Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zawieszenie 1BV a sprężyny eibach


Raker a4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam pytanie ile rzeczywiście autko z zawieszeniem 1bv jest obniżone w stosunku do serii? Jedni pisza że 20 mm a inni że 30, jest to dla mnie cenna informacja ponieważ posiadam 1bv i chciałbym obniżyć je sprężynami i nie wiem na jakie się zdecydować zależy mi na tym aby tył siadł ok 20mm a przód 35-40 

Ktoś może mi pomóc w znalezieniu takich sprężyn? Jest to możliwe, czy jedynie gwint wchodzi w grę? 

A4 b8 2.0 tdi 105kw napęd przód 

1... 1075 kg 

2... 1065 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ja u siebie miałem 1bv - obniża to 2cm względem serii, założyłem kit chyba 35/35 i obniżyło ją znacznie. Sprawdź sobie na zdjęciach mojej starej b6

, na ostatnich jest obniżona hr reszta zwykłe 1bv (badziew) po wymianie sprężyn zachowanie się kompletnie zmieniło, przestało być betonowe i lepiej wybierało nierówności. Bez porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, skoro 1bv to rzeczywiście -30 mm to jeśli założę taki zestaw eibach sportline: obniżenie ok: - 45/35 mm ( najniższe jakie znalazłem) 

To autko siadzie mi tylko 1,5 z przodu oraz 0,5 z tyłu? Dobrze kombinuje?  To trochę za mało bo u mnie koza z przodu, a tył nawet fajnie zgrywa się z nadkolem 

4d908ab52c21b6c5gen.jpg

60cdb3973647b034med.jpg

Edytowane przez Raker a4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry gwint w dobrej cenie to AP miałem w Octavia 2 i teraz do B8 też wpadnie jeszcze w tym roku albo 2k18

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...