Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Roleta elektryczna sedan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , czy ktoś z was rezał moze elektryczna rolete w sedanie ?
Interesuje mnie jakie czesci są do tego potrzebne :)



dla potomnych jak ktoś by szukał kostek to

ta do przycisku rolety ma oznaczenia 4D0 971 636 A

59113c3b8e8b3feem.jpg

ta 2 wpinana w roletę ma oznaczenie 893 971 633

84bebd880254b41dm.jpg

764cbf3d25fba7b2m.jpg

+ piny do niej

c065842f2c7ce026m.jpg

dla kostki 4D0 971 636 A piny 000979009E

a dla kostki 893 971 633 piny 000979021E (0,5mm2) lub 000979133E (1mm2)



Opublikowano

roletę w sedanie? a gdzie na tylną szybę?

Opublikowano
  • Autor

tak :)

Opublikowano

A była takowa w ogóle?? bo wydaje mi się ze nie :no: więc z czego chcesz to rezać??

Opublikowano

sa oczywiscie wersje z roletami :cool1:

tylko trudno je dostac w uzywce , sa tacy co szukaja je nadal i tez chca zrobic takiego moda :)

Opublikowano

A była takowa w ogóle?? bo wydaje mi się ze nie :no: więc z czego chcesz to rezać??

Widziałem kiedyś oryginalny knefel do rolety od B5 na Allegro, ten sam gośc miał też od B6, więc wniosek była :)

edit:

http://allegro.pl/item931402895_audi_a4_wlacznik_rolety_tylnej.html

http://allegro.pl/item956591037_nowy_oryg_wlacznik_rolety_audi_a4_8e.html

Opublikowano

na 100% była i sam jestem ciekawy jak to wygląda i na jakiej zasadzie działa.

Opublikowano
  • Autor

włacznik juz mam ;p kupiłem esp bo mialem przetarte i do tego była ramka i ten od rolety hehe

a działa pewnie na tej zasadzie co ta od a6.. tu ładnie widac jak dziala jezeli ktos ma wyobraznie działajaca w odpowiednim kierunku ;d

http://allegro.pl/item932684565_audi_a6_4f5_sedan_roleta_elektryczna_2005_08r.html

Opublikowano

tu jest fotka boczku z roleta :> kolega slynny Bart-S chce rezac :gwizdanie:

przy zmianie trzeba zmienic caly boczek , chociaz ktos juz chyba zgrzewal sama gore (wejscie rolety )

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t97181.0.html;highlight=rolety

Opublikowano
  • Autor

ale ja mowie tylko o rolecie podszybia .. z tyłu nie jezdze wiec w tył nie inwestuje hehehe ;d

Opublikowano

tu jest fotka boczku z roleta :> kolega slynny Bart-S chce rezac :gwizdanie:

przy zmianie trzeba zmienic caly boczek , chociaz ktos juz chyba zgrzewal sama gore (wejscie rolety )

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t97181.0.html;highlight=rolety

Te boczne rolety mają inne mocowania głośników ponieważ roleta idzie koło nich ale pewnie można dorobić taką . Tylko czy ele. :mysli: i bok jest bardziej w górnej części szerszy niż zwykły :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

ciekawe czym sie rózni ta w a6 i w a4 ..

mogł bym kogoś prosis o sprawdzenie numerów częsci potrzebnych do wyrezania tej rolety w podszybiu ?

włącznik juz mam :polew:

Opublikowano

Roleta: 8E5 861 325 EXU - 225€

Moduł kontrolujący: 4B0 907 491 - 88€

Nie mam ETKI aktualnie i nie mogę tego potwierdzić. Numery i ceny pochodzą z innych stron. Wiem, że jest prawie niemożliwe przerobić zwykłą półkę na taką która ma roletę, więc trzeba jeszcze dołożyć cenę nowej półki. Podobno niełatwo też ominąć światło stopu.

Opublikowano
  • Autor

kurde, a ma ktoś taką roletę i kliknął by pare fotek jak to wyglada złożone i rozłożone ? w używkach znalesc tego jakos nie moge..

Opublikowano

Wydaje się, że są takie same do B5 B6 C5 i C6. Różnią się tylko kątem ustawienia w zależności od wielkości szyby. Ale to będę mógł potwierdzić jak zainstaluję jutro ETKA.

Opublikowano

spiidy bede teraz w szczecinie piatek-sobota takze mozemy sie ustawic mam u siebie w sedanie rolete tylna i boczne :gwizdanie:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

temat jakoś ucichł a ja nadal nie moge znalesc częsci :( sam wlącznik wiele mi niedaje :D

Opublikowano

ja mam taka rolete z tylu. Mow czego potrzebujesz to moze uda mi sie pomoc. Nie sadzilem, ze to taki unikatowy mod. Ja mialem to szczesciie ze juz byla w opcji jak kupilem auto. Bardzo przyjemnie jest z tylu auta w polaczaniu z bocznymi roletami i czarnym sufitem. A i samo skladanie rolety to tez niezly bajer:)

Pozdro

Opublikowano
  • Autor

chodzi mi o numery czesci potrzebnych do skompletowania calego zestawu czyli rolety, półki, jakiś sterownik napewno itp.. ale jezeli masz rozbierac auto zeby tego szukac to raczej nie ma sensu;p

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.