Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Sedan, gwint + Ulter


Sebastian2792

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od roku jestem posiadaczem Audi, samochód jak dotąd spisuje się bez zarzutu. Jak najbardziej jestem zadowolony. Autko sprowadzone z Niemiec a kupione we Włoszech? Zawieszenie gwintowane + cały wydech wymieniony na Ulter, spisuje się jak należy, felgi ori z S6 ? Silnik 2.0 Alt, moc nie mam pojęcia trzeba by było skorzystać z jakiejś hamowni ? 

Pozdrawiam i czekam na Wasze oceny ? Więcej fotek wkrótce ?

 

IMAG0838_1.jpg

IMAG0837_1.jpg

 

*Auto przedstawione, ale user się nie przywitał w odpowiednim dziale. ->Nowicjusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe ale to na hamowni tylko chyba mogę sprawdzić. A co do rur to tak go kupiłem nawet papiery na to mam niemieckie z certyfikatem. Widać gość który miał te auto chciał ABT z tego robić ? nie narzekam ładnie chodzi 

Zawartość dodana 52 minutes later

Nowe zdjęcia ;)

IMAG0843.jpg

IMAG0840.jpg

IMAG0844.jpg

IMAG0845.jpg

IMAG0846.jpg

IMAG0847.jpg

IMAG0848.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, AdixZdr napisał:

Te wydechy strasznie słabo wyglądają.

Dokładnie, wsadź 2 ultery 90 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co musze w końcu wymienić klamke od strony kierowcy bo nie mam zamkow (wkładki), kupiłem klamke z wkładką dałem do malowania i jest git jutro wymieniać bd 

IMAG0852_1.jpg

IMAG0851_BURSTSHOT002_1.jpg

Edytowane przez Sebastian2792
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień te końcówy bo kicha na maksa i jeszcze ktoś dostanie zawału ze śmiechu i będziesz miał go na sumieniu.  :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno jakoś się tym nie przejmuje jego problem.. ? Na spokojnie pomyśli się ile taka podmianka końcowego będzie kosztowała ? Z drugiej strony wystarczy uciąć chyba te podwójne i wstawić to co mówicie co nie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie owalne w stylu s4 już by wyglądały lepiej ale nie to co jest. Auto nie powala stylistyką , brak gleby i felg no i niestety 'nie jedzie' więc jest masa powodów do zmiany tych  czterech strzelb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak gleby ? Koleś musiałbyś widzieć jak go kupiłem jak siedział dzwiglem go na tyle na gwincie żeby wjechać do siebie do bramy bo po kupnie samochodu spróbowałem i zostawiłem osłonę spod silnika w bramie właśnie, zawiesilem sie. Powiem tak felgi mi się podobają są po renowacji szkoda mi ich bo są wzmacniane od s6 to są, opony nowe kupiłem Continental 225/45/17 na nasze drogi szkoda wrzucac mi 19 Cali przy moim sztywnym zawieszeniu ? tyle 

 

Aa klamka wymieniona dzis jade kodowac klucz zapasowy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolną kratkę zderzaka pryśnij na czarno bo za bardzo się gryzie, ew powróć do orginału-chrom+czarny

Edytowane przez PrzemoA4B6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie masz racje tak zrobie ?

Zawartość dodana 4 minutes later

Teraz tak, dzis z ciekawości podniosłem maske i sciaglem zaslepke plastikowa na silniku i takie coś mi się ukazało ? na allegro nie ma, przynajmniej nie znalazłem.. To jest rura ssaca, rura powietrza czy jak ? 

IMAG0860_1.jpg

IMAG0861_1.jpg

IMAG0862_1.jpg

Zawartość dodana 6 minutes later

Póki co to tak się z tym uporalem ?

IMAG0863_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył jest dzwigniety na maxa wyżej się nie da bo na gwincie zostało może 0,5 cm przód jeszcze idzie dźwigać ale mam dopasowane tak żeby spokojnie wjechać do bramy. Sorry ale według mnie nie jest tak źle a glebę jak bym chciał to na tym gwincie idzie taka zrobić żebyście oszaleli ? ale po co mi to.. żeby auto obok na strzezonym trzymać zamiast do siebie wjechać ?

1 zdjęcie to tył drugie to przód 

IMAG0855.jpg

IMAG0854.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...