Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spokojnie obróć i zobacz co się dzieje.
To ramie o co Ci chodzi ten dzyndzel do sprężyny sobie chodzi, on odpowiada za naprężenie sprężyny i nawet jak będzie otwarta jak tam dotknie to żadne siły na to nie działają. Jak masz otwarte to jest luźno po prostu sprężyna w fazie spoczynku ;) Załóż odwrotnie i obadaj.
Chodź muszę się przyznać, że te siłowniki mnie zadziwiły ponieważ dostałem filmik od @lewiatan1989 gdzie czy tak czy tak klapa hamowana była. Co przy ori używkach np stanowi problem w którą stronę założy się siłownik wg inaczej klapa się zachowuje w trakcie otwierania.
 

Edytowane przez Bilder

Opublikowano
36 minut temu, Adam87 napisał:

Zobacz, u mnie tak to wygląda... 

Lipna lampa pomocnicza bo bateria pada mi w fonie:facepalm: 

20190419_202707-1134x2016.jpg

20190419_202713-1134x2016.jpg

20190419_202731-1134x2016.jpg

Aż poszedłem do samochodu...

IMG_20190419_210017.jpg

Opublikowano
  • Autor
27 minut temu, Bilder napisał:

Spokojnie obróć i zobacz co się dzieje.
To ramie o co Ci chodzi ten dzyndzel do sprężyny sobie chodzi, on odpowiada za naprężenie sprężyny i nawet jak będzie otwarta jak tam dotknie to żadne siły na to nie działają. Jak masz otwarte to jest luźno po prostu sprężyna w fazie spoczynku ;) Załóż odwrotnie i obadaj.
Chodź muszę się przyznać, że te siłowniki mnie zadziwiły ponieważ dostałem filmik od @lewiatan1989 gdzie czy tak czy tak klapa hamowana była. Co przy ori używkach np stanowi problem w którą stronę założy się siłownik wg inaczej klapa się zachowuje w trakcie otwierania.
 

Odwróce jutro i oblookam co i jak... dam znać:eusathink:

20 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Aż poszedłem do samochodu...

IMG_20190419_210017.jpg

Czyli dotyka??? Bo nie widzę dokładnie..

Opublikowano

Jest milimetr przerwy. 

Opublikowano
  • Autor

To jutro zamienię i zobaczę jak to się ma u mnie:hi:

Opublikowano

Dobry modzik, żonka będzie zadowolona ? :decayed: 

Opublikowano
2 minuty temu, Norbas napisał:

Dobry modzik, żonka będzie zadowolona ?:decayed: 

Przy otwieraniu na pewno, pytanie jak z zamykaniem :D

Opublikowano
  • Autor

Jak narazie chłodno to przyjęła...

'A to samo się nie zamyka'???

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, lewiatan1989 napisał:

Przy otwieraniu na pewno, pytanie jak z zamykaniem :D

Zamykała już i jest ok:good:

Opublikowano
1 minutę temu, Adam87 napisał:

Jak narazie chłodno to przyjęła...

'A to samo się nie zamyka'???

Hahaha u mnie padło takie samo pytanie i jeszcze "a nie zrobisz by się samo zamykało"

Ale ten mod jak i składane lustra chwaliła :)

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Hahaha u mnie padło takie samo pytanie i jeszcze "a nie zrobisz by się samo zamykało"

Ale ten mod jak i składane lustra chwaliła :)

Aj tam, kobiety...

Ważne, że pochwalone i przeszło kontrole sprawności:wink4:

Opublikowano

Wygodnisie ^^ Ja już z pół roku nie mogę sprężynek założyć, żeby samo się otwierało ? ale to zamiast się cieszyć, że niosąc zakupy zrobi klik i otwarte to jeszcze marudzą ?

Opublikowano
  • Autor

Narazie fajny bajer ale ocenie gdy naprawdę będzie potrzebne aut. otwieranie:wink4:

Opublikowano

Lato w koncu zawitalo na aucie ? brawo Ty ?

Adas pochwal no sie ile taki zestawik kompletny...? Moze byc priv ?

Opublikowano

Fajnie, bo niesiesz torby ze sklepu i masz w dłoni kluczyk, to tylko myk przycisk i otwarte.

Chciałem do siebie wsadzić sprężyny mocniejsze, ale nie lubię dotykać klapy bagażnika przy zamykaniu bo zostają wtedy palce :D Także zostaje mi się cieszyć tym co jest i możliwość chwytania za uchwyt od środka żeby pociągnąć klapę.

No chyba, że w sedanach lżej to chodzi i nie musicie blachy dotykać żeby domknąć.

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, Gremlin0209 napisał:

Lato w koncu zawitalo na aucie ? brawo Ty ?

Adas pochwal no sie ile taki zestawik kompletny...? Moze byc priv ?

Napisze tutaj.. razem wyszło mnie 460zł, ale ja kupowałem nowe siłowniki.. @Bilder ma komplety tańsze, a ja wziąłem ten bez siłowników, stąd taka cena... ale jestem zadowolony:good:

 

10 minut temu, MarcinL napisał:

No chyba, że w sedanach lżej to chodzi i nie musicie blachy dotykać żeby domknąć.

Oj trzeba dotknąć blachy... napewno:wink4: 

Opublikowano
13 minut temu, MarcinL napisał:

Fajnie, bo niesiesz torby ze sklepu i masz w dłoni kluczyk, to tylko myk przycisk i otwarte.

Chciałem do siebie wsadzić sprężyny mocniejsze, ale nie lubię dotykać klapy bagażnika przy zamykaniu bo zostają wtedy palce :D Także zostaje mi się cieszyć tym co jest i możliwość chwytania za uchwyt od środka żeby pociągnąć klapę.

No chyba, że w sedanach lżej to chodzi i nie musicie blachy dotykać żeby domknąć.

Jesli masz wycieraczke to polecam zamknąć dotykając wycieraczke. Ten początek, nic się nie brudzi ? 

 

Fajnie działasz Adam 

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, MaciekPL napisał:

Jesli masz wycieraczke to polecam zamknąć dotykając wycieraczke. Ten początek, nic się nie brudzi ? 

 

Fajnie działasz Adam 

Dzięki Maciek:wink4: cały czas do przodu..

A z tym zamykaniem to faktycznie za wycieraczkę będzie dobrze, bez brudzenia rąk:good:

Opublikowano
5 minut temu, Adam87 napisał:

Dzięki Maciek:wink4: cały czas do przodu..

A z tym zamykaniem to faktycznie za wycieraczkę będzie dobrze, bez brudzenia rąk:good:

 

18 minut temu, MaciekPL napisał:

Jesli masz wycieraczke to polecam zamknąć dotykając wycieraczke. Ten początek, nic się nie brudzi ? 

 

Fajnie działasz Adam 

Bardziej chodzi o fakt palców, a nie pobrudzenia się. Przykładowo masz lekko już przykurzone auto i dotkniesz, to brzydki ślad zostaje od macania :D Takie zboczenie jakieś mam, bo na czarnym wszystko widać. Nawet zwracam innym uwagę jak otwierają drzwi, to żeby kciukiem nie dotykali nad klamkę ?

Opublikowano

No chodzi tak samo jak u mnie. 

Ja pierwsze zamachnięcie biorę łapiąc za uchwyt w środku a ewentualnie domykam rejestracją - też nie lubię palców na klapie :cwaniak:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.