Skocz do zawartości
IGNOROWANY

cześciowa naprawa elementu przed przyjazdem likwidatora


Rekomendowane odpowiedzi

witam miałem nieprzyjemną niespodzianke na drodze szkoda powstała 11.02.2017r

staram sie o odszkodowanie od zarządcy drogi wszelkie papiery dostarczone mu były 28.02.2017r likwidator szkód przyjechał do mnie 01.04.2017r

przypominam ze to ok 1.5miesiaca po zdarzeniu przez ten czas msiałem naprawić sobie przedni zderzak tz skleiłem go oraz po szpachlowałem bez malowania

likwidator zaliczył zderzak do naprawy tylko ze jest to dokladka MS design orginalna w aucie ktora mimo tej naprawy dalej peka jak wywalczyc pelne odszkodowanie a nie naprawe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałeś du.. Nie powinno się nic robić przed ogledzinami bez uzgodnienia z ubezpieczycielem. Teraz musisz udowodnić że zderzak przed zdarzeniem był dobry i w oryginale. Jeżeli to uczynisz należy ci się nowy oryginalny. Pisz odwołanie.

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ecobuda napisał:

Nie powinno się nic robić przed ogledzinami bez uzgodnienia z ubezpieczycielem.

Tak, ale można było zrobić dokumentację fotograficzną uszkodzeń i pokazać to rzeczoznawcy lub wysłać do ubezpieczyciela wraz ze zgłoszeniem szkody.

 

10 godzin temu, BEX4 napisał:

wszelkie papiery dostarczone mu były 28.02.2017r likwidator szkód przyjechał do mnie 01.04.2017r

Napisz skargę na opieszałość postępowania likwidacyjnego i żądanie korekty kosztorysu naprawy z uwzględnieniem wymiany uszkodzonego elementu na nowy i oryginalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjecia elementu sa zrobione i to z 9 jak był uszkodzony jak polamany itp tylko chodzi o to ze teraz likwidator jak zobaczył ze jest sklejony to uznal ze sie nadaje do naprawy

chodz ze było mu mówione ze jsst to zrobione doraznie z tego wzgledu ze od szkody minelo juz kawal czasu a ja jakos musze dojezdzac do drogi itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BEX4 napisał:

teraz likwidator jak zobaczył ze jest sklejony to uznal ze sie nadaje do napra

To że tak uznał, nie oznacza, że ma rację. Wystarczy pisemna opinia fachowca dołączona do skargi "stopień uszkodzenia zderzaka dyskwalifikuje mozliwość jego naprawy. Konieczna jest wymiana" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, BEX4 napisał:

oni liczą na paragrafy

Bzdura! Niech podają zatem paragrafy potwierdzające ich stanowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...