Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie zauważyłem gdzie pisałeś, że brat ma sedana.

Masz punkt odniesienia :wink:

Edytowane przez rosati

Opublikowano
  • Autor

Hmmm, faktycznie nie pisałem, że to sedan:glupek2: 

Ogółem, to @pklima91 jak z tematem b6?

Dzieje się przy aucie, a tu cisza:whistling:

Opublikowano

Widzisz ja się do bose przekonałem słuchając audio szwagra w b6 jednak nadal mam wrażenie, że u niego jakby ten dźwięk jest głębszy i pełniejszy niż u mnie.

 

Ale i tak poprawa ogromna na plus

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano
  • Autor

Może w b6 gra lepiej  niż w b7:eusathink: no i jakie radio?

Brat ma concert II no a u mnie led, ciekawe...

Opublikowano

Ja słyszałem Bose w B5, B6, B7 i to zupełnie inne systemy mimo że ta sama firma i podobny zestaw głośników :O Jak kupiłeś w dobrych pieniądzach to tylko sie cieszyć i słuchać :)

Opublikowano
  • Autor

Myślę, że kasa dobra:thumbup:

Jeszcze muszę kupić zaślepki bose w drzwi bo tak teraz nie bardzo mieć zwykłe:tonguemad:

Opublikowano
10 godzin temu, Adam87 napisał:

Myślę, że kasa dobra:thumbup:

Jeszcze muszę kupić zaślepki bose w drzwi bo tak teraz nie bardzo mieć zwykłe:tonguemad:

Na alledrogo są same emblematy do kupienia myślałem o nich przez jakiś czas bo też jeżdżę bez ... 

No a z emblematami to wiadomo i look lepszy i kuni więcej :glupek2:

Opublikowano
  • Autor
34 minuty temu, lewiatan1989 napisał:

No a z emblematami to wiadomo i look lepszy i kuni więcej :glupek2:

:lol1::buhaha: o to to...

35 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Na alledrogo są same emblematy do kupienia myślałem o nich przez jakiś czas bo też jeżdżę bez ... 

Ja zmienię na normalne. Takie naklejane nie bardzo mi się widzą:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Wreszcie w domu..

Lepiej działa motorek, Ciszej. Jakiś taki żwawszy.. 

A BOSE :wub:     takiego efektu oczekiwałem:decayed:

Opublikowano
4 minuty temu, Adam87 napisał:

Wreszcie w domu..

Lepiej działa motorek, Ciszej. Jakiś taki żwawszy.. 

A BOSE :wub:     takiego efektu oczekiwałem:decayed:

Motor zdrowy to lecimy dalej z tematem? ?

Opublikowano
  • Autor
50 minut temu, xenalnh napisał:

Motor zdrowy to lecimy dalej z tematem? ?

No pewnie:evil:

Wbrew temu co mówi Żonka:lol1:

Opublikowano
Godzinę temu, Adam87 napisał:

Wbrew temu co mówi Żonka:lol1:

Hehe, widzę u każdego zonatego to samo... Adam to może Twoim do mnie podejdź z bratem ? chętnie posłucham jak motorek pracuje ?

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, kamil-vag napisał:

Hehe, widzę u każdego zonatego to samo... Adam to może Twoim do mnie podejdź z bratem ? chętnie posłucham jak motorek pracuje ?

To można i tak. Zdemontujemy lampy i lecimy do Ciebie.

Czasami druga połowa coś ma do powiedzenia...

 

 

 

 

:nabijasie:   ale nie w tej kwestii :nabijasie:

Opublikowano

Pamietaj @Adam87 świnka skarbonka to rozsądne rozwiązanie :decayed:

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, Mordeliuss napisał:

Pamietaj @Adam87 świnka skarbonka to rozsądne rozwiązanie :decayed:

Niby tak trzeba by zakopać głęboko, żeby nie została znaleziona...:lol1:

 

20191223_120016.jpg

Opublikowano
12 minut temu, Adam87 napisał:

Niby tak trzeba by zakopać głęboko, żeby nie została znaleziona...:lol1:

 

20191223_120016.jpg

Banki teraz dają możliwość konta osobistego bez doglądu osób trzecich :decayed:

Fura sztos :wink: Fajnie siedzą te koła. Ja nie mogę się doczekać u siebie jak założe lato. 

Opublikowano
  • Autor
53 minuty temu, Mordeliuss napisał:

Banki teraz dają możliwość konta osobistego bez doglądu osób trzecich :decayed:

Fura sztos :wink: Fajnie siedzą te koła. Ja nie mogę się doczekać u siebie jak założe lato. 

Na szczęście mam swoje konto bez dostępu innych:wink4:

A to akurat zimówki:decayed:

Dzięki :hi:

Opublikowano
Godzinę temu, Adam87 napisał:

Na szczęście mam swoje konto bez dostępu innych:wink4:

A to akurat zimówki:decayed:

Dzięki :hi:

Też bym chciał mieć zimę która cieszy oko. Trzbea chyba nad tym popracować w przyszłym roku :decayed:

Opublikowano

Co to za parametry felg i opon masz na tej zimie? Dobrze to wygląda. :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, Mordeliuss napisał:

Też bym chciał mieć zimę która cieszy oko. Trzbea chyba nad tym popracować w przyszłym roku :decayed:

Działaj, działaj:wink4:

4 godziny temu, afroo. napisał:

Co to za parametry felg i opon masz na tej zimie? Dobrze to wygląda. :thumbup1:

Dzięki Bardzo:hi:

Marcinku to są 19' 8.5J ET38 włoska produkcja, takie a'la S-Line:lol1: a oponki 235/35 :wink4: nie moge tylko dekielków dobrać bo ori dekielki nie dolegaja do felg ok 5mm. Ale chyba nie zakładam bo tak też jest ok:decayed:

Edytowane przez Adam87

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.