Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 minutę temu, Adam87 napisał:

Dareczku a nie da się nigdzie odnaleźć jeszcze tych lamp??? Do czarnego bardzo pasują. Zobacz sobie u @Karasik2 jak to jest:wink4:

Pisz mi tak jeszcze :/ Nie ma nigdzie w całych internetach ... ebay, amazon, alledrogo i wszędzie indziej... ba jakiś czas temu pisałem nawet do Osrama czy im nigdzie na magazynie jakaś zabłąkana para nie zalega i nic w całej europie pusto. 

Ale w między czasie zanim może (przy czym to jest może przez duże M) się coś trafi to mam inny plan odnośnie lamp :) Ale to za jakiś czas dopiero :D

 

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Pisz mi tak jeszcze :/ Nie ma nigdzie w całych internetach ... ebay, amazon, alledrogo i wszędzie indziej... ba jakiś czas temu pisałem nawet do Osrama czy im nigdzie na magazynie jakaś zabłąkana para nie zalega i nic w całej europie pusto. 

Ale w między czasie zanim może (przy czym to jest może przez duże M) się coś trafi to mam inny plan odnośnie lamp :) Ale to za jakiś czas dopiero :D

 

Patrz......

Troche drogo ale są... tydzień temu aktualizowane czyli dostępne...

 

Opublikowano

Eeeee nie aktualne. Na stronie sprzedającego jest brak produktu.

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, lewiatan1989 napisał:

Eeeee nie aktualne. Na stronie sprzedającego jest brak produktu.

Zadzwoń zapytaj. Może mają dostęp gdzieś...

Opublikowano
4 godziny temu, Adam87 napisał:

Zadzwoń zapytaj. Może mają dostęp gdzieś...

Napisałem wczoraj email ? 

no i dostałem odpowiedź :/ że nie mają i już mieć nie będą ;(

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, lewiatan1989 napisał:

Napisałem wczoraj email ? 

no i dostałem odpowiedź :/ że nie mają i już mieć nie będą ;(

Kurcze lipa :wacko:

Szukaj nadal może gdzieś są:decayed:

Opublikowano

Już dawno było info o tych lampach, że przestają już je produkować

Zostaje jedynie szukać używek na sell, a przejawiają się czasami na drogach co widzę :P 

Opublikowano
  • Autor

Zostają jedynie takie..

Lampy-przod-Reflektor-Audi-A4-B7-BLACK-L
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 1169 zł - Lampy przód Reflektor Audi A4 B7 BLACK LED...

 

Opublikowano

Eeeee Adaś szanujmy się ???

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, lewiatan1989 napisał:

Eeeee Adaś szanujmy się ???

Tak tylko rzuciłem:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Work ongoing:punk:

20191107_111623.jpg

Opublikowano

O jabniutki, podgląd z kamery masz lajf :)

Opublikowano
  • Autor

Takiego screena dostałem:wink4:

Bo garaż ma w innym miejscu i jest podgląd:good:

Opublikowano

Jakieś info o silniku? Czy nic nie wiadomo jeszcze co do roboty?

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Gremlin0209 napisał:

Jakieś info o silniku? Czy nic nie wiadomo jeszcze co do roboty?

Jeszcze :whistling:

Dam znać jak coś będę wiedział :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@Adam87 jakieś nowe wieści? 

Już chyba strzała powinna być powoli składana? ?

Opublikowano
  • Autor

Niestety nic. Stoi narazie. Żonka ma auto zastępcze, ja za granicą, więc na spokojnie. Erwin miał inne autka do roboty np. Karola:whistling: :punk:

Po niedzieli rusza z moim bo do 29 listopada musi być skończony. 

Damy radę.. :good:

Opublikowano

To rozumiem, że początkiem grudnia jakiś zlocik ?

Opublikowano
  • Autor

Będę w PL dopiero 20 grudnia:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Głowica wygląda tak:facepalm:

IMG_20191116_175228.jpg

IMG_20191116_175221.jpg

IMG_20191116_175215.jpg

W tej sytuacji pytanie. 

Czy głowica od BMN pojedzie do BRD???

Edytowane przez Adam87

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.