Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] S-line/S4 - jaki numer ramki pod tablicę rejestracyjną ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja z kolei poszukuje numeru/podkladki czarnej do atrapy rs4 (ciekawe czy jest identyczna jak do s-line/S4). Na razie, po zamówieniu - 3 razy przyszły do ASO z otworami na parktronic (potrzebuje bez).

Opublikowano

co do tej ramki nr 2 z pierwszego posta to jest ona uniwersalna tzn. u mnie była fabrycznie w zwykłym zderzaku i przełożyłem ją do s line i pasuje bez problemu. Do s tez będzie pewno pasować. Jej koszt w ASO to coś ok 70 pln z tego co pamiętam. Pozdrawiam

Opublikowano

Ja z kolei poszukuje numeru/podkladki czarnej do atrapy rs4 (ciekawe czy jest identyczna jak do s-line/S4). Na razie, po zamówieniu - 3 razy przyszły do ASO z otworami na parktronic (potrzebuje bez).

To ten nr.który podałem

Opublikowano

Ja z kolei poszukuje numeru/podkladki czarnej do atrapy rs4 (ciekawe czy jest identyczna jak do s-line/S4). Na razie, po zamówieniu - 3 razy przyszły do ASO z otworami na parktronic (potrzebuje bez).

Hehe.. mam dokładnie ten sam problem. Dzisiaj zamówiłem w ASO w końcu wersję podaną przez Wąskiego.

Opublikowano

czy teraz napewno bedzie dobra :)

bo ta co masz teraz to odpadnie nie długo :)

jak juz łukasz sie do niej dotknał :)

Opublikowano

bo ta co masz teraz to odpadnie nie długo :) jak juz łukasz sie do niej dotknał :)

standardzik :) jemu się wszystko pali w rękach :wink4:

Opublikowano

standardzik :) jemu się wszystko pali w rękach :wink4:

Dobra dobra, bez przesady :wink4:

Kilka przypadków nie czyni reguły :tongue4:

Opublikowano

o jednak żyjesz :)

Opublikowano
  • Autor

Że co ?? Co się dzieje z moją ramką krawaty ?? :decayed:

Opublikowano

No lukaszek wczoraj sprawdzal czy sie dobrze trzyma :decayed:

Nie trzeba było w sumie się na niej wieszać. Ale się uparł chłopak :polew:

Opublikowano
  • Autor

malik

Nie trzeba było w sumie się na niej wieszać. Ale się uparł chłopak

:polew: :polew:

Opublikowano

Zamówiłem:

ramkę 8E0 807 285 AT 3FZ - 170PLN

wspornik 8E0 807 083 A - 60PLN

Po zamontowaniu wygląda to tak:

modifiedqz2.jpg

Czyli rejestracja jest schowana ładnie w środku a całość przykryta estetyczną ramką.

Wspornik w sumie można olać. 60PLN za głupi kawałek plastiku to stanowczo za dużo. Ma on na celu tylko trzymać rejestrację żeby się nie przesuwała pod właściwą ramką. Spokojnie zastąpić go można dobrą taśmą dwustronną.

No ale jak ktoś nie lubi druciarstwa i musi mieć wszsytko ORI to podaję numery części całego zestawu.

Opublikowano

tylko te dziury po wkrętach ;P

  • 1 rok później...
Opublikowano

Odgrzebalem temat bo szukam numeru takiej ramki jak ponizej w aukcji, a zdjecia z pierwszej strony juz wygasly na fotosiku :wallbash::

http://allegro.pl/audi-a4-s-line-s4-ramka-tablice-podkladka-pod-gril-i1235970802.html

Chce zmienic zderzak na s-line i niewiem czy ramka ze zwyklego grilla pasuje do grilla s-line.

Moze ktos ma jakas fote jak wyglada zamontowana tablica rejestracyjna w takiej ramce :mysli: .

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam

Troszkę uaktualnię temat. Przerobiłem swoja A4 na s-line tylko grill założyłem czarny shadow. I nie mam jeszcze ramki na tablicę. Byłem dzisiaj w ASO ale tam jak zawsze bez nr VIN nic nie mogą znaleźć bo ciężko im :/.

Podpowiedzcie mi czy do tego grilla co jest na foto :

20110905132930.jpg

Uploaded with ImageShack.us

pasują te części : ramkę 8E0 807 285 AT 3FZ - 170PLN

wspornik 8E0 807 083 A - 60PLN

Czy jakiś inny nr VIN jest mi potrzebny.

Będę ogromnie wdzięczny.

[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 16:21_________________________________________________:) tak dla przypomnienia piszę aby było na początku tematów!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.