Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)


Adam87

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Norbas napisał:

Moim zdaniem nie ma sensu wydawać na to kasy bo i tak mocno świecą te lampki ostrzegawcze czerwone ;) 

Polać mu:beer:

Też jestem tego zdania i dlatego ich nie zamówiłem:decayed: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Adam87 napisał:

Norbi, no jasne:wink4: dzięki za podpowiedź:peace:

Dzięki Maciek:cool1: 

A u Ciebie też już ledowe oświetlenie w środku:eusathink:

U mnie to już ponad rok czasu siedzi. Pierwszy mod który zrobiłem w aucie. Miały być ledy tylko... ? 

IMG_20180825_054355.thumb.jpg.b958472fd8f2d5d3dd1910260d133519.jpg

Nie pali trawy jak Wasze od Tomka, coś tam sobie świeci. 

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, MaciekPL napisał:

U mnie to już ponad rok czasu siedzi. Pierwszy mod który zrobiłem w aucie. Miały być ledy tylko... ? 

IMG_20180825_054355.thumb.jpg.b958472fd8f2d5d3dd1910260d133519.jpg

Nie pali trawy jak Wasze od Tomka, coś tam sobie świeci. 

 

Ale też fajnie świeci? ?

W środku widniutko i pod drzwiami:oklasky:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Adam

Jakiś czas temu dokładałeś dystanse i kto Ci pomagał dobrać odpowiedni rozmiar? Po rozmiarze felg idzie dobrać odpowiednie czy trzeba też coś mierzyć ręcznie?

I jaki wpływ to ma na jazdę. Trzeba po założeniu na coś szczególnie zwracać uwagę, jakieś nawyki pokonywania zakrętów, prędkość?

Jakoś dziwnie mi się patrzy na auto jak mam tak schowane koła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MarcinL napisał:

Cześć Adam

Jakiś czas temu dokładałeś dystanse i kto Ci pomagał dobrać odpowiedni rozmiar? Po rozmiarze felg idzie dobrać odpowiednie czy trzeba też coś mierzyć ręcznie?

I jaki wpływ to ma na jazdę. Trzeba po założeniu na coś szczególnie zwracać uwagę, jakieś nawyki pokonywania zakrętów, prędkość?

Jakoś dziwnie mi się patrzy na auto jak mam tak schowane koła :D

Cześć Marcino :hi:

Z dystansami to miałem tak, że właściciel firmy Dystom to mój znajomy a dobry kolega mojego brata... ale nie w tym rzecz. Ogólnie pojechałem do niego i powiedziałem jakie felgi tj. ET i ile cali i Tomek poprostu powiedział, że max może mi dać do tego to co mam czyli 13mm z przodui 20mm z tyłu. Tył naprawde jest na maxa a z przodu jeszcze ze 2mm więcej by weszło ale nie chciałem, żeby coś obcierało..

Sumując zadzwoń do firmy Dystom powiedz jakie masz felgi i powie Ci co i jak i ile.

Jaki ma wpływ na jazdę?? Hmm napewno samochód stabilniejszy bo szerszy, więc i zakręty jakoś pewniej się pokonuje. I przedewszystkim wygląd:buhaha:

Także same plusy za niewielką kase:gicior:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adam87 napisał:

Cześć Marcino :hi:

Z dystansami to miałem tak, że właściciel firmy Dystom to mój znajomy a dobry kolega mojego brata... ale nie w tym rzecz. Ogólnie pojechałem do niego i powiedziałem jakie felgi tj. ET i ile cali i Tomek poprostu powiedział, że max może mi dać do tego to co mam czyli 13mm z przodui 20mm z tyłu. Tył naprawde jest na maxa a z przodu jeszcze ze 2mm więcej by weszło ale nie chciałem, żeby coś obcierało..

Sumując zadzwoń do firmy Dystom powiedz jakie masz felgi i powie Ci co i jak i ile.

Jaki ma wpływ na jazdę?? Hmm napewno samochód stabilniejszy bo szerszy, więc i zakręty jakoś pewniej się pokonuje. I przedewszystkim wygląd:buhaha:

Także same plusy za niewielką kase:gicior:

No właśnie tak patrzyłem na ich ofertę, to tragedii z ceną nie ma. Będę musiał zobaczyć jakie mam letnie i zimowe. Może coś pośredniego się wybierze żeby i tu i tu dobrze wyglądało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, MarcinL napisał:

No właśnie tak patrzyłem na ich ofertę, to tragedii z ceną nie ma. Będę musiał zobaczyć jakie mam letnie i zimowe. Może coś pośredniego się wybierze żeby i tu i tu dobrze wyglądało :D

Powiem Ci, że te dystanse pasują mi też do zimówek, choć nie dobierałem do nich. Także podwójne zadowolenie:wink4:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@the_naturat_com felgi letnie to Fake RS4 B7 produkcji włoskiej 19" 8.5J.. a zimowe to są ori 16" ale szcze4ze to niewiem jak się one nazywają:decayed:

Poszukam i dam Ci znać:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2018 o 19:04, Adam87 napisał:

Przód założony, a tył zostawiłem sobie na nowy rok, bo niestety jak żonka w ciąży to są też inne obowiązki:wink4:

 

20181231_171351-3024x1701.jpg

Tak z bliska wyglądają te felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, the_naturat_com napisał:

@Adam87 bardziej chodziło mi o wymiary. Myślę o dystansach.

Aha:decayed:

To do letnich jeszcze dopisze że to ET35, a zimowe.... nie mam pojęcia jakie mają parametry... najwcześniej mogę dopiero w poniedziałek zobaczyć. Hmm.. aż się sam teraz zastanawiam czemu tego nie sprawdzałem...... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, the_naturat_com napisał:

Ja mam tak:

lato - fabryczne 7.5Jx17 ET45

zima - oryginały audi 7Jx16 ET45

No to zadzwoń do firmy Dystom i powiedz jakie masz felgi te i te, a napewno coś pod nie dobierze odpowiedniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee .... nie jest tak źle .. zobacz np te, na przód i tył..

 

Screenshot_20190115-195134_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, przelotowe. W sumie 300 zł.

Wolał bym przykręcane, ale najcieńsze to 20mm, a zestaw to ponad 500 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego wolałbyś przykręcane???

Ja mam przelotowe. 13 przód i 20 tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...