Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)


Adam87

Rekomendowane odpowiedzi

Boże jak ja choruję na te lampy ... niestety w PL już ich znaleźć nie mogę :( zostaje ebay/amazon... ale tam cena zaporowa i to mocno zaporowa ... :( 
Super mody - jest z kogo brać przykład :D

 

Pozdrawiam, 

Darek 

 

 

Edytowane przez lewiatan1989
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Darku?

Dzięki za miłe słowa?

Jak chcesz to zapytaj @Mizur138 kiedyś chciał swoje sprzedać, ale niewiem jak to teraz się ma..

Kiedyś jeszcze patrzyłem tam co ja kupowałem, ale już nie ma ich.

Pozdro ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rodzinie doszło kolejne audi, mianowicie A4 B6 1.9 AVF quattro sedan? 

Myślę, że brat @pklima91 się niedługo pochwali nowym nabytkiem?

 

20190226_133233_crop_453x453.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Adam87 napisał:

W rodzinie doszło kolejne audi, mianowicie A4 B6 1.9 AVF quattro sedan? 

Myślę, że brat @pklima91 się niedługo pochwali nowym nabytkiem?

 

20190226_133233_crop_453x453.jpg

Graty xd

I na zloty jednym autem? ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gremlin0209 napisał:

Graty xd

I na zloty jednym autem? ?

Nieeeeee... frekwencja będzie większa??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Adam87 napisał:

Nieeeeee... frekwencja będzie większa??? 

Team sie szykuje ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Frond Side napisał:

Team sie szykuje ?

Dokładnie?

Także w Kielcach coraz więcej A4?

Przyjemniej na spotach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj znalazłem chwilę, żeby przejrzeć hamulce. Jak zakładałem blaszki na tył to za mało wkręciłem cylinderek i ręczny łapał mi już na pierwszym ząbku, czyli napewno lekko trzymał. 

Tarcze przednie miały otwory od wewnętrznej strony trochę zapchane i trzeba było przeczyścić. Podejrzewam, że może innym nie zapycha się tak jak mi, ponieważ nieraz jeżdżę po błocie i pewnie dlatego coś podchodzi pod klocki.

 

20190303_145613-1701x1701.jpg

20190302_114017-2016x1134.jpg

20190302_114108-1612x907.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2018 o 16:47, Adam87 napisał:

 

20180910_161902-1612x1209.jpg

Cześć Adam :hi:

Jak jeździ się z cuprą na 1BE? Trzeba mocno uważać na krawężniki? Zastanawiam się czy nie założyć do siebie i grill cały na czarno plastidipem. Nie wiem też czy nie odpuścić tematu i trochę przeboleć, a za jakiś czas kupić zderzak sline ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, MarcinL napisał:

Cześć Adam :hi:

Jak jeździ się z cuprą na 1BE? Trzeba mocno uważać na krawężniki? Zastanawiam się czy nie założyć do siebie i grill cały na czarno plastidipem. Nie wiem też czy nie odpuścić tematu i trochę przeboleć, a za jakiś czas kupić zderzak sline ?

 

Cześć Marcin:wink4:

Zawias mam 1BV.. ale dobrze się jeździ... nawet żonka uważa jak parkuje, także jest ok:cool1: a uważać trzeba, nawet i jak nie masz dokładki a krawężnik wysoki to można zderzak zostawić...

Dokładka kosztuje w ASO seat 150pln, także kup i zakładaj, a jak kupisz zderzak s-line to przekładasz i gitarka :peace: 

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jedno dobre wyjście w przypadku dokładek, parkować tyłem hehe, ja zawsze tak robię, bo przodem nieraz się przyciera ze zderzakiem i zawiasem S-Line ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też staram się parkować, tyłem. Nie zawsze da się rade to często widać jakiego samochodu tył wystaje:whistling::polew: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Wami panowie że mając S-line i dokładnie od cupry lepiej parkować wszędzie tyłem :)

Poza tym gęba się bardziej cieszy jak widzi się przód auta jak idzie się na parking. Widzę że info o kieleckich spotach to żyje nawet w tematach właścicieli aut :) Chętnie bym to was przyjeżdżał bo w Radomiu to nic się nie dzieje i nawet zainteresowania nie ma.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2019 o 11:23, Adam87 napisał:

Cześć Marcin:wink4:

Zawias mam 1BV.. ale dobrze się jeździ... nawet żonka uważa jak parkuje, także jest ok:cool1: a uważać trzeba, nawet i jak nie masz dokładki a krawężnik wysoki to można zderzak zostawić...

Dokładka kosztuje w ASO seat 150pln, także kup i zakładaj, a jak kupisz zderzak s-line to przekładasz i gitarka :peace: 

 

Miałem kupić cuprę, a kupiłem zderzak sline ? Chyba nie mam po co do domu wracać :buahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zamówiłem sobie z ali tą gumową dokładkę co ma @Gremlin0209 obadałem na żywo i wygląda to całkiem spoko, no i ta zaleta,że nie pęknie jak przyhaczymy o krawężnik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Mordeliuss napisał:

Zgadzam się z Wami panowie że mając S-line i dokładnie od cupry lepiej parkować wszędzie tyłem :)

Poza tym gęba się bardziej cieszy jak widzi się przód auta jak idzie się na parking. Widzę że info o kieleckich spotach to żyje nawet w tematach właścicieli aut :) Chętnie bym to was przyjeżdżał bo w Radomiu to nic się nie dzieje i nawet zainteresowania nie ma.

To jak będzie coś wiadomo o spotach to napewno się dowiesz :wink4:

25 minut temu, MarcinL napisał:

Miałem kupić cuprę, a kupiłem zderzak sline ? Chyba nie mam po co do domu wracać :buahaha:

Marcin no i do tego zderzaka jeszcze cupra:thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Adam87 napisał:

To jak będzie coś wiadomo o spotach to napewno się dowiesz :wink4:

Marcin no i do tego zderzaka jeszcze cupra:thumbup:

Cupra obowiązkowo do S-line. Ja czekałem z niecierpliwością kiedy uda się założyć u mnie a z podnosnikiem kolumnowym poszło w 20 minut.

Czekam więc o jakimś info o spotach Panowie ;) mam andzieje ze przyjmiecie mnie z otwartymi ramionami. Może namówie kolege żebyśmy jechali na 2 auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mordeliuss napisał:

Cupra obowiązkowo do S-line. Ja czekałem z niecierpliwością kiedy uda się założyć u mnie a z podnosnikiem kolumnowym poszło w 20 minut.

Ja zakładałem na dworze bez żadnego podnośnika, zajęło mi jakąś godzine. Mam zamontowane na taśmę dwustronną i wkręty:wink:

4 minuty temu, Mordeliuss napisał:

Czekam więc o jakimś info o spotach Panowie ;) mam andzieje ze przyjmiecie mnie z otwartymi ramionami. Może namówie kolege żebyśmy jechali na 2 auta

Zapraszamy.. im więcej aut i osób tym lepiej:thumbup: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Adam87 napisał:

Ja zakładałem na dworze bez żadnego podnośnika, zajęło mi jakąś godzine. Mam zamontowane na taśmę dwustronną i wkręty:wink:

Zapraszamy.. im więcej aut i osób tym lepiej:thumbup: 

Moja jest na wkręty i to taką ilość sztuk że jak zawadzę o krawężnik to zostawię zderzak na bank :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...