Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Adam87,

Świetnie dokładka wyszła ?

Btw. Jak ją zamocowałeś?

Na wkręty?

Pozdrawiam ?

 

Opublikowano

Adaś, a Ty masz przyciemnione lampy? :co:

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano
  • Autor
21 minut temu, black4 napisał:

Adam87,

Świetnie dokładka wyszła ?

Btw. Jak ją zamocowałeś?

Na wkręty?

Pozdrawiam ?

 

Dzięki Maciek:hi:

Zamontowałem na taśmę dwustronną wkoło, do tego primer do takiej taśmy i dwa wkręciki na końcach ukryte, tj zrobiony stożek w dokładce i nw koniec silikonkiem przykryte:naughty:

7 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Adaś, a Ty masz przyciemnione lampy? :co:

 No pewka :lol1: już chyba ze 2 lata:whistling:

Opublikowano
1 minutę temu, Adam87 napisał:

 No pewka :lol1: już chyba ze 2 lata:whistling:

A czym? 

Opublikowano
  • Autor

Folia z allegro za 40zł.. jeszcze na kangoo wystarczyło:lol1:

Opublikowano
  • Autor
21 godzin temu, Norbas napisał:

No i oby terez to się przydało ? roboty trochę było ale ważne, że dałeś radę ? 

 

pokazuj te ambiente ?

Dzięki Norbi:hi:

Jakoś mocno to nie daje ale oczekiwany efekt jest..

20191019_200907-864x1152.jpg

20191019_200756-1152x864.jpg

Opublikowano

Kolego Lewiatan,

Na lampy wystarczy w zupełności folia typu RRC:

500_500_productGfx_a6680651007047a8f4463
SHOP.RRCUSTOMS.PL

Folia wysokiej jakości do przyciemniania Lamp , Można ją...

Pozdrawiam ?

Opublikowano
11 godzin temu, black4 napisał:

Kolego Lewiatan,

Na lampy wystarczy w zupełności folia typu RRC:

500_500_productGfx_a6680651007047a8f4463
SHOP.RRCUSTOMS.PL

Folia wysokiej jakości do przyciemniania Lamp , Można ją...

Pozdrawiam ?

Jak z jej założeniem? Raz kupiłem na allegro i była strasznie twarda... Nie szło tego nawet na mokro złapać.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 20.10.2019 o 10:58, MarcinL napisał:

Jak z jej założeniem? Raz kupiłem na allegro i była strasznie twarda... Nie szło tego nawet na mokro złapać.

Ja też miałem z allegro i była ok. Jak za twarda to opalarką lub nawet suszarką podgrzej na moment i będzie baja:ok2:

Opublikowano

MarcinL z RRC nie bylo problemów. 

Pozdrawiam ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Silver Arrow pojechało dziś na poprawę serducha.. były już wycieki i płynu chłodzącego i ubywało oleju w stopniu 2l/10000km. Dużo nie dużo, zrobić trzeba. Ogólnie będzie motor wyciągnięty i co tylko będzie nie tak będzie zmienione. Pompa oleju bo nikt nie zaglądał (ja napewno przez ponad 3 lata) i co tylko można. 

Z racji tego, że musiałem wrócić do polski na weekend (ukruszyłem zęba:facepalm: ) sam zaprowadziłem Audi i osobiście mówiłem co i jak. Żonka też dałaby radę ale.... no lepiej jak ja zaprowadziłem:decayed:

Cyknąłem również fotkę przed oddaniem, więc jakby ktoś miał ochotę oddać głos, byłoby super. Będę informował o autku jak coś będe wiedział.

Pozdro

https://a4-klub.pl/competition/

Opublikowano

To jednak nie swap na inny ? 

Teraz to już trudno, oby uratowali ?

Opublikowano

Jak nie uratają to Adaś wie gdzie pukać ??

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, kamil-vag napisał:

To jednak nie swap na inny ? 

Teraz to już trudno, oby uratowali ?

Zobaczymy co będzie tutaj.. ori to ori:wink4:

Teraz, Gremlin0209 napisał:

Jak nie uratają to Adaś wie gdzie pukać ??

Tak jest, w razie za dużych nieprawidłowości w tamtym, jest opcja nr2:decayed:

Opublikowano

Jaki czas operacyjny na ratowanie ? ?

Opublikowano
  • Autor

Mówiłem, żeby na spokojnie robić. W kontakcie będziemy cały czas także wszystko będzie obgadane. Żonka ma czym jeździć, bo szwagier jej zostawił golfa IV na tyle na ile będzie potrzebowała (pracuje ze mną za miedzą, więc i tak stoi i gnije:lol1: ).

Ale myślę, że 2-3 tyg zejdzie.

 

Opublikowano

Głosik oddany? Moje BRD też zaczyna brać olej w podobnej ilości jak twoje. Jak ogarniesz wszystko to daj znać ile Cię to kosztowało i co trzeba było wymienić. 

Opublikowano

Fota pożegnalna? :D 

Głos poszedł :)

Adaś - jakbyś nie miał czego odbierać to ja bym te Twoje lampy przytulił :D:D: D 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ps. żartuję (chociaż w każdym żarcie jest ziarenko prawdy) niech zrobią dobrze i za rozsądne pieniądze :) a na lampy i tak choruję :D

 

 

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano
  • Autor
20 minut temu, Adran_ napisał:

Głosik oddany? Moje BRD też zaczyna brać olej w podobnej ilości jak twoje. Jak ogarniesz wszystko to daj znać ile Cię to kosztowało i co trzeba było wymienić. 

Dzięki za głosik:hi:

Dam znać napewno co i jak i za ile:wink4:

 

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Fota pożegnalna? :D 

Głos poszedł :)

Adaś - jakbyś nie miał czego odbierać to ja bym te Twoje lampy przytulił :D:D: D 

     .  .  .  .  .  .  .  . . . ... . . .  .  .  .  .  .  .  .  .

ps. żartuję (chociaż w każdym żarcie jest ziarenko prawdy) niech zrobią dobrze i za rozsądne pieniądze :) a lampy i tak choruję :D

Dzieki za głosik:hi:

Pożegnalna przed naprawą, ale myślę, że nie już całkowita:lol1:

Dareczku a nie da się nigdzie odnaleźć jeszcze tych lamp??? Do czarnego bardzo pasują. Zobacz sobie u @Karasik2 jak to jest:wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.