Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamek bagażnika AVANT


aKiwiKiwiKiwi

Rekomendowane odpowiedzi

Po jednym z filmików, na których było pokazane jak uporac się z częstą "niechęcią" zamka do otwarcia się (bagażnik avant), wymieniłem ów blaszke na zwykłą stalową.
Po podpięciu wszystkiego na cacy nagle prąd z kabla zasilającego silniczek zamka spieprzył :/ (siliczek działa bo wymontowałem go po tym by sprawdzic czy wina nie leży po jego stronie).

I teraz zamiast jeździc z czasami nieotwierającym się zamkniem, jeżdżę teraz z zamkiem niezamykalnym. Ten czarny cyngiel zamka mogę sobie obrócic lekko żeby klapa siadała tak jakby była zamknięta, jednak później owy hak nie "łapie" i klapa sobie tylko leży.

Czy ktoś z Was miał taki problem? Gdzie najczęściej szukac usterki? 
Dzięki Bogu nie musiałem sciągac całej tapicerki z bagażnika, tylko kawałek odchylic żeby się dobrac do silniczka.

PS. Tak, sprawdzałem - bezpiecznik nr 38 sprawny :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomogę z prądem, ale jakbyś potrzebował zamek, mechanizm czy coś innego to masz do mnie 20km. Pokaż ten filmik co to ktoś jakąś blaszkę kazał wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło o to, że chcąc otworzyc klape - silniczek coś tam brzęczał, ale nie otwierał klapy..... tak co jakiś czas się działo.

Korzystając z fajnej pogodoy postanowilem się z tym zmierzyc. Po wymianie owej blaszki silniczek śmiga tak jak wcześniej (po podpięciu pod baterie)
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez zabrałem się za regeneracje silniczka ale po włożeniu blaszki w ogóle nie reaguje :facepalm: gdy włoze oryginalną działa jeden raz a potem cisza i trzeba czekać. w ciepły dzień zostaje tylko opcja z kluczyka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...