Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o identyfikację


Decybell

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, z uwagi na to że nareszcie zabrałem się za walkę ze znienawidzoną przezemnie kontrolką poziomowania/regulacji zasięgu świateł mam pytanie :

Ma ktoś pojęcie co "to" jest? (Sorry za kiepskie zdjęcia ale podejścia tam nie ma)

Chodzi mi oczywiście o tą żółtą kostkę, bo zapomniałem na zdjęciu zaznaczyć ☺ 

cb37082132eee0bcmed.jpg

fa651b9968e5b1e4med.jpg

 

Znajduje się to draństwo za ramką grilla,zaraz obok reflektora po stronie kierowcy. Pytam dlatego,bo ma toto coś urwany jeden z przewodów (cieniutki czarny) i nie wiem czy to nie jest powiązane z moimi problemami z silniczkiem w lewej lampie ktora jest tuż obok. Z góry dzięki za zainteresowanie.

Edytowane przez Decybell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wtyczka raczej nie powinna mieć związku z Twoim problemem. Masz możliwość odczytania numeru oem z wtyczki w którą wtyka się ta żółta kostka?

Edytowane przez pawloo7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, jest lepsze zdjęcie tego dynksa, jest to wtyczka ( okazuje sięże po drugiej stronie jest taka sama:
13acafbd064a52f2gen.jpg
Zastanawia mnie tylko jakim ch....olera cudem są w niej miejsca na dwa przewody a wiązką idą trzy (ten trzeci to ten "urwany"). Ktoś wymieniał przewód i miał akurat trzyżyłowy...? You gotta be fuckin' kidding me, cytując klasyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wygląda na wtyczkę od czujnika uderzeniowego, który odpala poduszki w razie strzału. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.07.2017 o 20:55, MariuszKK napisał:

To wygląda na wtyczkę od czujnika uderzeniowego, który odpala poduszki w razie strzału. 

Zgadza się, znalazłem odpowiedź, ale zapomniałem się tutaj podzielić - jest to złącze wtykowe "akcelerometru " odpalającego boczne poduszki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...