Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to chociaż do zdjęć zakładaj talerzyki a z tylu jak 2 bary upuścisz to i kuperek niżej zejdzie :paker:

Opublikowano

Kurcze talerzyki leżą u mnie w garażu ale po twoich zdjęciach zastanawiam się czy je zakładać. 

Opublikowano
  • Autor
27 minut temu, Frond Side napisał:

to chociaż do zdjęć zakładaj talerzyki a z tylu jak 2 bary upuścisz to i kuperek niżej zejdzie :paker:

Zostaje na ori talerzykach, więc czyli będzie tak jak na pierwszej fotce u samej góry?

23 minuty temu, Rob@k napisał:

Kurcze talerzyki leżą u mnie w garażu ale po twoich zdjęciach zastanawiam się czy je zakładać. 

Wiesz, ja mam jeszcze te springi to i z talerzami było strasznie nisko, ale u Ciebie na samych talerzach może być akurat.. spróbuj?

Odrazu jakbyś rozkręcał to kup sobie te śruby co trzymają wahacze u góry:facepalm: MASAKRA żeby je wyjąć... cięcie i wybijanie:wink4:

Opublikowano
  • Autor

@Rob@k zobacz jak miałem springi weitec i talerze zobacz jak było nisko...

Jaki kluczyk mały a ile tylko do dokładki...

 

20190906_125316-1152x864.jpg

Opublikowano

Te sparingi to ile mm na dół masz? Ja mam HR - 45mm.

Opublikowano
  • Autor

Szczerze to nawet nie pytałem i niewiem:facepalm:

@karol1981 powiesz coś więcej????

Opublikowano
19 minut temu, Adam87 napisał:

Szczerze to nawet nie pytałem i niewiem:facepalm:

@karol1981 powiesz coś więcej????

Nie powiem bo sam nie wiem ???? ale ze 30 mm I mnie zeszło. 

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, karol1981 napisał:

Nie powiem bo sam nie wiem ???? ale ze 30 mm I mnie zeszło. 

Czyli jest nisko:wink4:

Także Wojtek taka odpowiedź musi wystarczyć..

Też tak uważam, że ok 30 - 35mm zeszło..

Opublikowano

Weitec chyba nawet nie ma innych springow jak -30 lecz wydaje mi się, ze opuszcza auto jak na sparingach od eibacha sportline :) 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Uuuu Panie Kierowniku-pieknie siadło. 

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Marcino:hi:

Opublikowano
W dniu 8.09.2019 o 17:41, Adam87 napisał:

@Rob@k zobacz jak miałem springi weitec i talerze zobacz jak było nisko...

Jaki kluczyk mały a ile tylko do dokładki...

 

20190906_125316-1152x864.jpg

 

Panie ale japa :D

 

Opublikowano
  • Autor
58 minut temu, niwet napisał:

 

Panie ale japa :D

 

Jeszcze wysoko :co:

Niżej już nie mogę:no:

Opublikowano
11 godzin temu, Adam87 napisał:

Jeszcze wysoko :co:

Niżej już nie mogę:no:

ja czasami i tak już przywalę środkiem auta o policjanta, ale idę jeszcze niżej :lol1:

swojego ponad 1,5cm jeszcze mogę zglebić, aby normalnie pod skosem wjeżdżać na posesję  i powiem ci że challenge accepted :nabijasie:

Już nie wspomnę jakie drogi u mnie są, a jazda do domu to po polnej z  kraterami po kilka metrów w głąb i dodatkowo mój jest niżej od twojego :D 

Edytowane przez niwet

Opublikowano
  • Autor

Fajnie jak jest nisko, przy czym tym nie jeżdżę tylko ja, ale też moja żonka, a ona już troche mniej uważa na ew. przeszkody dla zderzaka..

 

Opublikowano

Sama przyjemność jazdy takim autem :no4:

Adaś dobrze siedzi, nie ma co kombinować za dużo. 

Edytowane przez MaciekPL

Opublikowano
1 godzinę temu, Adam87 napisał:

Fajnie jak jest nisko, przy czym tym nie jeżdżę tylko ja, ale też moja żonka, a ona już troche mniej uważa na ew. przeszkody dla zderzaka..

 

To też troszkę inna sytuacja ;) ale każdy lubi też co innego :D

niedługo pewnie nawet na gwincie będzie mi za wysoko i air wpadnie :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, MaciekPL napisał:

Sama przyjemność jazdy takim autem :no4:

Adaś dobrze siedzi, nie ma co kombinować za dużo. 

Tak zostanie, bo w zasadzie też mi się podoba wybierając między obniżeniem a wygodą...

Dzięki Maciuś:hi:

13 minut temu, niwet napisał:

To też troszkę inna sytuacja ;) ale każdy lubi też co innego :D

niedługo pewnie nawet na gwincie będzie mi za wysoko i air wpadnie :facepalm:

Nie mówie że nie lubie baaardzo nisko, bo fajnie to wygląda (nie mówimy o wygodzie jazdy:wink4:) ale tak jak mówie, musze się dzielić autkiem:decayed: 

U Ciebie fajnie siedzi autko :notworthy:

Opublikowano
Godzinę temu, Adam87 napisał:

Tak zostanie, bo w zasadzie też mi się podoba wybierając między obniżeniem a wygodą...

Dzięki Maciuś:hi:

Nie mówie że nie lubie baaardzo nisko, bo fajnie to wygląda (nie mówimy o wygodzie jazdy:wink4:) ale tak jak mówie, musze się dzielić autkiem:decayed: 

U Ciebie fajnie siedzi autko :notworthy:

Zawsze jest za mało po czasie :decayed:

Opublikowano

Widzę Adam szukasz ciągle kpl isofixów ? ? ? 

Ten an przód fajny bajer... szczególnie jak żonka sama jeździ z pociechą.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.