Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 2.0 TDI BRD Alcantara,modyfikacja kiery na wzór TT RS, Eibach Sportline,


Redus23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczów. Od Grudnia jestem posiadaczem A4 B7, Audi nabyłem od dobrego znajomego. 

Rocznik 2008, 2.0 TDI 170 KM dpf off. Przebieg 210 tys, serwisowane w Audi do 01.2015r. Bardzo zadbane, alcantara jak nowa oraz reszta wnętrza, bez najmniejszego zadrapania.

Wyposażenie może nie jest za bogate, ale jak dla mnie wystarczy, każdy marzy o 4 elektrykach, czarnym suficie, fotelach recaro z pamiecią i innymi bajerami. We wnętrzu zmienie jedynie obszycie gałki, mieszka oraz lewarka ręcznego.

Wyposażenie:

- Zawieszenie 1 BE

- Navi MMI

- Podgrzewane fotele przód + lędźwie

- Kolorowy Fis + komputer pokładowy

- Tempomat

- Fotele Skóra + alcantara

- Szyberdach

- Bluetooth

- Dekory ze stali nierdzewnej

Komplet Felg Zime 17 cali + lato 18 cali.

 

Od grudnia dołożyłem min.

- Dokładka na wydechy S Line + lakierowane na srebrny mat

- Końcówki wydechowe Ulter 90 mm + obniżenie wydechów

- Przyciemka szyb ( średnie przyciemnienie )

- Zagłówki z A6 C7, na foto z materiału, aktualnie obszywają się w skórę ;)

- Felgi S Line 18 X 8 J + nowe opony Hankook 225/40-18

- Dystanse 17 mm

 

 

Plany:

- Grill z S4 zamówiony już na Ebayu, do zwykłego zderzaka ( made in china )

- Dokładka Cupra

- Lakierowanie środka lamp na czarny mat

- Listwy drzwiowe S Line lub S4

- Zmiana sprężyn na niższe kat. wagowe przód siedzi trochę za wysoko ;)

Jak macie pytania, to walcie śmiało ;)

 

P.S na ostatnim foto Sedanik dziadka, kupiony w salonie audi 7 lat temu, aktualnie najechane 75 tys km ;) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Redus23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydechy jak na razie obniżyłem ok 2,5 cm, w wolnym czasie będą jeszcze obniżone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatki w srebrnym macie bomba :thumbup1: znaczek na grillu wygląda bardzo dziwnie taki malutki, dlaczego nie zostawiłeś ori s-line skoro robisz go pod kątem tego pakietu? Zagłówki jakoś mi tu nie pasują. Ogólnie Ładny czarnuch powodzenia w modach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłówki to kwestia gustu :) Jak przyjadą z DE po obszyciu to wstawie lepsze fotki, bo w realu inaczej to wygląda ;) Znaczek przerobiłem bo ledwo się trzymał, ktoś chyba go próbował sobie pożyczyć.  Jak ktoś by chciał sobie polakierować dodatki na srebrno polecam lakier z palety Daewoo 92 U, w puszkach motipa, na to klar matowy z dwu składnikowy i efekt bomba, w rzeczywistości wygląda jak czyste alu.

 

Zdejmował z was ktoś osłony przy halogenach z przodu, czy trzeba demontować zderzak, aby je zdjąć?

Edytowane przez Redus23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są na wcisku nie musisz zderzaka zdejmować. Energicznie wyciągnij do przodu. Za pierwszym razem trochę się pomęczysz bo krótsze bolce szybko wyskakują. Gdzie dekle od felg? Pusty otwór bardzo psuje wizerunek tego wzoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dekle czekam, bo zostały zamówione nowe, stare już były na tyle potargane, że poszły za flache ;) W planach mam również wstawić siatkę z plastra miodu w całą kratkę od halogenu.

 

Zamówiłem również grill, pod zwykły zderzak na wzór S4, niestety jest bez adaptera na znaczek, chyba będę musiał pociąć stary grill z poprzedniej B6 i ładnie go wkomponować tak, aby był jak najbardziej zbliżony  wzorowi S4. 

Efekt chcę uzyskać taki:

Grill oczywiście w czarnym macie, jedynie przełożę ramke chrom i dokleję paski chromów.

 

 

grille.jpg

10[2].jpg

dscf0017-26823.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam. Jedyny minus to nie ma adaptera, ale adapter zapożyczę ze starego grilla B6, którego wytne i wkleje do nowego.

W pl grill kosztuje 399 zł

http://www.ebay.de/itm/Audi-A4-B7-04-09-Kuhlergrill-Sportgrill-Frontgrill-Grill-o-Emblem-S-RS-m-PDC-/311709544333?hash=item4893562f8d:g:TA4AAOSwal5YIef6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie będzie lipy po przeróbce, a nie lepiej zamienić u sprzedawcy albo oddać i szukać w innym miejscu ze znaczkiem lub adapterem?

Plaster miodu w kratki dobra myśl :thumbup1: tyle tylko, że ty masz zwykły zderzak i tam masz trochę mniej miejsca niż w s-line proponował bym zdjąć zderzak i wrzucić kratkę od drugiej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E no, ten grill to jakaś masakra :D Profanacja pakietu S :facepalm:
Niemniej super czarnula(jak na razie ;) ).

Powodzenia w dalszych modach :) 
 

Edytowane przez Marcinx52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profanacja była by gdyby władował taki grill ze znaczkiem s4,bez znaczka spoko opcja.

pochwal się zdjęciem jak zmodzisz go ,może sam pójdę w taki grill :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby zderzak i grill S Line lub S4, można było by kupić za śmieszne grosze, to z pewnością, nie bawił bym się w takie rzeczy ;) Za tydzień będzie u mnie to będę kombinował. Grill z fotki, który jest zamontowany już w Audi z chromami kosztuje ok 400 dolarów, który ma już wbudowane mocowanie pod znaczek. Myślę, że nie wielkim nadkładem pracy, uda się zrobić kopie z no name :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dasz radę to porób zdjęcia w trakcie rezania grilla ;)Przydadzą się potomnym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto bardzo ładne, przyjemnie się ogląda czarnulke ze srebrnymi dodatkami :) Powodzenia w dalszych modach i pozdro ze Szczecinka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna i dobrze wyposażona sztuka ;)

 

Jakieś większe koło na lato by się przydało do pełni szczęścia.

 

Powodzenia w modach!

Edytowane przez mateusztbg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło zdecydowanie 18 cali wystarczy ;) Przerabiałem już temat w B6. Trzeba było uważać na naszych dziurawych drogach przy 19 calach, fakt auto prezentuje się wtedy konkretnie.

 

Jeżeli ktoś był by zainteresowany kupnem takiego grilla na wzór S4, to mogę dostarczyć takowy grill za tydzień jak przyjedzie dostawa z niemiec audiczką S6 C7 ;) W tej sprawie proszę o kontakt na PW.

 

Srebrne dodatki pasują akurat do czarnego, przydały by się jeszcze ramki szyb w chromie, ale niestety jest z tym za dużo roboty ;) 

Edytowane przez Redus23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaję nowe fotki z Audiką, którą napotkałem przypadkowo w BDG. 

Na razie nic ciekawego się nie dzieje, zagłówki zostały obszyte w skórę, niestety nie taki kolor jak chciałem, więc trzeba będzie zakupić zestaw Colorloucka.

Jutro obniżam przód sprężynami o 2 kat niżej, tył jutro też będzie się robił, wymiana tarcz na Textara oraz piaskowanie i lakierowanie zacisków. Przód już gotowy.

Cały czas czekam na dekielki do felg z allegro, niestety sprzedawca zamawia z ali i czekam już 40 dni.

Plany w najbliższych dniach to grill RS Look, dokładka cupra, wycięcie osłon przy halogenach i wstawienie siatki. W nastepnej kolejoności listwy na drzwi oraz renowacja boczka fotela. 

Postaram się wstawić fotki przed i po obniżeniu na sprężynach z Kat 7 na 5.

 

 

18194569_1954010484819245_8805436681783230202_n.jpg

18193889_1954010488152578_8928241992698041795_n.jpg

18157958_1954010494819244_2164990750439930860_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sam model a jednak ten na rotorach rob robotę . Te rotory to 19 ?

Edytowane przez marcinch001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...