Treść opublikowana przez slim44
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam serdecznie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam serdecznie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć !!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Wiatam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Szerokości
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
super prokjekt
-
A4 B7 quattro // 2.0TDi BRD // 202 BHP // 488NM
Prezentuje się przekozacko
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Gratulacje zakupu. Życzę bezawaryjności
-
Wlew od benzyny w 2.0 tdi
Nie wiem czy wstrzeliłem się w dobry dział. Jestem po przekładce ośki na Quattro. I niestety jest f*ck-up ze strony sprzedawcy części do przekładki. Sprzedał bak od benzyny. Różnice w średnicy wlewu baku są na tyle małe że podczas montażu nie rzuciło się w oczy. Efekt jest taki że nie mogę zatankować. Pistolet na stacji odbija i muszę lać bardzo powoli 10 l w 5 min. Jakieś pomysły jak rozwiązać problem bez zamiany baku.
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
O tych dekorachze stali szlachetnej pierwszy raz słysze. Robią wrażenie chcialbym zobaczyć je na żywo
-
Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
Gratulacje bardzo fajna furka, i mody robione ze smakiem. Szerokości
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
a jak z dźwiękiem przy 2.0 tdi ? znaczna poprawa ?
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
dołożył bym czarny sufit
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Te końcówki wydechu to weszły bez modyfikacji podłogi ? Koja że że ktoś wsadzał od RS4 i musiał podłogę w bagażniku przerabiać na płaską bez koła dojazdowego żeby wszystko zmieścić
-
Ruda czanulka - A4 B7 cabrio by Marcenao
Bardzo fajna gablota bezawaryjności
-
Poszukuje sterownika silnika 2.0 tdi Multitronic
I pytanie czy muszę dawać sterownik z tą samą wersją softu czy mogę użyć coś zamiennie ?
-
Poszukuje sterownika silnika 2.0 tdi Multitronic
Cześć, szukam sterownika silnika od 2.0 tdi z multitronic 2005 140 KM poszukuje sterownik z softem oznaczonym numerem 1039s08845 lub coś co zamiennie podejdzie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich zakupiłem audi a4 b6 1.8t 2004 w oryginalnym pakiecie s-line. I mam nadzieje że zawitam tutaj na dłużej