Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Teraz 3 wyjazdy muszę opłacić, jak wrócę pod koniec sierpnia do domu i policzę ile dolarów zostało to może coś się kupi :evil2:

Opublikowano
17 godzin temu, Norbas napisał:

Na długo jesteś ? Ja będę od 31.07. Mam zamiar się wybrać na vagwalbrzych ;) będziesz może ? 

I jak będziecie na tej imprezie? Może też bym podjechał.

Opublikowano

Ta. Wszyscy przyjedźcie, przecież mnie nie ma..:OMG:

Opublikowano

Ja bym nie pojechał ?

Opublikowano

Super kierka ?

Opublikowano

Panowie w razie co mam kierki z łopatkami i bez także luzik ?

Opublikowano
  • Autor

Drugi dzień już mam tą kierę i w zasadzie żałuję, że tak późno ją kupiłem? 

Oczywiście wygląd jest na pierwszym miejscu, ale powiem szczerze wygodniej się ją trzyma, przyciski jakoś tak wygodniej są ułożone i ten flat bottom? wygodniej wychodzić z autka? 

Także, gdyby ktoś się zastanawiał to jak najbardziej polecam ten mod?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

No no no widzę tutaj konkrecik. Dopieszczona a4 :) propsy za kierownice, kolorek też fajny tylko lampy bym zostawił bixy ^^

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za miłe słowa ?

Nad lampami zastanawiałem się jak je zrobić i wybór padł na te... nie żałuję?  raczej nie zmienie na inne ale wiadomo, że się nie mówi nigdy...

 

Opublikowano

Nie no są ciekawe ? sam kombinowałem z dynamicznymi, ale mam bystrych niebieskich u siebie i od razu by ogarnęli, że bez homologacji.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Z nowości wpadły sprężyny WEITEC od @karol1981 

Tak to teraz wygląda wygląda, choć tylko przód założony..

20190907_181854-1152x864.jpg

 

Były też talerzyki od B5 ale po jednym dniu musiałem przełożyć spowrotem na ori talerze..

Tak było z talerzykami z B5 i springami Weitec....

20190906_125237-1152x864.jpg

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

Dobrze siadło ?

Już w PL czy auto masz ze sobą?

Opublikowano
  • Autor

Cały czas jestem, bo robie prawko na większe pojazdy? Także, coś tam się dłubie przy autku:wink4: 

Opublikowano

Nawet równo jest ?

Opublikowano

:oklasky: ładnie siadło :) ja już nie mogę się doczekać montażu u siebie zawiasu ? 

A jak na progach i dziurach? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, Norbas napisał:

Nawet równo jest ?

Teraz bez talerzyków, to tak:decayed:

 

4 godziny temu, lewiatan1989 napisał:

:oklasky: ładnie siadło :) ja już nie mogę się doczekać montażu u siebie zawiasu ? 

A jak na progach i dziurach? :decayed:

Dzięki Darku:hi:

Obawiałem się progów, ale jest dobrze. Przechodzi ładnie. 

A dziury jak dziury.. zalerzy jakie są. Czasami przetrze spodem, ale to osłoną. 

Opublikowano

No fajnie siedzi ?

Ja byłem lekko w szoku jak po talerzach z B5 zawadziłem o próg zwalniający ? teraz muszę przez nie bardzo powoli przejeżdżać :P

 

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, kamil-vag napisał:

No fajnie siedzi ?

Ja byłem lekko w szoku jak po talerzach z B5 zawadziłem o próg zwalniający ? teraz muszę przez nie bardzo powoli przejeżdżać :P

 

Dzienks?

Dlatego nie mam już talerzyków, bo też było za nisko?

Opublikowano

Dobrze siadło, ja na nich ponad rok jeździłem i nie zdarzyło się żebym gdzieś przytarł. Przyzwyczaisz się szybko ???????

Opublikowano
  • Autor

Ja to napewno się przyzwyczaje ? ciekawe jak Żonka:co:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.