Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Naprawa kompletnej klimatyzacji


antauek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie, z racji tego , że jest coraz cieplej czas zrobić "coś" z niesprawną klimą  w moim wozie . 

A więc do rzeczy . Do wymiany jest : sprężarka , chłodnica , pasek , filtr , osuszacz , skraplacz oraz " płukanie układu "  ? 

Chciałbym się zorientować ile powinny kosztować części oraz robocizna aby nie przepłacać,  ewentualnie gdzie i jakie części kupić samemu . Co do sprężarki lepszy będzie nowy zamiennik np. HELLA czy raczej zregenerowana sprężarka ? Czy wypisałem wszystkie  części a może potrzebuję czegoś więcej ? Mógłby ktoś z czystym sumieniem polecić dobry warsztat specjalizujący się w naprawie klimatyzacji w Opolskim ? 

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlodnica i skraplacz to to samo koszt kolo 270 hella, sprezarke ja bym kupił dobrą używaną tylko nie najtańszą ale naprawde dobrą regenrowac sie raczej nie oplaca długo nie pochodzi, filtr weglowy knecht koło 70 zł, pasek conti koło 50zł, osuszacz hella 65-75zł są dwa rodzaje, jeszcze musisz kupić dysze dławiącą koło 10 zł, płukanie nie wiem jaka cena ale robocizna z płukaniem pewnie cośkoło 300-500 zależy gdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spreżarka w zależności od modelu , moje były dwie na allegro koszt 450, osuszacz 70 termotec, chłodnica 230, dławik 13 + czyszczenie rurek około 400.

Edytowane przez lowmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...