Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
9 godzin temu, Adam87 napisał:

I mówisz, że fajnie te żarówki świecą??? Na biało

Świecą na biało ;) i zaktualizuj ten moduł mówię, bo ten soft po kupnie słabo działa, a po aktualizacji dużo lepiej...

Opublikowano
  • Autor

No faktycznie ten moduł ma wejście takie jak w starszych telefonach pod ładowarkę.. także zaktualizuje :hi:

Dzięki Kamil :gicior:

Opublikowano

dołożył bym czarny sufit 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, slim44 napisał:

dołożył bym czarny sufit 

 

Jak najbardziej jest obecny :thumbup1:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Jako, że jestem w PL to trzeba coś podziałać przy autku..?

Pakiet oświetlenia z klamkami leży już.. yyy .... długo, więc trzeba wreszcie zmontować, co by w zime i wogule wieczorami było jasno?

 

20181106_112755-1612x907.jpg

20181106_112917-1612x907.jpg

Opublikowano
  • Autor

Na szczęście tak:wink4:

Ale nie byłoby rezania bez problemów:facepalm:

W nowej wiązce brakuje mi kabli do tych przycisków co są od alarmu..

Opublikowano
  • Autor

No tak musze zrobić:confused4:

Opublikowano

fajne auto widać że bardzo doinwestowane

Opublikowano

Ja trochę się nalutowałem, bo mi kostki głośniczków małych nie chciały wyjść i musiałem lutować. Tak samo modyfikacja diod, a drzwi pasażera urwałem kilka zaczepów :D A i jeszcze kostka do przycisku szyby pasażera nie pasowała, to też musiałem przelutować.

Tył, to już mi Kaju zrobi na wiosnę z całą elektryką. Wolę się tego nie tykać, bo całe auto trzeba rozbierać.

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, audifan123 napisał:

fajne auto widać że bardzo doinwestowane

Dzięki? staram się, żeby było ładnie i praktycznie?

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, MarcinL napisał:

Ja trochę się nalutowałem, bo mi kostki głośniczków małych nie chciały wyjść i musiałem lutować. Tak samo modyfikacja diod, a drzwi pasażera urwałem kilka zaczepów :D A i jeszcze kostka do przycisku szyby pasażera nie pasowała, to też musiałem przelutować.

Tył, to już mi Kaju zrobi na wiosnę z całą elektryką. Wolę się tego nie tykać, bo całe auto trzeba rozbierać.

Mnie też ten syczek nie chciał wyjść..

A od pasażera jeszcze niewiem jak to..

Dam znać?

Opublikowano
  • Autor

Od pasażera też inna kostka:confused4:

Przelutuje się :wink:

Opublikowano
29 minut temu, Adam87 napisał:

Od pasażera też inna kostka:confused4:

Przelutuje się :wink:

Kolory te same także nie ma problemu.

Opublikowano
  • Autor

Przód zrobiłem :wink4:

Rano kawka, wc:whistling: i rezanie tylnych drzwi.. 

Musze jeszcze klamki zostawić sobie (te aluminiowe co się chwyta) bo te co kupiłem mają takie delikatne ryski a moje jeszcze nie:wink: 

Opublikowano
33 minuty temu, Adam87 napisał:

Przód zrobiłem :wink4:

Rano kawka, wc:whistling: i rezanie tylnych drzwi.. 

Musze jeszcze klamki zostawić sobie (te aluminiowe co się chwyta) bo te co kupiłem mają takie delikatne ryski a moje jeszcze nie:wink: 

Od razu przerabiales podświetlenie klamek?

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, MarcinL napisał:

Od razu przerabiales podświetlenie klamek?

Tzn?? 

Podświetlane klamki kupiłem z zestawem także tylko wymiana:wink:

Edytowane przez Adam87

Opublikowano
2 minuty temu, Adam87 napisał:

Tzn?? 

Podświetlane klamki kupiłem z zestawem także tylko wymiana:wink:

Na mocniejsze bo ori słabo świeci. 

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, MarcinL napisał:

Na mocniejsze bo ori słabo świeci. 

Ahaa:whistling:

Nie.. gadałem z @karol1981 i mówił żeby ten plasticzek prowadzący światło obwinąć w folię alu i będzie git:thumbup1:

Jak kiedyś będzie wydawało mi się za słabe to wzmocnie .. narazie zostaje?

Edytowane przez Adam87

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.