cos sie stalo i nie ma, co moze byc przyczyna?[br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 22:27_________________________________________________Po glebszym przeszukaniu forum wiem ze mam tuner tv, jest to ta czarna skrzynka.

Pytanie czy ten tuner odbiera tv cyfrowa, co zrobic aby odbieral? Przebywam w Norwegi tu nie ma tv analogowej.

To do wywalenia. Możesz wstawić tuner cyfrowy. Poszukaj na ebay.de

Zresztą w Polsce TV analogowa też przestanie działać do 2012. W mazowieckim nawet do 2011.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...