Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pewnie?

Opublikowano
1 godzinę temu, Adam87 napisał:

Myślałem poprostu ręcznie ją spolerować. Wiem, że to roboty od hu..? ale co zrobić. Ściągnę ją i w garażu trzeba ją zamontować na jakiś statyw lub bardziej będzie stabilne w imadle.

Takie moje plany? 

Adam ja miałem kiedyś tą gałkę. Idzie ją ładnie spolerować ręcznie ;)

Potem zabezpieczyłem woskiem do metalu.

Wygląda za***iście, ale ja ją wymieniłem na wersję z B8, bo zimą mnie szlak trafiał z rana... 

Mam nawet jeszcze fotki jak to wyszło:

Gałka (1).JPG

Gałka (2).JPG

Gałka (3).JPG

Opublikowano

 

10 minut temu, kamil-vag napisał:

Adam ja miałem kiedyś tą gałkę. Idzie ją ładnie spolerować ręcznie ;)

Potem zabezpieczyłem woskiem do metalu.

Wygląda za***iście, ale ja ją wymieniłem na wersję z B8, bo zimą mnie szlak trafiał z rana... 

Mam nawet jeszcze fotki jak to wyszło:

Gałka (1).JPG

Gałka (2).JPG

Gałka (3).JPG

O fu**k jaki błysk :oklasky:

Adam czekam na taki efekt u Ciebie :naughty:

Opublikowano

Adam u mnie wielu rzeczy jeszcze brakuje, ale od kiery bardziej w głowie siedzi air ;)

Opublikowano
  • Autor

Kamil a nie masz jej jeszcze gdzieś??? Możemy się zamienić?

@karol1981 to zakłasaj i to i to?

Opublikowano
  • Autor
49 minut temu, lewiatan1989 napisał:

 

O fu**k jaki błysk :oklasky:

Adam czekam na taki efekt u Ciebie :naughty:

Niewiem czy dam rade AŻ tak?

Opublikowano

Na długo jesteś ? Ja będę od 31.07. Mam zamiar się wybrać na vagwalbrzych ;) będziesz może ? 

Opublikowano
  • Autor

Będę około miesiąc?

Do wałbrzycha troche daleko mam?

 

Screenshot_20190719-220910_Chrome.jpg

Opublikowano
24 minuty temu, Norbas napisał:

Na długo jesteś ? Ja będę od 31.07. Mam zamiar się wybrać na vagwalbrzych ;) będziesz może ? 

O proszę, do mojego miasta zjeżdżasz a ja na urlopie... :facepalm:

Opublikowano
40 minut temu, Adam87 napisał:

Będę około miesiąc?

Do wałbrzycha troche daleko mam?

 

Screenshot_20190719-220910_Chrome.jpg

Kawałek :P  ja o 1100 wiecej :kox: 

 

26 minut temu, HOLMATRO napisał:

O proszę, do mojego miasta zjeżdżasz a ja na urlopie... :facepalm:

A widzisz, kumpel mi powiedział, że jakaś impreza się szykuje z autami to chętnie podjadę ;) a Ty pewnie nad morzem :P 

Opublikowano
8 godzin temu, kamil-vag napisał:

Adam ja miałem kiedyś tą gałkę. Idzie ją ładnie spolerować ręcznie ;)

Potem zabezpieczyłem woskiem do metalu.

Wygląda za***iście, ale ja ją wymieniłem na wersję z B8, bo zimą mnie szlak trafiał z rana... 

Mam nawet jeszcze fotki jak to wyszło:

Gałka (1).JPG

Gałka (2).JPG

Gałka (3).JPG

Jak to polerowales? Czym, w jakiej kolejności? Zimą faktycznie jest tragedia. 

Opublikowano
11 godzin temu, Adam87 napisał:

Już po akcji?

Było tak...

 

20190719_110955-1152x864.jpg

A jest tak?

 

20190719_114109-1152x864.jpg

Co to za kiera , ładnie podeszła czy DUŻO  modyfikacji , cena ? Super wygląda  pozdrawiam 

 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, rafal12331 napisał:

Co to za kiera , ładnie podeszła czy DUŻO  modyfikacji , cena ? Super wygląda  pozdrawiam 

 

To jest kierownica z A4 B8 po lifcie. Jakaś modyfikacja? Żadna. Poprostu odpinasz airbaga, odkręcasz kierę i zakładasz nową? 

Cena?? ?   Tutaj masz akurat do skrzyni AUT. ale ogólnie taka sama..

 

Opublikowano

Ktoś wie czy z łopatami kierownica tak samo wpina się p&p do naszych kolumn? CZy jest inna wtyczka?

Opublikowano
18 minut temu, HOLMATRO napisał:

Ktoś wie czy z łopatami kierownica tak samo wpina się p&p do naszych kolumn? CZy jest inna wtyczka?

To samo tylko ilościà kabli we wtyczce się różni ;)

Edytowane przez Norbas

Opublikowano
16 minut temu, Norbas napisał:

To samo tylko ilościà kabli we wtyczce się różni ;)

Czyli zwarcia ani błędów żadnych nie ma? Spinam i tylko łopatki są nieaktywne, reszta abla?

Opublikowano

Tak właśnie ?

Opublikowano
1 godzinę temu, HOLMATRO napisał:

Ktoś wie czy z łopatami kierownica tak samo wpina się p&p do naszych kolumn? CZy jest inna wtyczka?

Grzesiek, przecież Ty nie masz automata... Czyżbyś połasił się na tą kiere z łopatkami?

Opublikowano
9 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Grzesiek, przecież Ty nie masz automata... Czyżbyś połasił się na tą kiere z łopatkami?

No tak wizualnie mi się podoba.. nie mam automata i przymierzam się do kupna tego co Adam, ale jeśli nie ma komplikacji to może bym podjął nawet z łopatami :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

W sumie nie wygląda jakoś gorzej z łopatami? fajnie są ulokowane w kierownicy więc jak tylko Grzesiu podoba Ci się taka opcja to pewnie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.