Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam zanim załozyles te lampy osram miałes zwykle lampy czy bixenony?

Chce spytac o pare rzeczy ^^

Opublikowano
  • Autor

Zwykłe h7.. widać na kilku zdjęciach w pierwszym poście:wink4:

Opublikowano
  • Autor

I doświetlanie zakrętów już ogarnięte:decayed:

Było zamontowane już jakiś czas, ale dziś dzięki @kamil-vag zaczęło działać jak potrzeba:wink4:

Opublikowano
  • Autor

Autko jest w trakcie stage 1.... 

 

Żeby nie było, że fajnie będzie, to jest tak..

Zapieczona geometria turbiny.. 

I jeszcze takie coś :confused4:

 

20181114_122707.jpg

 

Edit:

Niestety teraz nie mam czasu na naprawe tej głowicy (bo to raczej głowica pęknięta lub zawory) i będę musiał poczekać do tak myśle wiosny... wiem, że teoretycznie im wcześniej tym lepiej, ale niestety musze poczekać...

W razie co to się słupek wymieni :thumbup1:

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

Jak cos to wiesz do kogos pisac ?

Jakbym mial drugi raz to przechodzic, zdecydowanie kupowal bym slupek ?

Opublikowano
8 minut temu, Gremlin0209 napisał:

Jak cos to wiesz do kogos pisac ?

Jakbym mial drugi raz to przechodzic, zdecydowanie kupowal bym slupek ?

Nom @Gremlin0209 Ty masz temat obcykany , oby Adam tak nie skończył jak Ty :D

 

Opublikowano
  • Autor

Tyle, że niewiesz jaki słupek kupisz..

A tak to regeneruje się swój i może wytrzyma dłużej:decayed: 

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

No ja mam na sell zregenerowany caly ?

Opublikowano
  • Autor

No a Koj@k nie bierze go???

Opublikowano

Inne wydatki podobno i remont zszedl a4 na bok...

Opublikowano

A słupek AVFa nie podejdzie ? Z wałkiem ? I tak masz dpf out to ja bym sie nawet nie zastanawiał... Reszte osprzetu masz wiec tuner Ci to zgra...ewentualnie wsadzic kompa z b6 i do przodu ! I jezdzisz ze spokojem o glowice :P

Opublikowano

Do 8V podobno po malej modyfikacji. Do 16V nie da sie raczej ?

Opublikowano
  • Autor
22 minuty temu, Gremlin0209 napisał:

Inne wydatki podobno i remont zszedl a4 na bok...

Aha.. to na wiosne pomyślimy:wink:

15 minut temu, kamil-vag napisał:

A słupek AVFa nie podejdzie ? Z wałkiem ? I tak masz dpf out to ja bym sie nawet nie zastanawiał... Reszte osprzetu masz wiec tuner Ci to zgra...ewentualnie wsadzic kompa z b6 i do przodu ! I jezdzisz ze spokojem o glowice :P

Kamil nie chcę 1.9.. jak coś to 2.7 lub 3.0...

Opublikowano

A nie skojarzyłem, ze Adam ma 16V ? sorry :P to i tak bym szukał i wsadził kompletny 8V :P Adam jeden wypad na Norwegie i się ojro znajdzie na kompletny słupek hehe :P

Ja do Polo kupiłem kompletny z turbiną, wężami powietrznymi za 1600 zł :P i lata aż miło... 

2 minuty temu, Adam87 napisał:

Kamil nie chcę 1.9.. jak coś to 2.7 lub 3.0...

Od razu z górnej półki :) to tylko życzyć takiego swapu Adamie i pogratulować mądrej decyzji hehe ?

Opublikowano
  • Autor

W norwegii są korony:wink:

Jeszcze się okazało,że turbo nie zapieczone, tylko zablokowane.. coś wpadło widocznie (pewnie klapka) i zablokowało turbo.. 

Turbina jedzie do regeneracji, klapki będą usunięte, program zostanie wgrany.. ile wyjdzie to wyjdzie..

A dalej będziemy myśleć :whistling:

Opublikowano

To są właśnie 2.0 tdi ? i trzeba przyznać, że ich cena leci tak w dół, że niedługo s-line z 1.9 tdi w b6 będzie droższe od B7 z 2.0 16V :P

Opublikowano
  • Autor

No właśnie... a autko zostaje z nami na dłużej to będzie trzeba coś pomyśleć nad jakąś nowszą (lepszą) motorownią lub poprostu mniej awaryjną...

Tyle tylko, że teraz to wszystko to wielki H..

Opublikowano
4 minuty temu, Adam87 napisał:

Tyle tylko, że teraz to wszystko to wielki H..

Adam, lepiej w motoryzacji to już nie będzie, wciskają ludziskom eko-gówno, wysilone, krótko-dystansowe itp, itd... ekologia zabija motoryzację :P

 

Opublikowano

Pany, co ja robie tu uu U, jaki słupek kupuje? Bo się dowiaduje :kox:

Opublikowano
  • Autor
26 minut temu, KoJ@K napisał:

Pany, co ja robie tu uu U, jaki słupek kupuje? Bo się dowiaduje :kox:

Tak mi się przypomniało , że raz pytałeś o BRD, więc myślałem, że kupiłeś od gremlin0209:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.