Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
24 minuty temu, kamil-vag napisał:

Super Adam! Oby teraz służyła długie lata ??

No mam taką nadzieję:decayed:

No i modów to be continued:wink4: choć koszty:facepalm: spore :whistling:

Opublikowano

Właśnie ile Cię to wszystko kosztowało? 

Opublikowano
  • Autor

Całkiem sporo:pilot:ale jest ogarnięty cały motor:paker:

Opublikowano

Mega robota. Teraz już tylko jeździć i się cieszyć z dobrze wykonanej naprawy. 

Opublikowano
  • Autor

Oby:wink4:

Będzie dobrze:thumbup:

To tylko Żonka mówi że koniec dokładania na jakieś bajery.....           

 

 

:nabijasie:

Opublikowano
18 minut temu, Adam87 napisał:

 

To tylko Żonka mówi że koniec dokładania na jakieś bajery.....           

 

 

:nabijasie:

One zawsze tak mówią, a my i tak wiemy swoje.

Edytowane przez Rob@k

Opublikowano

No to teraz soboty doczekać się nie możesz ? fajnie, ze wsio ogarnięte teraz niech cieszy ?

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie, sobota:buhaha:

Opublikowano

Profi robota jak widać , niech służy długo i bez problemów .Kasy niemało , ale teraz przynajmniej wiesz że masz pewny motor .:thumbup1:

Opublikowano

W końcu Adam ?

W niedziele posłuchamy jak motor chodzi po reanimacji ?

Opublikowano
  • Autor
59 minut temu, karol1981 napisał:

Profi robota jak widać , niech służy długo i bez problemów .Kasy niemało , ale teraz przynajmniej wiesz że masz pewny motor .:thumbup1:

Bo miejmy nadzieję, że będzie dobrze:wink4:

41 minut temu, Gremlin0209 napisał:

W końcu Adam ?

W niedziele posłuchamy jak motor chodzi po reanimacji ?

Sam jestem ciekaw jak chodzi. Mam filmik już po zlożeniu motoru, ale to nie to samo co live:decayed:

Opublikowano

No Adam jest moc !

Oby grało jak należy 

Opublikowano
  • Autor
31 minut temu, lewiatan1989 napisał:

No Adam jest moc !

Oby grało jak należy 

BOSE ?:wink4: też mam nadzieję:decayed:

Tak na serio to myślę, że na jakiś dłuższy czas spokój z jakimiś dziwnymi robotami przy silniku:wink:

Opublikowano
2 godziny temu, Adam87 napisał:

BOSE ?:wink4: też mam nadzieję:decayed:

Tak na serio to myślę, że na jakiś dłuższy czas spokój z jakimiś dziwnymi robotami przy silniku:wink:

Wszystko, Adam, wszystko

Opublikowano
17 godzin temu, Adam87 napisał:

BOSE ?:wink4: też mam nadzieję:decayed:

Tak na serio to myślę, że na jakiś dłuższy czas spokój z jakimiś dziwnymi robotami przy silniku:wink:

Zakładałeś komplet BOSE ;)? Jak dla mnie słuchając bose uważam że nie ma rewelacji. Strasznie dużo niskich tonów (dla mnie dużo za dużo). Ja u siebie też zastanwiałem się czy nie wrzucić ale posłuchałem i zdecydowałem się na złożenie gratów samemu.

Robota przy motorze wygląda mocno profesjonalnie :wink: oby służył i nie robił niespodzianek. BRD to wdzięczne silniki wbrew pozorom i opiniom :decayed:

 

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Mordeliuss napisał:

Zakładałeś komplet BOSE ;)? Jak dla mnie słuchając bose uważam że nie ma rewelacji. Strasznie dużo niskich tonów (dla mnie dużo za dużo). Ja u siebie też zastanwiałem się czy nie wrzucić ale posłuchałem i zdecydowałem się na złożenie gratów samemu.

Robota przy motorze wygląda mocno profesjonalnie :wink: oby służył i nie robił niespodzianek. BRD to wdzięczne silniki wbrew pozorom i opiniom :decayed:

 

Jest kpl BOSE na pokładzie:decayed:

Wcześniej wystarczał mi mój zestaw ori glośników ale posłuchałem u brata w b6 BOSE i faktycznie różnica ogromna jak dla mnie, więc stąd decyzja o tym nagłośnieniu. 

Czasu na składanie swojego kpl nie mam więc taki gotowy zestaw jak najbardziej jest ok:decayed: i myślę, że będę zadowolony.

A z motorkiem to wiafomo, jam już rozebrany to sie zmieniało co tylko można. Żonka już ma autko w domu także już jest. 

Tylko portfel chudszy:tonguemad:

Opublikowano

Mega robota z motorem! Takie fotosy nigdy mi się nie nudzą :decayed:

Co do dźwięku - w sedanie podobno nie ma wielkiej różnicy między BOSE, a zwykłym audio i dopiero w Avancie jest to zauważalne ze względu na montaż "z boku" i wzmacniacz. 

Opublikowano

Adam, Erwin już zrobił sobie tą nową siedzibe? Bo tak po zdjęciach to tam tak ładnie ma ?

Opublikowano
  • Autor

Tak, audi tam stało i tam robił. Nie ma jeszcze szafek takich konkretnych, ale mówi że, zaraz po nowym roku roku ogarnia już wszystko i już tam będzie działał.

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, rosati napisał:

Mega robota z motorem! Takie fotosy nigdy mi się nie nudzą :decayed:

Co do dźwięku - w sedanie podobno nie ma wielkiej różnicy między BOSE, a zwykłym audio i dopiero w Avancie jest to zauważalne ze względu na montaż "z boku" i wzmacniacz. 

Dzięki:decayed: motorek trzeba było zrobić, żeby śmigał normalnie:wink4: 

Różnica jest. Tak jak pisałem wcześniej, brat ma w b6 sedan bose i jest różnica. Także tak naprawdę po słuchaniu w tej b6 zdecydowałem na zmiane u siebie:decayed: 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.