Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana wiązki w drzwiach


d.sroga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam audi a4 b7 z 2005 roku, jest to zwykła wersja, nie s line. Samochód ten niema podświetlenia klamek, ani niema lampek w drzwiach, mam możliwość załatwienia sobie klamek z podświetleniem wraz z wiązkami z oświetleniem drzwi, tylko nie wiem czy to będzie działać po wymianie wiązki tzn. czy trzeba również wymienić wiązkę od drzwi do modułu komfortu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do świateł w drzwiach musisz pociągnąć zasilanie ze sterownika drzwi. O ile dobrze pamiętam to zasilanie z pinu numer 13, a masę z pinu numer 21.

Ale jeszcze się upewnij bo naprawdę nie wiem czy dobrze pamiętam numery pinów w kostce stera.

Zresztą jeśli załatwisz sobie wiązkę drzwi pod oświetenie to te kabelki będziesz miał już w kostce więc nic nie musisz przerabiać. Wystarczy, że podłączysz i musi zagadać bez żadnego kodowania w vcds i ciągięcia dodatkowych kabli.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile ma 4x elektryczne szyby jeśli korby z tyłu to jest trochę więcej zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z tyłu mam szyby na korby, z przodu elektryczne. Wiązki będę miał oryginalne. Czyli rozumiem to tak, że jak z przodu mam szyby elektryczne i podepnę wiązkę z lampkami to będzie działać bez przeróbek natomiast z tyłu ponieważ mam szyby na korbki i mimo tego że dam wiązkę z lampkami to i tak lampki nie będą się zapalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rozumiesz z tyłu musisz sobie parę kabelków pociągnąć do komfortu

 


korbyL.jpg

korbyP.jpg
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie do tych schematów. Czy po podłączeniu iluminacji klamek one świecą kiedy przekręci się włącznik świateł czy będą tylko świecić kiedy drzwi będą otwarte razem z lampkami drzwiowymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...