-
1.8t automat
U mnie na hybrydzie coolerze i downpipe w automacie mam 210 km mam 210 km. Wszystko bezpiecznie zrobione bo mogło być więcej https://fmic.pl/549-jrspec-hybrid
-
Regeneracja turbiny czy nowa?
zakładaj od razu hybrydę to będzie nowe turbo i więcej mocy
-
[ A4 B7 1.9 TDI BKE ] Zwiększenie mocyy
Z coolerem i hybrydą bez problemu zrobi się ponad 200 koni https://fmic.pl/549-jrspec-hybrid
-
B6 1.8t BFB, granice 250 km
hybryda JR spec intercooler i dp i bedzie 260 -270 koni https://fmic.pl/549-jrspec-hybrid
-
3.0tdi ASB
Cooler mozna dać dużo tańszy niż Wagnera za 3000zł a działać będzie tak samo dobrze jeśli nie lepiej Cooler wraz z orurowaniem trzeba liczyc 700-1000 zl i koszt hybrydy tak jak pisał kolega wyżej
-
Podniesienie mocy
jaki masz budźet? Ile mocy planujesz zrobić? Często zrobienie 250-270 koni jest niewiele droższe niż np 220
-
turbo AFN, czy to już czas na regeneracje?
Turbo dostało luzu najprawdopodobniej z powodu złego smarowania albo pałowania na zimnym więc najlepiej zregenerować dobrze turbo. Jeśli już będziesz regenerował to najlepiej rób od razu hybrydę. Koszta podobne a mocy wiecej https://fmic.pl/549-jrspec-hybrid
-
K04-064tfsi w 1.8t
460 nm
-
2.0 tdi 170 KM
Szukaj innego sprzęgła usunięcie DPF na pewno będzie odczuwalne. turbo najlepiej hybryda w moim aucie mam JR speca sprawdza się znakomicie https://fmic.pl/549-jrspec-hybrid
-
K04-064tfsi w 1.8t
U siebie na k04 064 zrobiłem blisko 330 koni. Dla świętego spokoju zamontowałem te korbowody https://fmic.pl/fmicpro/152388-fmicpro-vwaudi-18t-20mm.html?fbclid=IwAR16s4npeQIUx2nva55ZVViHX5PnkIMVJvfABkoA-i8daouAa5RNGt2XvKQ
-
Jaki wydajniejszy Intercooler do 2.0 TDI CR
Ja mam taki https://fmic.pl/intercoolery-fmicpl/11-intercooler-550x180x65mm.html Obsługa sklepu dobrała mi telefonicznie
-
DOWNPIPE? A4 B7 2.0 TFSI BUL QUATTRO (220KM)
zamontuj przepustnice wydechu znacznie poprawia dźwięk. Ja mam taką https://fmic.pl/przepustnice-wydechu/150158-elektryczna-przepustnica-wydechu-z-pilotem-63mm.html
-
Modyfikacja A4B5 1.9tdi [1z] +200km
Logi ma stroiciel ja niestety ich nie posiadam
-
Świst turbiny i nierówne przyśpieszenie od 3,5tyś obr.
miałem nieszczelność w seryjnym węzu który pękł ze starości zmierzyłem go i dobrałem identyczny w fmic
-
Modyfikacja A4B5 1.9tdi [1z] +200km
W moim aucie mam hybrydę JR speca bardzo dobrze pracuje https://fmic.pl/549-jrspec-hybrid
audifan123
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta