Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Audi A4 Avant by soja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć!

To i ja przedstawię moją B6

Rok 2003, AWX 1.9 TDI, 131 kM

Auto kupione w polskim salonie, serwisowane do końca, dla mnie najważniejsze to, to że bezwypadek i udokumentowana historia.

Auto znam od momentu kiedy wyjechało pierwszy raz z salonu :naughty:

Przebieg na dziś to 199900tys.

Wcześniej miałem A3, A6 i muszę powiedzieć, że A4 to idealny kompromis między tymi dwoma modelami :cool1:

Na wiosnę mam już nowe buty 17" i pomaluję dokładki w kolor nadwozia.

Mam też zamiar wstawić RNS-E

6a86ff9c785085d4.jpg

20dcdadcfb14e5b9.jpg

2f9ccde3bfbc0c13.jpg

eb202dde6cd1ef81.jpg

59fc1d475ed7a2be.jpg

c44a22e46a39a27f.jpg

Opublikowano

ładna ale jak nie targasz doczepki to zdemontuj hak :good:

Opublikowano

Dla mnie lux :hi:

Opublikowano

ładny avancik :good:

Opublikowano

Napisz coś na temat wyposażenia.

Ładny kolor. Mody jak najbardziej w dobrym kierunku :) .

PS.Czy te zdjęcia nie są jakieś spłaszczone ?

Opublikowano

Z ciekawości,ile kosztowała :)

Opublikowano

ja proponuje jeszcze scieme szybek i moze jakies LEDy na tył :wink4: ale to juz wg uznania :hi: . Pomimo tego oczywiscie pogratulowac fajnej furmanki :good:

Opublikowano
  • Autor

Hak oczywiście w odstawkę (jeszcze nie zdążyłem)

Wyposażenie standard:

Air Bag x6

Climatronic

ABS

ESP

El. szyby i lusterka

jak to w polskim salonie - każdy dodatek pewnie kosztował fortunę :cool1:

Opublikowano

Hak oczywiście w odstawkę (jeszcze nie zdążyłem)

no nie wiem, ostatnio odkryłem nową rzecz :gwizdanie:

uwaga!

hak to najlepszy czujnik powolnego prostopadłego parkowania tyłem :decayed:

Opublikowano

Hak oczywiście w odstawkę (jeszcze nie zdążyłem)

no nie wiem, ostatnio odkryłem nową rzecz :gwizdanie:

uwaga!

hak to najlepszy czujnik powolnego prostopadłego parkowania tyłem :decayed:

Ten patent zawsze się będzie sprawdzał :polew::decayed:

Opublikowano

Ładny kolorek. Ogladałem w identycznym kolorze AWX'a jak szukalem swojego. Współczuję jasnego środka. Utrzymanie w czystości bedzie kosztowało :confused4: Życze miłego użytkowania.

Opublikowano
  • Autor

Współczuję jasnego środka. Utrzymanie w czystości bedzie kosztowało

rzeczywiście - jasny środek w tym aucie w utrzymanu to jakaś mała masakra. Mam wrażenie, że plamy zostają nawet po czystaj wodzie :angry:

Opublikowano

Chyba nie będziesz zakładał ochraniaczy na buty :polew: Czarny też się brudzi tylko brudu nie znać :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Chodziło mi raczej o siedzenia. Podobny kolor miałem w A3 ale w tamtym aucie nie brudziła się tak bardzo :chytry:

Jest jak jest, taki widać jaj urok :wink4:

Opublikowano

Jeżeli zacznie dokuczać Ci jasność wnętzra zawsze można kupić drugie na allegro :)

Opublikowano

co te fotki takie porozciągane? :mysli:

fura fajna , ładna seria :good:

Opublikowano
  • Autor

co te fotki takie porozciągane? :mysli:

fura fajna , ładna seria :good:

A rozdzielczość cholera mi się pokićkała w PS :kwasny:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Czy to Twoje wozidło stoi pod Apteką we Lwówku z ramkami Klubowymi i naklejkami Orange? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.