Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kabel do B7


Lukasz_A4_T

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebny mi jest kabel kompatybilny z Audi A4 B7.  Szukam czegoś co będzie kosztowało ok. 100 pln, W jakimś innym poście widziałem interfejs za 800 i za 1700. To chyba trochę dużo jak na kabelek do domowego użytku. Poza tym słabo się orientuję w tym wszystkim. Jeśli ktoś mógłby wyjaśnić jak stosunkowo małym kosztem skompletować zestaw pozwalający na odczytywanie błędów i zapis pomiarów z różnych kanałów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukanie nie boli za 100zł zapomnij o kablu do twojego auta

 

Edytowane przez Tom A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klon to klon zawsze coś nie działa testowałem te chińskie dziadostwa i w każdym było coś nie tak. Chcesz dobry to tylko tu. http://www.vag-com.pl/index.php?mod=sklep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie załamuj chłopa. takie kable to do profi warsztatu a nie do domowej amatorki.
zwykłym kkl od viakena u siebie robie ecu silnika i zegary.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i to by było na tyle co zrobisz :) nie załamuje tylko kupi klona i będzie płakał że nie łączy się z tym lub z tamtym. Jak już wcześniej napisałem miałem do czynienia  chińskimi kablami i żaden nie działał prawidłowo.  Tym bardzie z kwotą 100zł nie ma zbytnio wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że będę dostawał powiadomienia jak ktoś napisze w tym temacie, a tu tak średnio. Dużo osób odpowiedziało, a ja o tym nie wiedziałem. A wracając do tematu, to mi chodzi o stosunkowo tani kabel i przyzwoity. Chyba już mniej więcej wiem jaki kupić.

P.S.

Odnośnie nie działających kabli, to byłem ostatnio u mechanika, który ma ładną stronkę i specjalizuje się w grupie VW, bo chciałem podłączyć się pod komputer. Gość zaskoczył mnie strasznie, bo  wyszedł do mnie z lewym kablem, którym nie był w stanie nawet odczytać bloku nr 93.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...