Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Za mało powietrza na "dole"


KingRaider

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam problem bo auto ładnie ciągnie ale przy 2800 obrotów, po zrobieniu logów okazuje sie że dopiero przy 2800 obrotów dostaje taką dawke powietrza jaką chce silnik, auto po chipie i zmianie turbo na awx, dolot oryginał, egr zaślepiony. dodaje linka do logów LOGI kanał 1,8,11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz podciśnienia czy nie ciągnie lewego powietrza (stan wężyków) dolot czy nie ma nieszczelności. Gdyby nie pomogło podmień n75 z zaworkiem od egr (są bliźniacze) Jeśli problem nie ustąpi zostaje geometria do czyszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logi robimy każdy z osobna, pedał w podłodze, bo Ty miałeś z tym problem. Na podstawie tych logów to wątpię czy ktoś Ci pomoże. A to, że geometria źle pracuje to nie wiem skąd Sebastian sobie wyczytał, bądź co bądź przeładowania tam nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem auto z wiadomoscią o wiekszej dawce i wiekszym turbo, po logach podesłanych do tune-up stwierdzono ze auto jest po chipie oraz ze komp chce wiecej powietrza niz dostaje, wężyki sprawdzałem wszystko w porządku jeszcze n75 nie sprawdzałem, sprawdzę na weekend (studia daleko od domu).
PS. geometrię sam czyściłem bo były not laufy i teraz jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat do zamkniecia.

Co było? Wyczysciłem kolektor dolotowy,  wszystkie wezyki wymieniłem nadal był problem, wymieniłem n75 i wszystko miód malina, przepływkę sprawdziłem również jest git, także dzieki za podpowiedzsenie z n75.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...