Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z pompą centralnego zamka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam pomocy na temat pompy c.z. Pompa wysiadła mi już jakiś czas temu i nie mogę znaleźć następczyni. Jeśli ktoś orientuje się czy jest możliwość naprawy to proszę o pomoc.

Opublikowano

Zależy jaka jest usterka. U mnie w B4 mechanik wymienił silniczek, bo turbinka sie rozleciała i nie pompowała wcale.

Opublikowano
  • Autor

szogun0,

Dokładnie nie wiem, macher mi powiedział , że do wymiany. Objawy są takie, że po naciśnięciu przycisku na kluczyku pompkę słychać lecz drzwi się nie otwierają ani nie zamykają.

Opublikowano

sprawdziłeś połączenia w drzwiach i na pompie . U mnie było na pompie a teraz ok.

Opublikowano
  • Autor

połączenia na pompie są ok bo działają szyby el. i światło w samochodzie

Opublikowano

japko 23, chodzi o połączenia rurek od CZ - czy są szczelne !

Opublikowano

proponuję również wyciągnąć całą pompke i spokojnie obejrzeć czy nie zrobił sie gdzieś zimny lut lub czy nawet gdzies nie odpadlo połączenie. (Sprawdzone na wlasnym pudle)

Opublikowano
  • Autor

alfuta,

podobno są szczelne tak powiedział mi wielki elektronik, znalazł mi jedną nieszczelność przy wlewie paliwa i ponoć ją naprawił, mówił że uszkodzona jest część której się nie da naprawić

pozdrawiam marcin

Opublikowano

japko 23, a nie powiedzial cóż to za tajemnicza część ?

najprościej wyjąć pompkę, zdjąć rurkę i włączyć pompę - musi chodzić.

Jak jest ok i chodzi, to dotknąć palcem króćca - > musi się zatrzymać - wtedy jest OK

Opublikowano
  • Autor

alfuta, dzięki bardzo, ale podziałałem sam i pod płytką elektroniczną

rozkręciłem ten mechanizm i wyleciała mi w kawałkach część od wirnika

pozdrawiam marcin

Opublikowano
alfuta, dzięki bardzo, ale podziałałem sam i pod płytką elektroniczną

rozkręciłem ten mechanizm i wyleciała mi w kawałkach część od wirnika

pozdrawiam marcin

Czyli tak jak mówiłem, turbinka się rozleciała.

Opublikowano
  • Autor

szogun0, Czyli jest szansa na wyleczenie pacjentki - dzięki

pozdrawia marcin

Opublikowano

No ale musisz ją z innej pompki przełożyć. :wink:

Opublikowano

Zagadaj na PW z kolegą Kapsel. On zajmuje się ożywianiem takich rzeczy. Właśnie przywrócił do życia moją (która jest nie do trafienia nawet w używku, a ASO -2 tys) może coś podpowie.

Opublikowano
  • Autor

wit.s, dzięki bardzo może da się coś z tym fantem zrobić.

Pozdrawiam marcin.

Opublikowano

japko 23, no to do roboty - daj znać jak sobie z tym poradziłeś .

Opublikowano

japko 23. Mało tego. W piątek po południu jadę do Wisły i po drodze będę u kapsla (odebrac moją pompkę). Jak sie sprężysz i na trasie przekażesz mi Twoją, to za darmoszkę podrzucę Ci ją do kapsla. Czekam na info od Ciebie, co zdecydowałeś - najlepiej na PW coby już tu nie śmiecić :biggrin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.