Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O kurwencka ?????

Opublikowano
  • Autor

Masakra:facepalm: jest jeszcze do tego wisienka na torcie.

W smoku było takie 'coś'

 

IMG_20191116_175352(1).jpg

Opublikowano

O ja jebie ???? ja do siebie nie zaglądam ????

Opublikowano

Kurde lipa Adaś... współczuje... pakuj tam jakiegoś AVF-a czy co :P

Opublikowano

Adaś dzwoń do Makowskiego na Krakowską, on ma po regeneracji głowice, jeśli tylko trzeba głowice, bo po tym co masz w smoku ciekawe co z motorem...? ?

Chyba, że cały słupek np. mój po robocie xd ( autopromocja ?)

Opublikowano
Godzinę temu, Adam87 napisał:

Głowica wygląda tak:facepalm:

IMG_20191116_175228.jpg

IMG_20191116_175221.jpg

IMG_20191116_175215.jpg

W tej sytuacji pytanie. 

Czy głowica od BMN pojedzie do BRD???

Głowica bmn ma zawory wpuszczone w głowice czyli tłoki so równe. Jak masz w brd rowne tłoki to raczej podejdzie. Bmn był do aut z poprzecznym silnikiem...  jakoś przekonany do bmn noe jestem bo tez miały problemy z pęknięciami ;) ja bym szukał głowicy z najpóźniejszego roku Adaś ;) najlepiej to tam avf wpakować jak Kamil napisał :P 

Opublikowano

A do brd wpakuje się avf? A nie tylko do tych 143km? Bo chyba do 170 to już dużo większy koszt.

Opublikowano
  • Autor

To głowica pasuje z AVF do BRD???

Opublikowano

Za prosto by było ;) 

z avf zeby 170 mieć to nie trzeba worka pieniędzy ma lepsze wyniki jak BRB,  które miałem... 

Opublikowano

Głowica nie. Chodzi im o cały silnik i graty :-P

Opublikowano
2 minuty temu, Adam87 napisał:

To głowica pasuje z AVF do BRD???

Nie No pisaliśmy o całym motorze z gratami ? avf zwykły jest a brd 16v ?

Opublikowano
  • Autor

Eee to tak to niee. To wolałbym 3.0 TDI.

Ale narazie ten trza zrobić:wink4:

Opublikowano
Teraz, Adam87 napisał:

Eee to tak to niee. To wolałbym 3.0 TDI.

Ale narazie ten trza zrobić:wink4:

Szukaj świeżej z brd. Koniec produkcji...

Opublikowano
  • Autor

A jak poznać. Po numerach??

Opublikowano

Najlepiej to jak cały motor na aucie  i wtedy z pokrywy odczytać datę. Nr głowicy raczej nic nie da. Chociaż widać dwa nr głowic sa do brd :) 

Edytowane przez Norbas

Opublikowano
  • Autor

Aha to będę szukał. 

Czyli lepiej  nie brać tego z BMN??

Opublikowano

Musialbys poszperać czy to faktycznie jest to samo ;) 

Opublikowano

Nieciekawie to wygląda, trzymam kciuki żeby więcej kwiatków się nie pokazało. A jakie miałeś pierwsze objawy żeby zajrzeć do silnika ? (sorki ale nie widziałem w temacieczy coś pisałeś)

Opublikowano

Adam, ja pierdziele... współczuję...  

Lepiej przelicz koszta czy warto tego robić czy może inny słupek wstawić a co się da z tego puścić dalej w kawałkach. 

 

Pozdrawiam i śledzę temat jak zawsze (tym razem 3mając kciuki). 

 

Opublikowano
  • Autor
42 minuty temu, Frond Side napisał:

Nieciekawie to wygląda, trzymam kciuki żeby więcej kwiatków się nie pokazało. A jakie miałeś pierwsze objawy żeby zajrzeć do silnika ? (sorki ale nie widziałem w temacieczy coś pisałeś)

Dół silnika jest ok. Jeszcze zobaczymy jak turbo bo było regenerowane ale po takich spalinach z płynem i olejem to różnie może być. 

Zaczęło się od tego że ubywało płynu chłodzącego i kopcił na biało i to tak, że robiła się zasłona dymna:facepalm: podejrzewałem uszczelkę ale niestety realia są gorsze:suicide_anim:

36 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Adam, ja pierdziele... współczuję...  

Lepiej przelicz koszta czy warto tego robić czy może inny słupek wstawić a co się da z tego puścić dalej w kawałkach. 

 

Pozdrawiam i śledzę temat jak zawsze (tym razem 3mając kciuki). 

 

Dzięki Darku..

Głowicę już mam tylko, że od BMN z 2008 roku. Ciekawe czy będzie pasować. Z kosztami to niewiem jak wyjdzie. Jest słupek u Łukasza, głowica po remoncie, ale niewiem czy może zrobić poprostu swój motorek i mieć 100% pewność na wszystko. Jestem w kontakcie cały czas z Erwinem, który robi mi autko, więc decyzja może ulec zmianie. 

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.