Skocz do zawartości
IGNOROWANY

gdzie w audi jest wzmacniacz audio


seba1x

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam już którąś godzinę i nie mogę znaleźć, gdzie w a4 b6 sedan znajduje się wzmacniacz subwoofera tylnego bo sub jest ale jakoś słabo gra. Kiedyś słyszałem w innej takiej samej audi i na pewno nie było w niej BOSE jak gra i sub tak dawał że tylna rejestracja aż dzwoniła, w mojej audi przód gra ładnym basem tył niby też ale suba mało słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisywałem to nic nie znalazłem, ewentualnie o kombi było coś. Ale dzięki będe tam szukał.

a czy normalne jest że głośnik w bagażniku gra cicho? jest jakaś opcja tego podkręcenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w radiu jest ok, bass na + ogólnie gra ładnie ale wiem że tylny sub powinien grać ostrzej a on jest łagodny. z ta moje pytanie o wzmacniacz bo może coś z nim nie tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś na forum szukałem na temat słabo grającego suba, wyczytałem że podłączenie odwrotnie wtyczki do głośnika sub daje lepszy efekt basu. Sprawdziłem to osobiście i rzeczywiście subwoofer gra o niebo lepiej, lepszy bass, ale za to przednie głośniki tracą na basie  i tył gra fajnie ale tylko pod warunkiem że wyciszę przód i na odwrót. Wniosek taki że zamiana polaryzacji głośnika daje efekt lepszego basu,ale koliguje z przednimi głośnikami. jest może jakiś sposób na poprawę grania tylnego subwoofera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...