Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tak było..

 

20180704_172230-1008x756.jpg

A tak jest :naughty:

 

20180704_195255-1008x756.jpg

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

Dużo lepiej ?

Jakiej szerokości wziąłeś dystanse i jakie masz et? 

Opublikowano

No i od razu lepiej, teraz będę jechał za Tobą i mój młody powie że masz za szeroko ???

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, karol1981 napisał:

No i od razu lepiej, teraz będę jechał za Tobą i mój młody powie że masz za szeroko ???

Dzięki ?

Dokładnie tak będzie :grin: :grin: :grin:

27 minut temu, qruku napisał:

Dużo lepiej ?

Jakiej szerokości wziąłeś dystanse i jakie masz et? 

Dzięki :hi:

Mam ET35  a dystanse tak: przód 13mm, tył 20mm :good:

35 minut temu, kamil-vag napisał:

No optycznie jest zdecydowanie lepiej ;)

Dzięki Kamil, tak miało być:hi:

Opublikowano

Przyjemnie sie zrobilo :decayed: 

teraz mozna latac po zakretach :P 

Opublikowano

A szerokość felg jaka ? Ładnie siadlo :good:

Opublikowano

o i temat masz Pieronie ? 

 

 

 

 

fajne autko- pięknie się prezenci na drodze ?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, HOLMATRO napisał:

A szerokość felg jaka ? Ładnie siadlo :good:

Dzięki Grzesiu :hi:

Szerokość mam 8.5J .. wystarczająca żeby Żonka dała rade fajerą kręcić :decayed:

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, MARCIN607 napisał:

o i temat masz Pieronie ? 

 

 

 

 

fajne autko- pięknie się prezenci na drodze ?

Dzięki :hi:

Może przyjechałbyś na spota kiedy???

Teraz to żeś wakacje wymyślił ale po wakacjach to pokażesz Skode w serii..

Może być nawet na orlenie na żytniej ? bo Ty na chęcińskiej??

Opublikowano

po wakacjach jedziemy na rgill do borkowa-trza tylko ludzi zgonić-ktoś tam nawet zdeklarował się że za moimi będzie latał także jadymy ?

Opublikowano

tam kawałek plaży jest także q się przećwiczy ? 

Opublikowano
  • Autor
46 minut temu, MARCIN607 napisał:

po wakacjach jedziemy na rgill do borkowa-trza tylko ludzi zgonić-ktoś tam nawet zdeklarował się że za moimi będzie latał także jadymy ?

Ja jade na wakacje 16 lip-23 lipiec, a później 29 lipiec spadam do roboty, także jak w tym czasie będzie to się pisze :decayed:

47 minut temu, MARCIN607 napisał:

tam kawałek plaży jest także q się przećwiczy ? 

Można można :grin:

A skode zamieniłbyś na scouta to też byś pojeździł po plaży :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Właśnie kurier dostarczył paczke :decayed:

Podziękowania dla @siemian :hi:

Zestaw do 2din z RNSE led :dance2:

20180706_091045-1008x756.jpg

Opublikowano

Będzie grubo ;) zakładaj, do niedzieli zdążysz ??

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, kamil-vag napisał:

2 din bardzo dużo daje do wnętrza ;)

Napewno wypełni konsole :naughty: i przedewszystkim navi :decayed:

 

18 minut temu, karol1981 napisał:

Będzie grubo ;) zakładaj, do niedzieli zdążysz ??

Oj będzie będzie grubo :paker: 

A do niedzieli niewiem czy zdąże bo roboty mam jeszcze sporo i niewiem czy wogule zaczynać zmieniać, żeby nie zostać na niedziele w czarnej .... :grin:

 

Opublikowano
  • Autor

RNS-E led zamontowane :dance2:

Myślałem żeby nie wyciągać tunelu tylko docinać w środku..  @kamil-vag doradził żebym go jednak wyciągnął bo będzie wygodniej kosztem wykręconych kilku śrub więcej..

20180709_123500-1008x756.jpg

Więc tak zrobiłem :decayed:

Ogólnie efekt taki..

Tak było dziś rano..

20180709_112424-1008x756.jpg

A tak jest teraz.. :naughty:

 

20180709_155754-1008x756.jpg

Dzięki dla @siemian za cały zestaw..

Również dzięki dla @karol1981 za użyczenie kluczy do radia..

I dla @H4mm3R za płytę z mapami 2018 dostarczoną osobiście ?

 

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

NO widzisz ,nie taki diabeł straszny, teraz to już jest wypasik we wnętrzu ?:P;):)?

Opublikowano

To teraz ogarnąć rączkę od biegów i kamerka cofania :)

Jest różnica w brzmieniu muzyki? Póki co RNS-E LED jest na mojej liście do zrobienia kiedyś tam :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.