Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bezpiecznie podkręcisz spokojnie do 220HP

kurde ja już od dawna poluje na buty 19" CVT :read:

fajna ale kolor zdecydowanie nie mój powodzenia w szlifowaniu furmanki

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, Karasik2 napisał:

bezpiecznie podkręcisz spokojnie do 220HP

kurde ja już od dawna poluje na buty 19" CVT :read:

fajna ale kolor zdecydowanie nie mój powodzenia w szlifowaniu furmanki

Dzięki Karasik2 :hi:

Gadałem z kolegą ws. Mocy i powiedział właśnie tak 200-210hp na bezpiecznie także na wiosnę jest sporo roboty przy :audi: :grin:

 

 

Edytowane przez Adam87

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Nowy rok nowe wyzwania:decayed:

 

20180122_131910.jpg

Już są w domu:banan:

Jutro montaż.

Kupiłem też przełącznik ale niepotrzebnie. 

2018-01-22 13.24.49.png

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

gratulacje zakupu i dołączenie do wąskiego grona szcześliwych posiadaczy 

montuj i daj znak jakie odczucia 

Opublikowano
  • Autor

Dam znać i to jeszcze dziś bo jednak dzisiaj jade je zmienić.

Po co czekać:grin:

Opublikowano
3 minuty temu, Adam87 napisał:

Dam znać i to jeszcze dziś bo jednak dzisiaj jade je zmienić.

Po co czekać:grin:

Skad ja to znam... ;-) Nowy towar az parzy w rece do puki nie bedzie na aucie :)

Opublikowano
  • Autor
26 minut temu, golden87 napisał:

Skad ja to znam... ;-) Nowy towar az parzy w rece do puki nie bedzie na aucie :)

Dokładnie :decayed:

Nie po to kupione żeby leżało..

Opublikowano

Gdzie zamowiles lampy ? To jeszcze jakas fajna 19 na lato do tego gwint i jest perferct.!

Edytowane przez Mizur138

Opublikowano

No właśnie, w jakim sklepie kupowałeś ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
2 minuty temu, shogu napisał:

No właśnie, w jakim sklepie kupowałeś ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jeśli chcesz kupić to pisz na pw :D

Opublikowano
Jeśli chcesz kupić to pisz na pw [emoji3]
Sprzedajesz swoje??

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Mizur138 napisał:

Gdzie zamowiles lampy ? To jeszcze jakas fajna 19 na lato do tego gwint i jest perferct.!

Tutaj kupiłem

https://www.olx.pl/i2/oferta/lampy-przednie-przod-audi-a4-b7-neon-led-bar-drl-osram-xenon-pod-h7-CID5-IDqCiyD.html#:6712204fd6

Felga napewno będzie 19" :decayed:

A gwint??? Niewiem bo stromy podjazd mam i może być ciężko...

Ale pomyśle....

Opublikowano
1 minutę temu, Adam87 napisał:

Tutaj kupiłem

https://www.olx.pl/i2/oferta/lampy-przednie-przod-audi-a4-b7-neon-led-bar-drl-osram-xenon-pod-h7-CID5-IDqCiyD.html#:6712204fd6

Felga napewno będzie 19" :decayed:

A gwint??? Niewiem bo stromy podjazd mam i może być ciężko...

Ale pomyśle....

Masz foty jak siedza na aucie juz ?

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Mizur138 napisał:

Masz foty jak siedza na aucie juz ?

Mam tylko nie moge załadować.

Zaraz wrzuce...

Opublikowano
  • Autor

Wreszcie udało sie wrzucić. (Nie jest to profesional foto:facepalm: )

 

20180122_205822.jpg

20180122_210244.jpg

To dzisiejsze:

 

20180123_090215.jpg

20180123_090108.jpg

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

nie ściągałeś zderzaka ?? 

musisz wyjechać z cienia ale widać różnice między starymi a pasek ledowy robi robotę! :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
22 minuty temu, Karasik2 napisał:

nie ściągałeś zderzaka ?? 

musisz wyjechać z cienia ale widać różnice między starymi a pasek ledowy robi robotę! :thumbup1:

Odchylałem tylko dosłownie 4-5 cm, 

I bez problemu wyszły i weszły nowe..

Za jakąś godzinke wrzuce bez cienia:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

20180123_120311.jpg

Jeszcze halogeny czekają na zmiane..

Wie ktoś na jaką najlepiej żarówke zmienić...

Edytowane przez Adam87

Opublikowano
59 minut temu, Adam87 napisał:

20180123_120311.jpg

Jeszcze halogeny czekają na zmiane..

Wie ktoś na jaką najlepiej żarówke zmienić...

Tam jest H11
Ja się czaje na coś takiego żeby wsadzić w przeciw-mgłe

https://pl.aliexpress.com/item/ANMINGPU-2017-16000lm-Headlight-Blubs-H7-H4-LED-H8-H11-HB3-9005-HB4-9006-H1-H3/32833556771.html?spm=a2g17.10010108.1000016.1.3bdeaea1l6QlTi&isOrigTitle=true

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, golden87 napisał:

A niema nic na alledrogo albo gdzie jeszcze?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.