Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 quattro // 2.0TDi BRD // 202 BHP // 488NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, mam na imię Mateusz. Przez 5 lat woziłem cztery litery Passatem, Od roku jestem szczęśliwym bądź mniej szczęśliwym posiadaczem Audi A4.
AUDI A4 2.0 TDi Quattro (BRD)
6 MANUAL
Black Edition + S-line + BOSE
Auto aktualnie siedzi na gwintach.
Oś została poszerzona + 19" felga.
Parę zmian wizualnych + mapa silnika.
Zdjęcia zaraz po zakupie auta. Luty 2016
f5bc7fa49bdbb11255d648593b5ac0fa.jpg2887192ab81152c8f5096e859ab0e2a3.jpg
ebce18fa6ee517240f5ae6aba0578727.jpg
24fa32b05245b6a17e060be0588eb3ff.jpg
Powoli do przodu. Wpadła dokładka CupraR.
9445e28495e034886493ec7d825db105.jpg
Niestety próba ustawienia geometrii zakończona fiaskiem. Kompletna wymiana przedniego i tylnego zawieszenia/łożysk + gwint(Pro Sport). Obniżone trochę niżej niż RS4.
cda448d89cdc291e1e76600b003c7f2d.jpg
a9b45a9a47dbbbff193e1d784661bf24.jpg
72e702def5d183047b083187f3cc2056.jpg
91dfa7347db2acfae4ca0ca32f142591.jpg
W między czasie pełny serwis i wkładka filtra powietrza (Pipercross)
485c98191fb3516e1be0d3a3887da2f5.jpg
Parę zmian wizualnych. Przyciemnione światła, Xenon, LED Postojówki + Oświetlenie rejestracji, Zmiana kodowania na US Spec.
75566633976226aeaaa18ec425ea125b.jpg
89262188de2c675ec9cde7fa7f314bf7.jpg
b762b9f0fbf22e44695a730d1505afe1.jpg
063e15b27731e4e7953cd89e75358d5e.jpg
84183177a51efa062f16e039caed51a5.jpg
Kolejnym etapem była zmiana butów z 18" na 19" wraz z dystansami. Dystans 6mm przód, 10mm tył. Felgi 3SDM.
af577addf0484824f6a66b30af4c1d4a.jpg
+ Dekielki Audi
abb96a6ae65eb8d62cb04f40b92b6692.jpg
Niestety klapki turbo zaczęły się przycinać więc reakcja natychmiastowa.
e68160021ed6872b70d7c1d9f2c04d66.jpg
d8af46a16021a936880e676e0e270c61.jpg
+ Stage 1 remap.
Znów zabawa z kodowaniem, tym razem RNS-E. Mała zmiana a cieszy.
6cac7f3284d0511c3c6f2fc79eb04ab9.jpg
Padł mechanizm szyby, reanimacja.
3769879e10ae634781389db529abc5ea.jpg
Pranie wnętrza.
61630c23cc4e7b22f526ba84a7dd50ff.jpg
eb92c94adf4fb4f745decbccbe5e58ed.jpg
d0c8f0802edd68c8f64b856e809d9e05.jpg
Stan aktualny, niestety przeprowadzka wyhamowała jakiekolwiek zmiany.
ff28a032343222e2eda5f056b9119bea.jpg
Plan na nowy rok.
# Mocniejsze sprzęgło.
# DPF & EGR Delete + Custom map gdyż aktualny "gotowiec" mnie nie przekonuje.
# Przyciemnione szyby.
# Renowacja felg, może zmiana koloru na ciemny grafit.
# Zbrojone przewody hamulcowe i ewentualny upgrade hamulców na coś większego i wydajniejszego.
# Generalnie cieszyć się jazdą a nie wizytami na podnośniku.

 

Edytowane przez xenalnh

Opublikowano

Z przodu niezły diabeł. Bezawaryjności

Opublikowano

Ładna sztuka i plany dobre :good: Chociaż jak na mój gust to może zrobiło się trochę zbyt ciemno z przodu. 

Opublikowano
  • Autor

Dwa słowa "Brak słów" Sąsiad - Brawo Ty...

f0fed5b5eed8cd6115955d097e9dba38.jpg

dd94cb0239e084d4c060ad5df7293206.jpg

Opublikowano

:facepalm: współczuje

Opublikowano

Musiało zaboleć :/

Opublikowano
  • Autor

Na szczęście sprawca pokrywa 100% szkody, więc nie jest aż tak źle

Opublikowano

No, ale autka szkoda :/

Opublikowano
  • Autor

Pewnie że szkoda ale co się stało to się nie odstanie, będzie pretekst żeby coś więcej pogrzebać przy furze. A nóż widelec wpadnie jakiś bonus [emoji108]

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W końcu...

ac53fda4c11ae5cff59fa9df74845021.jpg

c6cc1377bb59a7111c5fc39c81d992da.jpg


A przy okazji, po rocznych przymiarkach, zmotywowałem się do założenia tempomatu ?

25d9c8a4f358f65e10715cd9cc510fa2.jpg

50f79c7ecf2295c815ef62ae8a74b2db.jpg

Opublikowano
  • Autor

Aktualna pora roku być może nie sprzyja takim zabiegom, aczkolwiek miło jest patrzeć na czystą fure [emoji108]

0f615d97d843a1ea06dd6f18075195c5.jpg

180cd9c748fb7ef00c361738097fcced.jpg

3330cc2689cdcbe2d09e251956d83fe6.jpg

Opublikowano

hej gdzie zrobić tak przyciemniane lampy?

Parę zmian wizualnych. Przyciemnione światła, Xenon, LED Postojówki +

kupowałeś je takie? Czy jakiś swój MOD?

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj wpadł nie planowany mod. MFSW od Audi TT II, wszystko działa jak powinno [emoji41]

5d48747f05cff089af6f457ee9617cfa.jpg

a9eb570fd442432338e82378c6647d5c.jpg

hej gdzie zrobić tak przyciemniane lampy?
Parę zmian wizualnych. Przyciemnione światła, Xenon, LED Postojówki +
kupowałeś je takie? Czy jakiś swój MOD?


Siema, lampy są oryginalne, oklejone czarna folia z dziurkami żeby nie załamywać projekcji światła.

Folia " Spi-Vision "

Tu masz filmik jak sprawa wygląda od strony montażu.



Światła to HiD Kit

http://www.ebay.co.uk/itm/261603305830

Postojówki to LED W5W

http://www.ebay.co.uk/itm/111026197753

Nie wiem jakie są odpowiedniki w Polsce ale już wiesz czego mniej więcej szukać [emoji41]?
Opublikowano

świetna jest :banan:

Opublikowano

Kurczę jest naprawdę bardzo dobrze :)

Nie myślałeś też o tej folii na tył? Rozumiem, że jej zaletą jest to, że lampy świecą tak jak przed nałożeniem 1:1 ? 

 

Opublikowano

na  fotach ma folie na tyle

ale widzę ze strasznie droga 300$

Opublikowano

Tyl wyglada na zwykły :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
Kurczę jest naprawdę bardzo dobrze [emoji4]
Nie myślałeś też o tej folii na tył? Rozumiem, że jej zaletą jest to, że lampy świecą tak jak przed nałożeniem 1:1 ? 
 

na  fotach ma folie na tyle
ale widzę ze strasznie droga 300$



Miałem już tylne lampy owiniete tą folia, ale sąsiadowi się nie spodobała...

ea8e17cd2d6814a99204cec98d49b37f.jpg

165defa4e62ec8ee7e00752e3d78d7f9.jpg

Po naprawie tyłu, zająłem folie całkowicie [emoji6]
Opublikowano

Wszystko jasne, nie spojrzałem na pierwsze zdjęcia.

Będziesz oklejał jeszcze raz, czy zostawiasz tak jak jest?

Opublikowano

z tyłu wyglądają chyba nawet fajniej

rolka wystarczy na dwa razy? jest w zestawie taki "aplilator-karta"?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.