Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Adam87 dobrze widzę że już setup zimowy na audiczce?:)

Opublikowano
  • Autor
20 minut temu, cysiek18 napisał:

Możesz rozwinąć, bo moje leżą i czekają na montaż :)

Co tu rozwijać... było za nisko i trzeba było znowu podnieść:lol1:

21 minut temu, Misieqq7 napisał:

@Adam87 dobrze widzę że już setup zimowy na audiczce?:)

Już zimówki.. w niedziele wyjeżdżam i będę w PL dopiero koło świąt Bożego Narodzenia to Żonka będzie miała już gotowy setup.. choć to i tak jest próbny bo to 19' i jak będzie lipa to znow zmiana na 16'

Opublikowano

I teraz można orać pole, praktyczne... 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:decayed: :decayed: 

Fajnie wyszło ;) 

Opublikowano
Godzinę temu, Adam87 napisał:

Co tu rozwijać... było za nisko i trzeba było znowu podnieść:lol1:

Już zimówki.. w niedziele wyjeżdżam i będę w PL dopiero koło świąt Bożego Narodzenia to Żonka będzie miała już gotowy setup.. choć to i tak jest próbny bo to 19' i jak będzie lipa to znow zmiana na 16'

ja już mam przygotowane na zimę 16. miały wpaść 17 ale u mnie dobre zimy i lubię po bawić się qauttro więc zostałem przy 16 z tym ,że przy normalnej jeździe strasznie mnie denerwują za bardzo buja..

Opublikowano

Na zimę jedynie 19, amatorzy :lol1::nabijasie:

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, niwet napisał:

Na zimę jedynie 19, amatorzy :lol1::nabijasie:

Zobaczymy jak to będzie na 19' :whistling:

Opublikowano
Teraz, Adam87 napisał:

Zobaczymy jak to będzie na 19' :whistling:

Miałem w zeszłą zimę 18 i jeździło się bez problemu, więc teraz czas na męskie 19 :) 

Opublikowano

To ja wolniej idę do góry z zimowymi - miałem 15 teraz będą 16 :decayed:

Opublikowano
Godzinę temu, niwet napisał:

Miałem w zeszłą zimę 18 i jeździło się bez problemu, więc teraz czas na męskie 19 :) 

Ja miałem w zeszłą zime 19 i zszedłem na 18 ? Teraz Adaś dzierży moje opony z poprzedniej zimy ?

Opublikowano

Jeździłem zimą na 19" i było spoko... nawet kobita nie miała nic przeciwko i nie uszkodziła niczego :decayed:

Opublikowano
  • Autor
21 godzin temu, niwet napisał:

Miałem w zeszłą zimę 18 i jeździło się bez problemu, więc teraz czas na męskie 19 :) 

Też w rym roku wypróbuje:lol1:

 

21 godzin temu, lewiatan1989 napisał:

To ja wolniej idę do góry z zimowymi - miałem 15 teraz będą 16 :decayed:

Darek, daj coś większego.. 18' :whistling:

 

20 godzin temu, Gremlin0209 napisał:

Ja miałem w zeszłą zime 19 i zszedłem na 18 ? Teraz Adaś dzierży moje opony z poprzedniej zimy ?

Powiem Ci, że cichutkie są... zobaczymy jak to będzie na śniegu...

 

5 godzin temu, Animal napisał:

Jeździłem zimą na 19" i było spoko... nawet kobita nie miała nic przeciwko i nie uszkodziła niczego :decayed:

Moja Żonka też narazie nic nie mówi, ale zobaczymy po pierwszych śniegach.. 

Opublikowano
W dniu 16.10.2019 o 18:50, Adam87 napisał:

Z nowości to takie cuś...

Byś to chociaż normalnie od tylca pokazał, a nie z perspektywy mechanika. :decayed:

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, afroo. napisał:

Byś to chociaż normalnie od tylca pokazał, a nie z perspektywy mechanika. :decayed:

Marcinku dla Ciebie jutro zrobię fotke centralnie od tyłu :hi:

 

Btw.. isofixy zamontowane i ambiente tył też :naughty:

Opublikowano

I co trzeba było rozbebeszać fotel? Czy obyło się bez

Opublikowano
  • Autor

Niestety trzeba było, choć nie tak wiele..

Wyciągnąłem cały fotel z auta... wygodniej.

20191017_145524-864x1152.jpg

Tego plastiku tylnego z oparcia nie trzeba było, ale przy okazji Żonka wypucowała także się świeci teraz..

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

No i oby terez to się przydało ? roboty trochę było ale ważne, że dałeś radę ? 

 

pokazuj te ambiente ?

Opublikowano

Ja przy naprawie czujnika grzania fotela, poszycie wrzuciłem do pralki xD i przeżyło :thumbup: 

Opublikowano
W dniu 16.10.2019 o 19:26, Adam87 napisał:

a za to moje stare poszły do b6 @pklima91... tylko nadal nie ma tematu z tym autem:whistling:

Noo nie ma jeszcze.. :mysli: 

Ale w najbliższym czasie trzeba się za to zabrać bo powoli coś się robi przy :audi:

A jak tak zejdzie to zapomnę co było robione :mellow:

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, pklima91 napisał:

Noo nie ma jeszcze.. :mysli: 

Ale w najbliższym czasie trzeba się za to zabrać bo powoli coś się robi przy :audi:

A jak tak zejdzie to zapomnę co było robione :mellow:

Eee młody nie ściemniaj tylko pisz tu ładnie kiedy będzie zrobiony wątek o TDI w Q:baseball: 

Opublikowano
  • Autor

@afroo. fotki dla Ciebie :hi:

20191019_133108-1152x864.jpg

20191019_133116-1152x864.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.