Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bex wymiana rozrządu , jaki?


BartasBDG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , pod koniec roku kupiłem swoją audi, z wymianą rozrządu chciałem zaczekać do końca roku , ponieważ poprzedni właściciel zarzekał się że wymieniany był 30tyś km temu , a chciałem się skupić na innych aktualnie rzeczach , ale przedwczoraj zauważyłem z przedniej częsci silnika "spływa" po kropelce płyn chłodzący na misce olejowej się zbiera , wszedłem pod autko i wygląda jakby leciało z pompy wody , a więc wymiana rozrządu zostanie przyśpieszona w czasie :) ale chciałbym się dowiedzieć jaki "zestaw" rozrządu z pompą wody , jaka powinna być cena takiego zestawu i jeśli ktoś się orientuję ile mechanik "powinien" za tą robotę zawołać ? Autko dokładnie jak w opisie Audi A4 B6 1.8T BEX quattro 2004r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć nowy typ rozrządu z napinaczem  w rolce do tego pompa z metalowym wirnikiem, typowy zestaw: http://allegro.pl/conti-rozrzad-pompa-audi-a4-b6-b7-1-8t-i5657350633.html

wymiana to juz zależy od mechanika, ale pewnie od 200 zł w góre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozrzad continental lub ina najlepiej nowy typ bez napinacza hydralicznego dobry mechanik nie założy ci rozrządu na twoich częściach lepiej zapłacić drożej i mieć dobrze zrobione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...