Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szybki jesteś, ja swoją dopiero dziś z aso odebrałem, mam nadzieję że na weekendzie uda się założyć. Teraz musisz Dominikę nauczyć że jak krawężnik to tylko parkowanie tyłem ;) Jest git?

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, karol1981 napisał:

Szybki jesteś, ja swoją dopiero dziś z aso odebrałem, mam nadzieję że na weekendzie uda się założyć. Teraz musisz Dominikę nauczyć że jak krawężnik to tylko parkowanie tyłem ;) Jest git?

Żonka dostała wyraźne instrukcje co i jak więc myśle że jakiś czas wytrzyma :facepalm:

Założyłem na wkręty więc "jak sama odpadnie" to przynajmniej zderzak zostanie :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Takie na szybko zdjęcie :decayed:

Jeszcze bez dekielków i dystansu..

Dekielki będą wieczorem a ws. dystansu byłem u Tomka (dystom) i mówił że jak będe miał felgi na samochodzie to wtedy mam podjechać i dopasujemy najlepszy możliwy setup..

 

 

20180525_103639-3024x2268.jpg

Opublikowano
  • Autor
42 minuty temu, kamil-vag napisał:

Fajnie spasowało, jeszcze zaciski w jakiś widoczny kolor ^^ 

Dzięki :hi:

Ale w jaki kolor ...

Opublikowano

Coraz poważniej zastanawiam się nad tymi lampami..... :co:

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, DarekS4 napisał:

Coraz poważniej zastanawiam się nad tymi lampami..... :co:

Naprawde polecam :decayed:

Jeśli nie musisz mieć ori ksenonów to To jest dobra alternatywa dla nich..

Opublikowano
13 minut temu, DarekS4 napisał:

Coraz poważniej zastanawiam się nad tymi lampami..... :co:

to niedawno były wystawiane za 1999 :)

Opublikowano

No w końcu, właśnie miałem pisać sms co tam  z kołami ;) I jak w końcu wziąłeś 225/35? Śmiga po te dystanse ;) jest git?

Opublikowano
  • Autor

Wziąłem kpl 235/35 matadora ..

Zobacze jak jutro będe miał czas to podjade do Dystomu a jak nie to dopiero w lipcu bo w niedziele spadam do roboty..

Opublikowano

Czyli jednak ;) uu to dopiero w lipcu spocik ;)

Opublikowano
  • Autor

Jednak 235 :good:

A spocik to mam nadzieje że nie jeden w lipcu :decayed:

I przedewszystkim wojewódzki na DuBit 2018..

Opublikowano

Odrazu inne auto ? z dystansami będzie malina ? 

 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 26.05.2018 o 01:06, Norbas napisał:

Odrazu inne auto ? z dystansami będzie malina ? 

 

Dzięki :decayed: 

A z dystansami niestety nie dałem rady przed wyjazdem więc dopiero w lipcu będą...

 

I umówiłem sie w lipcu na Stage 1 :dance2:

Edytowane przez Adam87

Opublikowano
11 minut temu, Adam87 napisał:

Dzięki :decayed: 

A z dystansami niestety nie dałem rady przed wyjazdem więc dopiero w lipcu będą...

 

I umówiłem sie w lipcu na Stage 1 :dance2:

oo mocy przybywaj... ja teraz porawiałem program bo wczesniejszy tjuner nie popisał się i miałem przeładowanie na turbo cały czas... 

 

Adaś jaki ty masz stopień przyciemnienia szyb ? Masz fotochrom u siebie ? 

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, Norbas napisał:

oo mocy przybywaj... ja teraz porawiałem program bo wczesniejszy tjuner nie popisał się i miałem przeładowanie na turbo cały czas... 

 

Adaś jaki ty masz stopień przyciemnienia szyb ? Masz fotochrom u siebie ? 

Mam 45 % wszędzie.. 

A fotochromu niemam:facepalm: 

Szczerze to nawet nie pytałem o niego..

Opublikowano
6 minut temu, Adam87 napisał:

Mam 45 % wszędzie.. 

A fotochromu niemam:facepalm: 

Szczerze to nawet nie pytałem o niego..

Pyknij fotę od dupki strony... jak będę za miesiąc w pl to chce pyknac szybki jakoś delikatnie coby fotochromy śmigały bez problemu :) 

jak coś to mam fotochromka na handelek ?

Opublikowano
  • Autor
41 minut temu, Norbas napisał:

Pyknij fotę od dupki strony... jak będę za miesiąc w pl to chce pyknac szybki jakoś delikatnie coby fotochromy śmigały bez problemu :) 

jak coś to mam fotochromka na handelek ?

Jestem już w NO od wczoraj ale poszukam jakiejś fotki...

A fotochrom jaki kolor?

Opublikowano

Norbert, ale od środka jak się patrzy to w ogóle jakby nie było przyciemnienia :P aż tak bardzo to wpływa na działanie lusterka ? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.