Treść opublikowana przez sebaa692
-
Rezanie bixenonu
a co gdy led zacznie się wypalać lub spali się? cały projektor out?
-
Analiza logó i pomoc w diagnozie
DKOŁADNIE
-
Lampy black a4 b5
Daruj sobie te świeczki. Rezaj intemo lub hella 3 w ori polifta, do tego środek w czarny mat i będziesz zadowolony.
-
Wymiana wężyków od n75 itp
3.2mm 5mm
-
Zawieszenie silnika
Ważne aby poduszki trzymały wagę, w przeciwnym razie poduszka jest wylana i nie będzie dobrze tłumić drgań. Poszukaj w jakim przedziale wagowym powinna się mieścić sprawna poduszka, a może ktoś niżej będzie na tyle uprzejmy i podzieli się wiedzą.
-
Nastawnik pompy paliwa
Właśnie nie mam skąd wziąć nastawnika na podmiankę. Rano na zimno sprawdzę temperatury.
-
Nastawnik pompy paliwa
Odpięcie kostek nic nie zmienia. Teraz zdarzało się że po odpaleniu wskoczy na 860 rpm po czym obroty rosną do ok 1000 na około 10-15 sekund i znów spadają na 860. Nie jest to za każdym razem.
-
kto handluje heblami na forum?
Dzięki
-
Klapa z pilota
znalazłem gościa co handluje takim sprzętem. Jak jesteś chętny to pw.
-
kto handluje heblami na forum?
Tak jak w tytule szukam kogoś z forum kto handluje heblami. Pozdrooo.
-
Dymi a nie ma kopa.
kopsnij logi bo tak to będziemy z fusów wróżyć.
-
Klapa z pilota
co by tam majstrować żeby się sama otwierała?
-
Czujnik pływak paliwa 8d0919673h
z tego co pamiętam passeratti ma inną płytkę i będzie Ci wskaźnik pokazywał odwrotnie. Niech się ktoś wypowie Napisz w dziale kupię... a tam zawsze ktoś się znajdzie
-
Klapa z pilota
Czy otwierając bagażnik z pilota (środkowym guzikiem) klapa powinna sama się otworzyć unosząc do góry? u mnie ładnie się otwiera minimalnie odskakuje ale o otwarciu pokrywy nie ma mowy. Widziałem na filmiku u jednego ziomka pokrywa unosi się aż miło zastanawiam się czy to jakoś przerobił czy też u mnie sprężyny gazowe słabe są.
-
Prośba o pomoc po stłuczce.
Jedni mówią żebym pieprzył to i kupił sobie rower Ty mówisz żebym żebym leciał po kosztach może i masz racje ale ja mam sentyment do tego auta i je lubię więc sam nie wiem jeszcze jak to zrobić. Pozdro
-
Prośba o pomoc po stłuczce.
Dzięki za miłe słowo Nie można byś alfą i omegą i się na wszystkim znać. Będę skarżył trudno.
-
Prośba o pomoc po stłuczce.
EDIT: dodałem do galerii zdjęcia wszystkich papierów od rzeczoznawcy. https://www.fotosik.pl/zarzadzaj-zdjeciami/album/2446855
-
Prośba o pomoc po stłuczce.
zrobię zdjęcie wszystkich papierków od nich. Dzięki za pomoc do tej pory Gdy ugoda podpisana da się jeszcze walczyć?
-
Prośba o pomoc po stłuczce.
Dodałem jeszcze kosztorys do wglądu
-
Prośba o pomoc po stłuczce.
Nie chce i nie zamierzam kombinować. Zwyczajnie próbuję znaleźć wytłumaczenie tej wgniecionej klapy. Zadzwoniłem do ziomka celem potwierdzenia śladu otarć, uszkodzeń na jego lusterku i czekam teraz na odpowiedz bo nie miał dostępu do auta aktualnie. Problem z klapa mam nadzieje zostanie rozwiany. Lusterka mial nie malowane z tego co pamietam. Owszem szoda na zderzaku jest na jego prawym rogu ale dodajac zdjęcie zderzaka z lewej strony chciałem pokazac ze podczas uderzenia i lewa strona delikatnie wyskoczyla. Nie chodzilo mi o otarcie bo on wcześniej było. Zderzak nie był w idealnej kondycji. Czy was 1340 zł by was zadowoliło? Czy zmieszczę się w tej kwocię naprawiając zderzak i lampę?
-
Prośba o pomoc po stłuczce.
https://www.fotosik.pl/u/sebaa692 proszę zdjęcia
-
Prośba o pomoc po stłuczce.
Właśnie teraz jadę na egzamin jak wrócę wrzucę fotki
-
Prośba o pomoc po stłuczce.
Stwierdził że nie mogłem dostać na tej wysokości niczym, dokładnie na tej wysokości było lusterko sprawcy. Nie dopatrzyłem się tego uszkodzenia ani policja bo zdarzenie miało miejsce na parkingu podziemnym gdzie oświetlenie jest słabe a uszkodzenie nie jest duże
-
Prośba o pomoc po stłuczce.
Panowie miałem stłuczkę parkingową gdzie była policja i to ja jestem poszkodowany. Uszkodzony zderzak i lampa prawa z tyłu oraz wgnieciona klapa (lekko) Zgłosiłem szkodę i dziś był rzeczoznawca i wycenił na 700PLN wyśmiałem go od kopa, ale po negocjacjach staneło na 1340 przy czym rzeczoznawca stwierdzil ze klapa nie byla uszkodzona podczas tej kolizji. Zaakceptowalem kosztorys i podalem numer konta do przelewu gdzie do 7 dni maja mi zrobić przelew. Panowie nie wiem co robic czy sie odwoływac o tą klape ze nie naliczyl jej? jakie kroki mogę podjąc w obecnej sytacji? czy jest sens? Bardzo bym prosił o pomoc. To moje pierwsze rozczenie więc jestem zielony. Pozdrawiam
- Zmiana oleju