Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z głośnikami Sedan


WiewiorQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dość nietypowy problem którego nigdzie nie mogłem znaleźć.

Posiadam Audi z 96' i jakiś rok temu przy sprzątaniu kiedy chciałem podnieść siedzenie tylnej kanapy dosyć mocno nim szarpnąłem i od tego czasu przestały działać mi głośniki z tyłu, było mi to nawet na rękę bo woże z tyłu małe dziecko. Ale ostatnio przyjechałem do domu i wróciłem po 10 minutach do samochodu i nagle z tyłu głośniki zaczęły działać ale z przodu przestały grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko powiedzieć, sprawdź gdzie idą kable od głośników, i sprawdź w kostkach przy radiu może coś... no nie wiem to nie jest temat taki żeby pisać tutaj bo nikt tego nie wywróży. Weź sprawdź kostki od radia, następnie sprawdź przy głośnikach z tyłu i z przodu okablowanie czy któraś wsuwka się nie wysunęła, jeśli nie sprawdź którędy idą i znajdziesz na pewno problem. Co do tylnej kanapy to tam nie sądzę żebyś coś uszkodził jeśli chodzi o głośniki... okablowanie (CHYBA) idzie w boczkach ale nie dam sobie ręki uciąć mam auto bez głośników z tyłu a sam montowałem także nie mam pojęcia jak w oryginałach. A z kolei co do dziecka to wiedz że zawsze możesz w opcjach radia wyciszyć głośniki przednie bądź tylne. Pozdrawiam ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem został rozwiązany. Sam ustawilem balans pomiędzy przodem a tyłem poprzez radio. Co prawda nie wiem dlaczego się radio samo przestawiło ale ważne że już działa jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...