Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest lansik ? szkoda, ze do avanta nie mogli czegoś podobnego wymyślić w oryginale ?

Opublikowano
  • Autor

W oryginale może nie ma ale polak potrafi:wink4:

Opublikowano
Godzinę temu, Norbas napisał:

Jest lansik ? szkoda, ze do avanta nie mogli czegoś podobnego wymyślić w oryginale ?

 

33 minuty temu, Adam87 napisał:

W oryginale może nie ma ale polak potrafi:wink4:

Tylko w avancie trzeb mocno na zęby uważać :decayed:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 20.04.2019 o 13:23, lewiatan1989 napisał:

 

Tylko w avancie trzeb mocno na zęby uważać :decayed:

W tym też:wink4:

 

Miałem okazję się dziś przewieźć RS4 B7:buhaha:   

20190425_102912-2016x1134.jpg

20190425_100652-1701x3024.jpg

Opublikowano
4 minuty temu, Adam87 napisał:

W tym też:wink4:

 

Miałem okazję się dziś przewieźć RS4 B7:buhaha:   

20190425_102912-2016x1134.jpg

20190425_100652-1701x3024.jpg

Jak wrażenia zegarów? Zastanawiam się czy nie kupić takich tarcz i na czarno obwódki.

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, MarcinL napisał:

Jak wrażenia zegarów? Zastanawiam się czy nie kupić takich tarcz i na czarno obwódki.

Powiem Ci Marcin, że fajne.. no te są wyskalowane do 310 km/h to niewiem jakby to było do naszych..

Nie są chyba drogie więc może i u mnie wpadną nowe tarcze:naughty:

Daj znać ile co i jak.

Opublikowano

Adam, to lepiej już zacznij zbierać na takie auto ^^ a nie tam jakieś fake tarcze zegarów ?

Opublikowano
13 minut temu, Adam87 napisał:

Powiem Ci Marcin, że fajne.. no te są wyskalowane do 310 km/h to niewiem jakby to było do naszych..

Nie są chyba drogie więc może i u mnie wpadną nowe tarcze:naughty:

Daj znać ile co i jak.

Znalazłem tylko takie tarcze z szarym, ale to tak średnio wygląda

https://allegro.pl/oferta/tarcze-licznika-audi-a4-b6-b7-rs4-design-7791984982

Opublikowano

Tutaj widzę, że Czaki bawił się z tym.

Opublikowano

Jak chcecie dobre zamienniki tarcz to: https://moman.pl/pl/strona-glowna/1216-6271-audi-a4-b6-i-b7-we-wzorze-rs-zamiennik-tarcz-licznika-z-mph-na-kmh.html#/107-obrotomierz-6000/111-obrotomierz-8000/188-kontrolki-wersja_1

Trzeba napisać co i jak, co się potrzebuje, zrobią nawet Wasz projekt. Najlepiej wysłać to zdj z RS4 i powiedzieć, że takie się chce hehe...

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, kamil-vag napisał:

Adam, to lepiej już zacznij zbierać na takie auto ^^ a nie tam jakieś fake tarcze zegarów ?

Ojjjj :read: chciałoby się:kox:

Opublikowano
  • Autor
39 minut temu, MarcinL napisał:

Znalazłem tylko takie tarcze z szarym, ale to tak średnio wygląda

https://allegro.pl/oferta/tarcze-licznika-audi-a4-b6-b7-rs4-design-7791984982

Faktycznie średniawe...

 

36 minut temu, MarcinL napisał:

Tutaj widzę, że Czaki bawił się z tym.

Kilka osób ma zmienione zegary. Nie pamiętam kto teraz:eusathink:

Opublikowano
  • Autor
36 minut temu, kamil-vag napisał:

Jak chcecie dobre zamienniki tarcz to: https://moman.pl/pl/strona-glowna/1216-6271-audi-a4-b6-i-b7-we-wzorze-rs-zamiennik-tarcz-licznika-z-mph-na-kmh.html#/107-obrotomierz-6000/111-obrotomierz-8000/188-kontrolki-wersja_1

Trzeba napisać co i jak, co się potrzebuje, zrobią nawet Wasz projekt. Najlepiej wysłać to zdj z RS4 i powiedzieć, że takie się chce hehe...

Ooo te fajne są:good: jeszcze jak można swój projekt to już wogule mega..

Opublikowano

To już wiem dlaczego do mnie wczoraj nie przyjechał ??

Co do licznika to u mnie taki patent jest 

 

PSX_20180128_215900.jpg

PSX_20180128_171957.jpg

Opublikowano
Teraz, karol1981 napisał:

To już wiem dlaczego do mnie wczoraj nie przyjechał ??

Co do licznika to u mnie taki patent jest 

 

PSX_20180128_215900.jpg

PSX_20180128_171957.jpg

Poproszę o namiar gdzie kupić i czym malowałeś obwódki :hi:

Opublikowano
30 minut temu, MarcinL napisał:

Poproszę o namiar gdzie kupić i czym malowałeś obwódki :hi: 

Pewnie robił Moman.pl na zamówienie ;)

Opublikowano
Teraz, golden87 napisał:

Pewnie robił Moman.pl na zamówienie ;)

Dokładnie moman.pl i obwódki lakier w połysku czarny .

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, karol1981 napisał:

To już wiem dlaczego do mnie wczoraj nie przyjechał ??

Co do licznika to u mnie taki patent jest 

 

PSX_20180128_215900.jpg

PSX_20180128_171957.jpg

Rs4 dziś sobie pojeździłem, a do Ciebie nie mogłem przyjechać bo kupiłem gruza e36 i trza było podmalować gdzie niegdzie..

Teraz jestem w mieście tak do 18 więc daj znaka jak będziesz na mieście.

 

Zegary widziałem na żywo i efekt extra:naughty:

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

Takie małe info zostawię. Koszt tarcz takich do 1.8t bez napisu rs4 149zl. Dzisiaj zamówiłem sobie z czarnym obrysem jak ori. 

https://moman.pl/pl/strona-glowna/957-audi-a4-b6b7-wersja-rs4-zamiennik-tarcz-licznika-z-mph-na-km.html

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, MarcinL napisał:

Takie małe info zostawię. Koszt tarcz takich do 1.8t bez napisu rs4 149zl. Dzisiaj zamówiłem sobie z czarnym obrysem jak ori. 

https://moman.pl/pl/strona-glowna/957-audi-a4-b6b7-wersja-rs4-zamiennik-tarcz-licznika-z-mph-na-km.html

A do dieselka jakieś fajne mają????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.