-
Centralny zamek w Audi A4 B6
Jeżeli mu nie działa mikrostyk odpowiadający za informację o otwarciu/zamknięciu drzwi tro niczego nie deaktywuje
-
Jak naprawić zamek w oparciu tylnej kanapy Audi A4 B6?
-
[ALL B6] Navigation plus - wyłączenie "TP" ?
Dodam od siebie, że żeby skutecznie unieszkodliwić informacje drogowe, trzeba byc przełączonymna radio, nie w tryb CD czy nawigacji
-
Zmiana kierownicy z B6 na A5
jak to zamierzasz zakładać do b6, to ta kierownica będzie ci pasować, oprócz oczywiście tego, że ma "dwustrzałową" poduszkę a w b6 jest jednostrzałowa
-
Błąd RDS-TMC w navi rns-d
w b6 zdaje się chyba gdzieś za schowkiem
-
Roleta elektryczna sedan
Najśmieszniejsze jest to, że do tej poryt nie zwróciłem uwagi na fakt, że w wiązce rzeczywiście jest przwód dopięty do pinu nr 2.... natomiast sam włącznik takiego pinu wogóle nie posiada.... ehh, Audi...... go home, you're drunk...
-
Nie działa otwieranie klapy z przycisku sedan
w grupie 005 masz w trzecim polu kontrolę samej "klamki" - naciśnij żeby otworzyć i zobaczysz czy się zmieni na "oper."
-
Roleta elektryczna sedan
Też jestem w trakcie dokładania rolety i ten post mi w zasadzie wszystko wyjaśnił, poza jednym co mnie nurtuje - po co generalnie ten kabel do zegarów miał iść? Ten steuergerät w zegarach steruje podświetleniem przycisku, czy jak to jest? I jeszcze jedno pytanie - dokąd powinien iść przewód z pinu 2 we włączniku rollo (szary z białym paskiem)? Bo mój włącznik jest wyrżniętry żywcem z ori wiązki i do jego wtyczki taki kabelerk idzie (zakładam że jesat pewnie niekonieczny do działania rolety, ale czemu nie spytać).
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Siema, uprzejmie proszę o rozkodowanie: WAUZZZ8E72A016465
-
Przewody i styki PINY do wszelkich modyfikacji w Audi
Ba, po numerze części wygląda nawet na to że w B5 też powinny być takie same
-
Listwy Dekory LED
Tragedii tak jak mówisz nie ma, ale listwa ci teraz niedokładnie przylega i światło prześwieca między listwą a boczkiem i widać je u dołu, pewnie właśnie w tych miejscach gdzie coś tam popodkładałeś...
-
Wymiana szyb bocznych na podwójne - co kupić?
tak, najlepiej tam kitu nawalić, a część wody, która tamtędy schodzi poprostu wyparuje.... #ojapierdole a lusterko.... ktoś tam łapy wsadził i źle potem złożył....
-
padły czujniki cofania ?
Bardzo słusznie powiedziane, miło raz coś mądrego przeczytać. To, że czujnik "cyka" to znaczy że "rozgląda się" za przeszkodami, ale wcale nie znaczy, że posyła informacje o tym czy coś znalazł dalej... Jak w pdc jest błąd czujnika, to jest uwalony i kropka... Czasem może zniknąć na parę godzin czy dni po usunięciu, ale wróci, tego możesz być pewny.
-
Rozklejanie lamp przednich. Jak?
do jednego kontaktu jest dostęp od strony odbłyśnika w światłach mijania, ale jak chodzi o ten drugi to zostaje tylko rozkleić
-
SWAP Multitronic (FSG)-->Multitronic(FSG)
Sam odpowiem na własne pytanie, bo na tym forum już z tego co widzę światła chyba pogaszone są - ale kto wie, może ktoś kiedyś skorzysta - przy przekładce sztuka za sztukę wystarcza adaptacja sprzęgieł i gotowe.