Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audifan123

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audifan123

  1. audifan123 odpowiedział(a) na Corny98 temat w Audi A4 B5
    U mnie na hybrydzie coolerze i downpipe w automacie mam 210 km mam 210 km. Wszystko bezpiecznie zrobione bo mogło być więcej https://fmic.pl/549-jrspec-hybrid
  2. zakładaj od razu hybrydę to będzie nowe turbo i więcej mocy
  3. Z coolerem i hybrydą bez problemu zrobi się ponad 200 koni https://fmic.pl/549-jrspec-hybrid
  4. hybryda JR spec intercooler i dp i bedzie 260 -270 koni https://fmic.pl/549-jrspec-hybrid
  5. audifan123 odpowiedział(a) na Cysiuu temat w Audi A4 B6/B7
    Cooler mozna dać dużo tańszy niż Wagnera za 3000zł a działać będzie tak samo dobrze jeśli nie lepiej Cooler wraz z orurowaniem trzeba liczyc 700-1000 zl i koszt hybrydy tak jak pisał kolega wyżej
  6. jaki masz budźet? Ile mocy planujesz zrobić? Często zrobienie 250-270 koni jest niewiele droższe niż np 220
  7. Turbo dostało luzu najprawdopodobniej z powodu złego smarowania albo pałowania na zimnym więc najlepiej zregenerować dobrze turbo. Jeśli już będziesz regenerował to najlepiej rób od razu hybrydę. Koszta podobne a mocy wiecej https://fmic.pl/549-jrspec-hybrid
  8. 460 nm
  9. audifan123 odpowiedział(a) na Młody_Jones temat w Audi A4 B8
    Szukaj innego sprzęgła usunięcie DPF na pewno będzie odczuwalne. turbo najlepiej hybryda w moim aucie mam JR speca sprawdza się znakomicie https://fmic.pl/549-jrspec-hybrid
  10. U siebie na k04 064 zrobiłem blisko 330 koni. Dla świętego spokoju zamontowałem te korbowody https://fmic.pl/fmicpro/152388-fmicpro-vwaudi-18t-20mm.html?fbclid=IwAR16s4npeQIUx2nva55ZVViHX5PnkIMVJvfABkoA-i8daouAa5RNGt2XvKQ
  11. Ja mam taki https://fmic.pl/intercoolery-fmicpl/11-intercooler-550x180x65mm.html Obsługa sklepu dobrała mi telefonicznie
  12. zamontuj przepustnice wydechu znacznie poprawia dźwięk. Ja mam taką https://fmic.pl/przepustnice-wydechu/150158-elektryczna-przepustnica-wydechu-z-pilotem-63mm.html
  13. Logi ma stroiciel ja niestety ich nie posiadam
  14. miałem nieszczelność w seryjnym węzu który pękł ze starości zmierzyłem go i dobrałem identyczny w fmic
  15. W moim aucie mam hybrydę JR speca bardzo dobrze pracuje https://fmic.pl/549-jrspec-hybrid
  16. mam u siebie silikony fmic https://fmic.pl/7-laczniki-silikonowe Obsługa sklepu pomogla mi telefonicznie z montazem
  17. świst turbo to pewnie nieszczelność w dolocie. miałem podobny problem ale dałem silikon fmic i problem minął https://fmic.pl/7-laczniki-silikonowe
  18. piekne auto widać że bardzo doinwestowane
  19. Mam u siebie hybrydę JR speca zrobiłem na niej 260 koni https://fmic.pl/549-jrspec-hybrid
  20. Też jestem ciekaw jak to wygląda na filmie
  21. Zmiana turbosprężarki na większą często wiąże się z przerabianiem części, dorabianiem nowych węży wodnych przerabianiem downpipe itd.Może lepiej pomyśl o hybrydzie? U siebie w 1,8T mam JR specahttps://fmic.pl/549-jrspec-hybrid Była robiona na zamówienie w pare dni. Wyszło 270 koni z seryjnych 150
  22. fajne auto widać że bardzo doinwestowane
  23. Zgadzam się z kolegą wyżej. Produkty technixa są strasznie słabej jakości. Jeśli chcesz mieć zawieszenie które jest bezpieczne i fajnie pracuje to wybierz D2. W moim aucie świetnie się sprawdza https://fmic.pl/645-audi
  24. audifan123 odpowiedział(a) na Makaronek temat w Audi A4 B6/B7
    W swoim aucie od kilku miesięcy posiadam oryginalne wtryski Bosha i jest ok. Na turbo hybrydzie JR spec wyciągnąłem 270 koni https://fmic.pl/bosch/30313-wtrysk-bosch-420cc.html?fbclid=IwAR2TAULGfBZKLdsRurYrTrNcaDbs82Xtbq1w-kKdmkcrOzutYzK3XwNglv4
  25. audifan123 odpowiedział(a) na Kuciek555 temat w 2.7TDI
    też mam ten problem mechanicy rozkładają ręce

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.