Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wakacje?

Jak urlop to i coś trzeba przy Audiczce porobić?

Jako pierwsze co sam ogarnę to będzie paczuszka od @siemian ?

Zaraz się biorę?

20190719_101359-1152x864.jpg

Opublikowano
30 minut temu, Adam87 napisał:

Wakacje?

Jak urlop to i coś trzeba przy Audiczce porobić?

Jako pierwsze co sam ogarnę to będzie paczuszka od @siemian ?

Zaraz się biorę?

20190719_101359-1152x864.jpg

Jakiś Ty tajemniczy...

Weź powiedz co jest w środku?

Opublikowano
  • Autor

Już po akcji?

Było tak...

 

20190719_110955-1152x864.jpg

A jest tak?

 

20190719_114109-1152x864.jpg

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

Łoooo mój Panie ...

Toś pocisnął ...

 

Zazdraszczam bardzo ... Mi żal by było teraz jej używać ?

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Łoooo mój Panie ...

Toś pocisnął ...

 

Zazdraszczam bardzo ... Mi żal by było teraz jej używać ?

Jeszcze nie jechałem?

A tu nie ma co zazdrościć, tylko zamawiać?

7 minut temu, kamil-vag napisał:

Nooo Adaś, zaszalałeś ?

Dzięki?

Opublikowano

Pieknie Adam, pieknie!

Opublikowano
1 minutę temu, Adam87 napisał:

Jeszcze nie jechałem?

A tu nie ma co zazdrościć, tylko zamawiać?

Dzięki?

Takich kosztów bym nie przepchnął, szczególnie teraz :D

A jakby moja kobieta zauważyła to raczej by mnie z Wami już nie było ???

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, HOLMATRO napisał:

Pieknie Adam, pieknie!

Dzieki Grzesiu?

1 minutę temu, lewiatan1989 napisał:

Takich kosztów bym nie przepchnął, szczególnie teraz :D

A jakby moja kobieta zauważyła to raczej by mnie z Wami już nie było ???

To po weselu akurat będzie troszke monety?

Opublikowano

Jeszcze gałka i będzie git :)

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, MarcinL napisał:

Jeszcze gałka i będzie git :)

Nie no gałkę biegów zostawię, tylko muszę ją spolerować?

Opublikowano

Bleee, coś Ty Adaś zrobił tamta była fajniejsza :facepalm: ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:decayed: :decayed:   Teraz jest jak powiino być :kox:  jeszcze gałka do ogarnięcia i będzie cacy :) 

btw już w PL ?? 

Opublikowano
23 minuty temu, Adam87 napisał:

Nie no gałkę biegów zostawię, tylko muszę ją spolerować?

Jak zamierzasz poradzić sobie z tą gałką? Też myślałem o polerowaniu, ale nie mam pomysłu jak to zrobić na kuli.

Pozdr.

Opublikowano

Jest moc ?

Moze pomacam za tydzien ?

Opublikowano
  • Autor
15 minut temu, Norbas napisał:

Bleee, coś Ty Adaś zrobił tamta była fajniejsza :facepalm: ...

 

   (Spacja razy MILION) ?

 

:decayed: :decayed:   Teraz jest jak powiino być :kox:  jeszcze gałka do ogarnięcia i będzie cacy :) 

btw już w PL ?? 

Dzięki Norbi?

Już w Polsce, w zasadzie to od dzisiaj, bo o 1.30 przyjechałem?

10 minut temu, dayd_4 napisał:

Jak zamierzasz poradzić sobie z tą gałką? Też myślałem o polerowaniu, ale nie mam pomysłu jak to zrobić na kuli.

Pozdr.

Myślałem poprostu ręcznie ją spolerować. Wiem, że to roboty od hu..? ale co zrobić. Ściągnę ją i w garażu trzeba ją zamontować na jakiś statyw lub bardziej będzie stabilne w imadle.

Takie moje plany? 

Pozdrówki

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, Gremlin0209 napisał:

Jest moc ?

Moze pomacam za tydzien ?

No dobra, ale tylko chwilkę ?

Opublikowano
23 minuty temu, Adam87 napisał:

Dzięki Norbi?

Już w Polsce, w zasadzie to od dzisiaj, bo o 1.30 przyjechałem?

Myślałem poprostu ręcznie ją spolerować. Wiem, że to roboty od hu..? ale co zrobić. Ściągnę ją i w garażu trzeba ją zamontować na jakiś statyw lub bardziej będzie stabilne w imadle.

Takie moje plany? 

Pozdrówki

Tylko żeby nie wyszła na kwadratowo po tym polerowaniu... Do tego te gumki będą przeszkadzać.

Opublikowano

Pięknie się prezentuje, ???? a cena to tajemnica ???

Opublikowano
  • Autor
37 minut temu, dayd_4 napisał:

Tylko żeby nie wyszła na kwadratowo po tym polerowaniu... Do tego te gumki będą przeszkadzać.

Tego się obawiam, ale kto nie spróbuje ten nie będzie wiedział?

Gumki u mnie są na równo, więc nie powinno być najgorzej. Chyba, że da się je wyciągnąć?

29 minut temu, karol1981 napisał:

Pięknie się prezentuje, ???? a cena to tajemnica ???

Dzięki Karolku, jeszcze u Ciebie brakuje tylko tego. W takim projekcie?

A z ceną jak to z ceną, kto szukał ten wie?

Opublikowano
Godzinę temu, Adam87 napisał:

No dobra, ale tylko chwilkę ?

To jestesmy umowieni na next week ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.